Şimdi Ara

Bazen nefes alırken kalbim sıkısıyormus gibi oluyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
30.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: TrTurning

yaş 16.5 boy 175 kilo 85-90 derin nefes aldıgım zaman kalbime bişiler oluyor :S korkmaya basladım faranjit gecirdim 2 hafta oncesıne kadar bisi varmıdır kalbimde ? psikolojik olarak takıntılarımda var ve gaz problemıde yasıyorum şiddetli olarak karın gurultusu oluyor .. :S

akciğerlerle ilgili problemde olabilir kalp ağrısı öyle olmaz korkmana gerek yok
  • Bendede aynı sorun var 2 senedir.İlk başta şu anki kadar sık olmuyordu ama şimdi her hafta 2-3 kere yaşıyorum bu olayı.Bayılacak gibi oluyorum, kızarıyorum.Doktorada gittim birşey yok dedi, garip bir durum.

Zamanında yaşamış olan arkadaşlar ne kadar sürede kurtulduklarını söyleyebilirler mi?
  • Aynısı kışın banada oldu, tam kalbimin olduğu yerde bir ağrı gibi sonra nefes alışımda bozulma oluyordu. Doktora gittim kalp ritmine baktı bir şey yok dedi. Stresten olabilir dedi, sonra 1 kaç gün içinde ciğerlerim iltihaplandı, balgam öksürük derken ağrıyla birlikte geçti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus_27

üşütmeden olur. terli terli dolaşmamak lazım..

Doğru söylüyorsunuz.

Arkadaşlar dikkat edin üşüdüğünüzde, ceyranda kaldığınızda oluyorsa normal bir durum.bende bu tip durumlarda oluyor.Soğuk havalarda önlem almadan dışarıya çıktığımda vs..

Ne olursa olsun ihmal etmemek gerekir, bizim burada işin teknik kısmını bilmeden bir genelleme yapmamız da yanlış olur doktora görünmek lazım.
  • Dalak zarın büyümüş
  • Tansiyonunuz düşükse hormon testleri yaptırın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Unique

quote:

Orjinalden alıntı: Shady`

Kendini sıkma unut sıkışmayı kendin yapıyorsun istemeden bendede aynısı olmuştu ama genede doktora git farklı bir durum olabilir.

Gittim doktora ancak bişey çıkmadı,psikolojik olabilir sanırım.

Evet.. Tanıdık bir doktora gittik aynısını dedi. Bazı şeyleri kafana takıyorsun ve stresten dolayı oluyor demişti. Korkacak bir şey yok sanırım.
  • Once geriye dogru iyice bir geril, iyice geri yasladiktan sonra yavas yavas derin nefes al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doktorlar gunumuzde bulamadigi her seyi ya da ugrasmak istemedigi seyi direk psikolojik olarak degerlendiriyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.