Şimdi Ara

Bazı kadınlar utanmıyor mu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
3.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tecavüzün sebebi nasıl erkekler olabilir biraz açıklar mısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-10D285547

Tecavüzün sebebi nasıl erkekler olabilir biraz açıklar mısın.
    Tecavüzün suçlusu tecavüz edendir dedim, erkeklerdir demedim. Nerenizle okuyorsunuz hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah ıslah etsin
  • quote:

Allah ıslah etsin
    Hocam dediğimi anlamayan sizsiniz. Bir de bana laf ediyorsunuz.

• osurukman31 kullanıcısına yanıt
    Bir nick yorum uyumu daha

• Ezdirmeyin oğlum sizde kendinizi.. Kadınlarında aynı sizde olduğu gibi i,yi veya kötü yanları var.

Baktın kadın sana kötü yanından vuruyor sende ona onun kötü yanıdan vur acıma hiç.

İyiye iyi kötüye kötü.
  • Sıkıntı tam o dediğin noktada işte. "Bunların eğittiği çocuklar ..."
    Ülkemizde kadının geldiği noktada bir tarafta değersizleştiren toplum kültürü diğer tarafta en kıymetlisi sizsiniz mesajı veren yazılı ve görsel medya..
    O noktalarda çok fazla gitgel yaşıyorlar.
    Bu nesli yetiştiren anne babalarımızın çok eğitimli ya da donanımlı oldukları söylenemez. Onların yetiştirdikleri bizler de eğitimin tamamını almış olmadığımızdan onlardan görgü yönünden özellikle daha zayıfız. bizim yetiştirdiklerimiz bizden zayıf kalacaklar , bizim yetiştirdiklerimizin yetiştirdikleri daha da zayıf olacak ve bu kısırdöngü sürüp gidecek. Asıl tehlike bu.
  • Umurumda olmaz böyle olan çoğu kadın. Türkiye şartlarında abazaların kendilerine kazandırdığı özgüvenleriyle, -eğer güzelliğine güveniyorsa- pek bir çabası olmayan Allah vergisinin getirdiği özgüveniyle beni ve benim çaba harcadığım çalıştığım, gecemi gündüzüme kattığım hayatımı; değil aşşağılamaya eleştirmeye bile çalışamazlar izin vermem ona öyle. Hele birde hayattaki tek başarısı kadın olması olması olan. kocasının, sevgilisinin üzerinden geçinenleri var ki onlardan bahsetmiyorum bile öyle beni aşşağılamaya yeltenirse alır o ağzının payını. Zaten hayatta çalışarak kazanmanın zorluğunu bilen birisi buna her ne olursa olsun saygı gösterecektir kişiliğinde bir bozukluk yoksa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kocamanman -- 13 Haziran 2019; 17:57:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • riaz kullanıcısına yanıt
    zorluyor işte, baksana orus efendi bacaklarımı açtım arasından şeyime bakmadı gözlerini kapattı diye ortalığı ayağa kaldırdı.

yoksa kadınlara köle olma konusunda haklılık payın var, erkeklerin çoğu öyle. ben zamanında kız arkadaşıma bile dedim bana köle olacaksın resmen yoksa bu ilişki yürümez, ona karışırım buna karışırım, köle miyim ben diyeceksen he resmen köle arıyorum ben dedim. ötesi yok. bana car car eden kızla işim olmaz, arkamı döner giderim şaşırır kalırsın ortada ki bunu da yaptım zamanında. ben sessizce uzaklaştım o arkasına bakmadan konuşmaya devam ediyordu, sonra aradı açmadım. görünce de sektör ol bye dedim. bunu yapacak erkek oranı çok düşük işte.
  • bu ülke de kadın olmak hem avantajlı hem dezavantajlı. Beynini kullanan kesim erkeklere göre 3-4 kat daha avantajlı, kullanmayan kesim ise maalesef ki ot gibi yaşamak zorunda kalıyor
  • geçen daracık etekle 2 tane 18+ olan bayanlar geçiyodu kafamı ters yere çevirdim bizim arkadaşta geriden geliyormuş kızlar seni görünce kıkırdadılar sen kafanı cevirince yüzleri kireç gibi oldu dedi bende güldüm dedi bana kızlar ne gülüyorsun salak dedi senin yüzünden dedi anladım ki bakmaya göre açılıyorlar onun için ha tarzan gibi gezen erkek ve kadınlar sapıktan farkı yoktur güzel alımlı olursun da o donsuz atletsiz gezenler bence sapıktan farkı yoktur....
  • Utanma duygusu büyüdüğünüz aile ve çevreden gelir

• ertugrul_121 kullanıcısına yanıt
    TipiQ y0llu

• cokbaska kullanıcısına yanıt
    Inan bana bu toplum bunu unutmustur

• Konuyu görünce bu program aklıma geldi. Kıza bakın adamı köpek gibi kullanıyor.
    35:10 dan itibaren izleyin.
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Aman tanrım bu da nedir böyle ?

Kız karşı tarafın istemiyor olmasına rağmen dans edeceğini ısrarla söylüyor ve haksız olduğunu kabul etmiyor.

Ama erkek kendi işiyle alakalı bir görüşme yapıyorken buna müsaade etmiyor.

Bana var ona yok mantığı.

Ayrıca o erkek kendisini kıza çok ezdirmiş. Hala ne diye sevgili olarak gezdiriyorsa yanında

Bu arada Hilal de kütür kütür erik gibi
  • destinati0n kullanıcısına yanıt
    Sana daha kuturunu pcye gecince atiyim :)

• quote:

Sana daha kuturunu pcye gecince atiyim :)
    Offf, bayılırım hocaam
  • destinati0n kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=siRb786bfTs
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.