Şimdi Ara

Bazen o kadar çalışma boşuna mı gitti diyorum :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sinirlerim bozuldu. Final dershanesindeyim. Ygs-3 denemesi olduk. Bunu olmadan önce 1 hafta hızlandırma vardı ve ben acayip çalışıp tekrarlar falan yapmıştım. Hafta sonuda sınavdan iyi bi puan alırsak kendimş dahada ateşlerim diyordum. Sınava girdik. Mat-türkçe-fen-sosyal sırası ile yapacaktım. Fende biyolojiye geldim zil çaldı. Delirecem ya sosyal boş biyoloji boş. Yetişmedi. Nasıl hızlanıp erken bitirecem ben ya? Adamlar son 10 dk bitirip kontrol ediyorlar oha yani -,- türkçe 32 net. Fizik 8 net kimya 10 net. Matematik 20 net geldi (34 beklerken) 14 soruyu eve geldim tekrar çözdüm 14ünüde basit dikkatsizlikten gitmiş.. Bu arada 70 dk mata 55 dk türkçeye gitti yaklaşık.. Abi akıl verin gerçek sınavda böyle olursa hapı yuttum ben.. Konuyu öğren o kadar çalış et. Yetiştiremediğün için soruları bile göreme.. Helpppp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tek çare deneme çözmek.

Her gün 1 deneme çöz ve son 1 ayda günde 2 deneme çöz kesin %100 faydasını görürsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bgs0

Tek çare deneme çözmek.

Her gün 1 deneme çöz ve son 1 ayda günde 2 deneme çöz kesin %100 faydasını görürsün.

Eyvallah başka önerisi olan uppppp

• 3-4 tane dikkatsizlik ten giderde 14 baya fazla olmus

• Evde zaman tutarak test çözün
    Mesela 20 soruluk bir teste 20 dk verin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.multicultural

Sinirlerim bozuldu. Final dershanesindeyim. Ygs-3 denemesi olduk. Bunu olmadan önce 1 hafta hızlandırma vardı ve ben acayip çalışıp tekrarlar falan yapmıştım. Hafta sonuda sınavdan iyi bi puan alırsak kendimş dahada ateşlerim diyordum. Sınava girdik. Mat-türkçe-fen-sosyal sırası ile yapacaktım. Fende biyolojiye geldim zil çaldı. Delirecem ya sosyal boş biyoloji boş. Yetişmedi. Nasıl hızlanıp erken bitirecem ben ya? Adamlar son 10 dk bitirip kontrol ediyorlar oha yani -,- türkçe 32 net. Fizik 8 net kimya 10 net. Matematik 20 net geldi (34 beklerken) 14 soruyu eve geldim tekrar çözdüm 14ünüde basit dikkatsizlikten gitmiş.. Bu arada 70 dk mata 55 dk türkçeye gitti yaklaşık.. Abi akıl verin gerçek sınavda böyle olursa hapı yuttum ben.. Konuyu öğren o kadar çalış et. Yetiştiremediğün için soruları bile göreme.. Helpppp

Hocam ilk sözel dersleri aradan çıkartmayı denedin mi hic ? O zaman nasıl oluyor ?

• Bugün denemeden çıktım 30 - 35 dk da Türkçeyi bitirdim . Sürenin bitmesine 20 dk kala sınavı bitirdim . Geçen sene bende yetiştiremiyordum , bu sene kitap okumaya ve paragraf çözmeye başladım Türkçede ciddi faydasını gördüm sana da tavsiye ederim . Matematiğe gelince , 2-3 tane banko uzun soru çıkar , zaten soruya bakınca kendini belli ediyor uzun yada kısa olduğu . Uzunsa salla dönüşte bakarsın , kısaysa çöz geç . Fen zaten çok vakit alan ders değil 30 dk da rahat bitirirsin . Sosyal ise Türkçenin bir değişiği , Türkçeyi yapan sosyali hayli hayli yapar ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: condrad

quote:

Sinirlerim bozuldu. Final dershanesindeyim. Ygs-3 denemesi olduk. Bunu olmadan önce 1 hafta hızlandırma vardı ve ben acayip çalışıp tekrarlar falan yapmıştım. Hafta sonuda sınavdan iyi bi puan alırsak kendimş dahada ateşlerim diyordum. Sınava girdik. Mat-türkçe-fen-sosyal sırası ile yapacaktım. Fende biyolojiye geldim zil çaldı. Delirecem ya sosyal boş biyoloji boş. Yetişmedi. Nasıl hızlanıp erken bitirecem ben ya? Adamlar son 10 dk bitirip kontrol ediyorlar oha yani -,- türkçe 32 net. Fizik 8 net kimya 10 net. Matematik 20 net geldi (34 beklerken) 14 soruyu eve geldim tekrar çözdüm 14ünüde basit dikkatsizlikten gitmiş.. Bu arada 70 dk mata 55 dk türkçeye gitti yaklaşık.. Abi akıl verin gerçek sınavda böyle olursa hapı yuttum ben.. Konuyu öğren o kadar çalış et. Yetiştiremediğün için soruları bile göreme.. Helpppp

Hocam ilk sözel dersleri aradan çıkartmayı denedin mi hic ? O zaman nasıl oluyor ?

İlkte sözelleri önce yapıyordum sırayla yani. Fakat fen ve mat düşük geliyordu. Malum kafa yoruluyor. Böyle iyi ama zaman yetmiyor. Evr gittim masa-ortam alıştığım bi yer olduğu için çok rahat 5 dkde çözdüm ama sınavda gitti. Hadi tamam gitsin sosyal yapmayayım ama yaptığımda dikkatsizlik.

• Evde yaptığınız veya dershanede falan olduğunuz denemelerde 20-30 dk artırmanız iyi olur.Gerçek sınavda anca yetişiyor çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Mysterious -- 3 Şubat 2014; 19:16:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mysterious

Evde yaptığınız veya dershanede falan olduğunuz denemelerde 20-30 dk artırmanız iyi olur.Gerçek sınavda anca yetişiyor çünkü.

Ben yandım o zaman dershane sınavında sosyal yetişmedi bile.. Önerin nedir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mysterious

Evde yaptığınız veya dershanede falan olduğunuz denemelerde 20-30 dk artırmanız iyi olur.Gerçek sınavda anca yetişiyor çünkü.

Ben yandım o zaman dershane sınavında sosyal yetişmedi bile.. Önerin nedir

Bölüm denemeleri al süre tutarak çöz.İlk başlarda yetişmeyecek,moralini bozma.Sınava kadar zaman tutarak çözersen faydasını görürsün.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.