Şimdi Ara

Bazen nefes alırken kalbim sıkısıyormus gibi oluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
30.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazen böyle nefes alırken kalbimin olduğu bölgeye bi ağrı giriyor böyle nefes almakta zorlanıyorum,bi süre sonra geçiyor kısa sürüyor ama çok kötü.Doktora gitmiştik bi kaç ay önce,bişey çıkmadı ritm bozukluğu falan yok normal dedi doktor ama hala sürüyor ara ara

• Kendini sıkma unut sıkışmayı kendin yapıyorsun istemeden bendede aynısı olmuştu ama genede doktora git farklı bir durum olabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shady`

Kendini sıkma unut sıkışmayı kendin yapıyorsun istemeden bendede aynısı olmuştu ama genede doktora git farklı bir durum olabilir.

Gittim doktora ancak bişey çıkmadı,psikolojik olabilir sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #Unique -- 26 Haziran 2008; 10:27:09 >
  • Üşütmüş olabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: UmuT

Üşütmüş olabilirsin.

+

20 li yaşlardaysanız eger bu durum ara ara gerçekleşebiliyor.Aynı sorun bende de vardı :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: cornrose

quote:

Üşütmüş olabilirsin.

+

20 li yaşlardaysanız eger bu durum ara ara gerçekleşebiliyor.Aynı sorun bende de vardı :)

Yas 18 sanırım geçici bişey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #Unique -- 26 Haziran 2008; 12:02:55 >
  • Öyle durumlarda serin ortama geç. gözünü kapat, kafanı arkaya ver. burnundan derin nefes alarak bir kaç saniye içinde tut ve 3-4 seferde bu havayı ağzından ver. Ayrıca güzel şeyler düşün, kişisel telkin çok önemlidir.
    İnşallah panik atak rahatsızlığın yoktur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: OrtayaKarışık

quote:

Orjinalden alıntı: cornrose

quote:

Üşütmüş olabilirsin.

+

Yas 18 sanırım geçici bişey.

Dr herhangibirsey demediyse korkmana gerek yok ;) geçicidir büyük ihtimal .Arkadaşın dediği gibi soguk almış olabilirsin :)

• quote:

Orjinalden alıntı: No Limit

Öyle durumlarda serin ortama geç. gözünü kapat, kafanı arkaya ver. burnundan derin nefes alarak bir kaç saniye içinde tut ve 3-4 seferde bu havayı ağzından ver. Ayrıca güzel şeyler düşün, kişisel telkin çok önemlidir.
    İnşallah panik atak rahatsızlığın yoktur.

Balkona çıkıp yapmayı denicem olursa,saol
  • bende de oluyodu ara sıra pek sallamıyorum hemen geçiyor
  • [Deleted by Admins]
  • evet, oluyo bazen arada.. önemli bişe olduğunu zannetmiyorum
  • Aynısı bende olmuştu, EKG ve efor testi sonucu hiç birşey çıkmadı. Sonra üşütmüş olabileceğimi düşündük (Aralık ayıydı, mantıklı geldi.). Biraz daha sıkı giyindim, o günden sonra bir daha o olmadı.

Ayrıca gaz sıkışması da olabilir.
  • ya aynısı banada oluyo arada bir ama çok az böle ayda bir falan...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hunter06

bende de oluyodu ara sıra pek sallamıyorum hemen geçiyor

Aynen bende de vardı doktora gttik birşey çıkmadı..
  • yaşın getirdiği bi olay galba bende 19 yaşındayım bendede oluyo böle arada..
  • bencede arkadaşın dediği gibi yaşın getirdiği birsey.. muhtemelen sinir ve sitres bir araya gelince olmuş olabilir.. herşeyi içine atma relax ol mutlu olmaya çalış kendiliginden geçecektir.. Ama her şeyi içine atar sinir sitres yaparsan ilerler.. benim arkadaşımda ilerlemiş hali vardı ve kalp krizi gibi birşey diyordum bana.. oda doktora gidince sinir sitres yapma demiş doktor
  • kafana ne kdr takarsan okdr olur
  • bendede oluyor bazen çok kötü insan ölücek gibi oluyor ama ben kiloluyum benimki kilodan dolayıdır
  • bende de bazen oluyordu batma oluyordu nefes alırken 1-2 dakika felan. nefesimi kısık alıp veriyordum o sırada
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.