Şimdi Ara

Bazen nefes alırken kalbim sıkısıyormus gibi oluyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
30.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çoğu kişide böyle bir sorun varmıs,yalnız olmadığımı bilmiyordum
  • şiddetli bi batmaysa deriin bi nefes al,onu tutarken göğsünü ovala.geçebiliyo.

gaz sıkışması oluyo bazen kalbin oralarda
  • bana 3 yıldır oluyor artık alıştım.korkumdan doktorada gidemedim.aslında muhayene olmak lazım .henüz yaşıyorum
  • aynısı bana da oluyor arkadasım korkma onemli birşey değil doktora da gitmişsin birsey çıkmamış..
    o zaman soguk algınlıgı ne zaman arabada camları indirsem veya rüzgarda vs. kalsam bendede oluyor..
  • Bir de gece yan yatınca olabiliyor yüzüstü veya sırtüstü yatınca birşey yok ama sol tarafa doğru yan yatarsam arada bıçak batıyor sankim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #Unique -- 8 Temmuz 2008; 13:21:02 >
  • ağrı birkaç saniye sürüyor ve o sırada derin nefes aldığım zaman kalbim sanki patlayacak gibi hissediyorum.
    yaş 22.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bilgin

ağrı birkaç saniye sürüyor ve o sırada derin nefes aldığım zaman kalbim sanki patlayacak gibi hissediyorum.
    yaş 22.

Derin nefes almak yemiyor o sırada,ufak ufak alıyorum.
  • eğer sık sık oluyorsa ve nefes almakta zorlanıyorsan en az 5dk sürerse pnömotorax olabilir.
    genelde ince uzun genç erkeklerde görünen bir tür hastalık (aslında hastalık değil)

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=pnomotoraks
  • quote:

Orjinalden alıntı: kirgiz

eğer sık sık oluyorsa ve nefes almakta zorlanıyorsan en az 5dk sürerse pnömotorax olabilir.
    genelde ince uzun genç erkeklerde görünen bir tür hastalık (aslında hastalık değil)

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=pnomotoraks

5 dk kadar sürmüyor sanırım,genelde gece yatağa yatınca uyumadan önce olmaya basladı bu aralar.
  • Arkadaş banada Oluyo arada sırada Çok koştuğum zaman Çok paniğe kapılmamalısın bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: İddaasever

Arkadaş banada Oluyo arada sırada Çok koştuğum zaman Çok paniğe kapılmamalısın bence

• bende 20 yaşındayım arada bana da oluyor
  • Acaba kilo probleminden de olabilir mi?Fazla değil ama hafif bi fazlalık var,belki o yüzden oluyor olabilir bu sorun.
  • Geçti sanırım,pek bişey yok bikaç gündür
  • quote:

Orjinalden alıntı: #Unique

Geçti sanırım,pek bişey yok bikaç gündür

hadi geçmiş olsun.
  • iyi günler. ben 15 yaşındaym 2 gündür derin nefes alırken ve dik durduğum zaman sırtımda bi ağrı oluşuyor batma gibi. düz yattığım zaman ağrı olmuyor. ve bazen bu ağrı göğsüme vuruyor. üşüttüm diye düşündüm ama boğazmda bişy hissetmedm. faranjit ve bronşit rahatsızlığım var. teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bestee

iyi günler. ben 15 yaşındaym 2 gündür derin nefes alırken ve dik durduğum zaman sırtımda bi ağrı oluşuyor batma gibi. düz yattığım zaman ağrı olmuyor. ve bazen bu ağrı göğsüme vuruyor. üşüttüm diye düşündüm ama boğazmda bişy hissetmedm. faranjit ve bronşit rahatsızlığım var. teşekkür ederim.

Doktora gitsene kardeşim.
  • 2 gün dumanlı odada takıldım,arkadaşın evinde..Dumanlı odada kalmaya alısık olmadıgımdan 2. günde kalbime 2-3 dakika ağrı girdi.Nefes alırken batıyordu.Tam nefes alamıyordum,yarım yarım alıyordum mecburen.

Lisede yatakhanede ki odalarda duman altıydı hep,dumandan göz gözü görmezdi.O dumanda yatar,uyurduk bide.O zamanlar baya baya oluyordu.

Kendi evimde yasadıgımdan beri,sadece balkonda içerim,ağrı girmiyor cok şükür.

Kapalı alanda duman altında kalmayın derim
  • üşütmeden olur. terli terli dolaşmamak lazım..
  • yaş 16.5 boy 175 kilo 85-90 derin nefes aldıgım zaman kalbime bişiler oluyor :S korkmaya basladım faranjit gecirdim 2 hafta oncesıne kadar bisi varmıdır kalbimde ? psikolojik olarak takıntılarımda var ve gaz problemıde yasıyorum şiddetli olarak karın gurultusu oluyor .. :S
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.