Şimdi Ara

bazı insanlar kötü şeyler olunca seviniyormuş gibi hissediyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu beni gerçekten çok üzüyor ve korkutuyor. bunu her alanda örnekleyebilirim dolar yükseliyor adam keyif sigarası yakıyor ben dedim diye bir şehit haberi geliyor ohooo daha çok duyacağız deyip bıyık altından geliyor. iyi şeyler olunca da böyle üstüne garip bi sinir geliyor. yine sizi kandırıyorşar etkisi 2 gün sürmez yok şöyle yok böyle diye. neden insanlar böyle bu ülke hepimizin değil mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynen katılıyorum ve bu forumda yabancı kıçı yalamaya can atan insanlar dolu.

Almanya daha iyiymiş defolsunlar gitsinler o zaman !!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark horse

Aynen katılıyorum ve bu forumda yabancı kıçı yalamaya can atan insanlar dolu.

Almanya daha iyiymiş defolsunlar gitsinler o zaman !!!!

hocam sizde çok gerginsiniz mesela

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl gergin olmayayım adam ekmeğini yediği ülkeye yok şöyle kötü yok böyle kötü. türkiyede yaşanmaz amerika inanılmaz bir yer almanya süper ingiltere şahane türkiye çöp böyle diyenler burda bir sürüyken nasıl gerilmeyeyim.daha geçen amerikan ordusuna katılmak diye konu açıldı şaka gibi .

• quote:

Nasıl gergin olmayayım adam ekmeğini yediği ülkeye yok şöyle kötü yok böyle kötü. türkiyede yaşanmaz amerika inanılmaz bir yer almanya süper ingiltere şahane türkiye çöp böyle diyenler burda bir sürüyken nasıl gerilmeyeyim.daha geçen amerikan ordusuna katılmak diye konu açıldı şaka gibi .

Ülke süper de biz mi kötü diyoruz şaka gibi ya her gün şehit üstüne şehit dolar 3.70. Ne desin insanlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qweqweqwe123456789 -- 10 Şubat 2017; 0:20:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatalrhymer77

quote:

Nasıl gergin olmayayım adam ekmeğini yediği ülkeye yok şöyle kötü yok böyle kötü. türkiyede yaşanmaz amerika inanılmaz bir yer almanya süper ingiltere şahane türkiye çöp böyle diyenler burda bir sürüyken nasıl gerilmeyeyim.daha geçen amerikan ordusuna katılmak diye konu açıldı şaka gibi .

Ülke süper de biz mi kötü diyoruz şaka gibi ya her gün şehit üstüne şehit dolar 3.70. Ne desin insanlar?

hocam ülke kötüde buna sevinmek inşallah daha kötü olur demek adamlığa sığar mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Ritchie

quote:

Orijinalden alıntı: fatalrhymer77

quote:

hocam ülke kötüde buna sevinmek inşallah daha kötü olur demek adamlığa sığar mı

O kişileri savunmadım. arkadaş yabancı ülkeleri övenleri eleştirmiş. Ona karşılık yazdım.

• Ulan ülken ne kadar kötü durumda olursa olsun (yönetenleri kastetmiyorum) diğer ülkeleri göğe çıkarıp kendi ülkeni batıramazsın. Nasıl bir zihniyetsiniz ya.

• Dark horse kullanıcısına yanıt
    Kötüyse kötü demek batırmak değildir. Asıl sen nasıl bir zihniyetsin?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.