Şimdi Ara

Bazı Bimlerde Tavuk ürünlerinde indirim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.955
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bazı Bimlerde Tavuk ürünlerinde indirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam size popeyes fanı diyorlar, ana tavuk tüketimi olarak popeyes ürünlerini yiyorsanız ve gelip de insanları yanlış yönlendireceğinizi bile bile bu mesajı yazıyorsanız lütfen silin. Nispeten ucuz protein ne tüketecek bu insanlar, hiç yememek daha iyi mi sanıyorsunuz? Aslında daha çok yazacağım şey var da işe yarayacaksa bu kadar yeterli.
  • indirim oranları iyimiş. bazen bim şöyle bişey yapıyor ürün 34,90 liraysa 1 lira indiriyor 33,90'a satıyor sanki büyük indirim yapmış gibi birde et dolabının başına görevli koyuyorlar şöyle indirim var böyle var diyerek...

bu indirimlerin bir sebebi de kurban bayramından dolayı olabilir.

• keşke bizim burada da olsa 2-3 kg alsak

• bu tarz indirimler genelde tarihi yaklaştıysa yapılıyor

• hangi şube ? çoktan bitmiştir bile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavuk ve tavuk eti ürünlerini 2 aydır tüketmiyorum.
    Sarkan vücudum sekle girdi.

Bu arada kısa bildi; endüstriel tavuk eti üretiminde hayvanlar çabuk kilo alsın diye soya küspesi yedirilir. Soya ise doğal östrojendir...

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

padılag göz, yani popeyes söyne gallavi, sağlam bi indirim yapsa, şu mesajın anında yalan olur, öyle ki 1 haftalık stoğ bilem yaparsın Bazı Bimlerde Tavuk ürünlerinde indirim bu egonomig griz, senin gibi popeyes fanını bile küstürdüyse, vay memleketin haline...

• Skt lik durum olup günü birlik şubeye özel indirim kampanyasına sokuluyor ürünler, sıkıntı yoksa alın dondurucu ya atın sorun olmaz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arefe günü kasada ödeme yaparken birisi iade getirdi kokuyor diye. Bimde bence de böyle bir sıkıntı var. Üstelik normal fiyatları ucuz da değil. Demek ki gelişi bundan daha düşük ki bu fiyattan verebiliyorlar.

• Hatrı sayılır bir indirim, keşke bizim BİM'de de olsa :D

O tavuk eti tüketmekten daha çok, tavuğun derisini, sinitzel, kızarmış tavuk vs tüketmektendir

• bytunga050 kullanıcısına yanıt

Skt 3 4 gün vardı.Bir miktar alıp derin dondurucuya attım.

• KISKANIYORLAR K kullanıcısına yanıt
    Almayın artık, kalite düştüğü ve ekonomi çok kötüleştiği için artık bu ürünler yenmiyor, ben bıraktım...

• bizim burada kasaplarda epey indirdi fiyatlari marketten son tarihi yanasan almaktansa 38e çıtır, 43e sarma, 48 e tavuk bonfile satiyor kasaplar burada

Soyalı leblebi de mi yemiyek ondan bisey çıkmaz demi?
    hormon dengemizi bozmasın ostrojen dedin de 🙂

• gzegen kullanıcısına yanıt

Kasapta skt tarihî yazıyor mu ki ?

• KISKANIYORLAR K kullanıcısına yanıt

etiketli satiyorlar ama bozuk ürün satma riskleri yok zaten sirkulasyonlari fazla

esnaf o riske girmez bence zira bi kac sorunlu ürün ciksa kimse almaz

• Şu an memleketteyim. Normalde her bayram öncesi dolaplarda hiç bişey kalmazdı bomboş olurdu. Şimdi bakıyorum da alabildiğine dolu dolaplar. Ya bizim buraya kimse gelmedi yada milletin tavuk alacak parası bile yok.

• dün bimden tavuk adım kg 27,5 idi tarihide yeni, eski tarihli hiç yoktu elde kalan tavuklar değil.

Hocam size popeyes fanı diyorlar, ana tavuk tüketimi olarak popeyes ürünlerini yiyorsanız ve gelip de insanları yanlış yönlendireceğinizi bile bile bu mesajı yazıyorsanız lütfen silin. Nispeten ucuz protein ne tüketecek bu insanlar, hiç yememek daha iyi mi sanıyorsunuz? Aslında daha çok yazacağım şey var da işe yarayacaksa bu kadar yeterli.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.