Şimdi Ara

Bayramda Trafik Durumu Nasıl Olur (Tartışma) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
0
Favori
17.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Salı günü bende silivri-antalya (belek) 5 günlük tatile gidiyorum nasipse.Gece 11 gibi dükkanı kapadıktan sonra gece 12-1 gibi bismillah diyip yola çıkacağım.

Önerebileceğiniz güzergah

Bilecik-eskişehir-kütahya-afyon-burdur-antalya mıdır yoksa bursa üzerinden mi gideyim arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathburn -- 3 Ağustos 2013; 16:26:06 >
  • konu sakinledi millet iftarı beklıyor galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathburn -- 4 Ağustos 2013; 19:29:40 >
  • Yok şu gun soyleymis bu gun doluymus beni pek ilgilendirmez bunun onceden panigide yapilmaz isim tatilim ne zamansa basar cikarim yola, kurallara uyun duzgun surun yeter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • salı 13-14 gibi çıkıp pazar döneceğim. hayırlısı bakalım..
  • Bugun istanbul'un bosaldigina sahit oldum

Basaksehirden yola ciktik avcilara gittim oradan bizimkileri aldim e5'den sabiha gokcen havaalina gittim

Ne koprude ne yolda bir kere bile durmadim

Hayret ettim keske hep boyle olsa

• quote:

Orijinalden alıntı: Deathburn

Salı günü bende silivri-antalya (belek) 5 günlük tatile gidiyorum nasipse.Gece 11 gibi dükkanı kapadıktan sonra gece 12-1 gibi bismillah diyip yola çıkacağım.

Önerebileceğiniz güzergah

Bilecik-eskişehir-kütahya-afyon-burdur-antalya mıdır yoksa bursa üzerinden mi gideyim arkadaşlar?

Bursa üzerinden gitmeyin İstanbuldan pek farkı yok Bursa'nın trafikte
  • Özellikle salı akşamı iş çıkışı trafik berbat durumda olur İstanbul çıkışları...
    Arefe günü sabah trafik olmaz özellikle iş giriş saatinden önce saat 6 gibi yola çıkınca trafiksiz bir yolda gidersiniz...
    Arefe günü öğleden sonra özellikle yarım gün çalışacak ve bundan kurtuluşu olmayan finans çalışanlarıda yola çıkacakları için trafik önceki gece kadar olmasada olacaktır... Yolculuk süresi çok uzun olmayan max. 12 saatlik bir yola çıkacaksanız tavsiyemn iftar saati ve sonrası yola çıkmak...
    Bayramın ilk günü sabah erken saatlerde trafik olmaz... Ama gün içinde özellikle İstanbul içi trafik olacaktır bundan kurtulduktan sonra çıkış yollarında trafik olmaz... Bayramın sonraki günleride aynı şekilde sadece son 2 günü geçen sene İzmit yolunda olduğu gibi dönüş için ek şerit verirlerse o zaman çıkışta trafik olur..

Dönüş için ise Cumartesi akşam ve Pazar sabahı yoğun trafik olacaktır İstanbul' doğu ve batı girişlerinde.. Pazar akşamı daha sakin olacak bir kaç bayramdır şehirdışına çıkanlar bire gün önce döneyim trafik olmasın düşüncesi ile hareket edince esas trafik deidğim gibi bir önceki gece ve son sabah yaşanıyor.. İmkanı olan P.tesi sabaha karşı 3-5 gibi İstanbula girecek şekilde yol planı yaparsa trafik açısından daha rahat eder..

• yarın sabah nasipse çıkacam dönüş 30 ağustos öğretmen olunca süre sıkıntısı olmuyor
  • Bayramın birinci günü namazdan sonra yola çıkmaya planlıyoruz . Ankara - Sivas arası gidip gelicez . Akdağmadeni üzerinden gidicez , yol durumu hakkında bilgi vericek olan var mı ?
  • Kararımı verdim bayram günü öğlen gibi çıkacağım en uygun vakit o zaman gibi görünüyor
  • Beyler tatile erken başlamış halkımız bugün yazlığımız var Bodrumda ve her gün bodrum - güvercinlik arasında seyahat ediyorum Ankara - İstanbul ve İzmir plaka araçlar bu 2 gün aşırı çoğaldı bugün Bodrum yolu baya kalabalıktı şöyleki sağ şeritten yavaş giden bi kamyonu sollamak için bile 7-8 arabalık konvoy oluşacak şekilde durum. Eğer böyle giderse bayrama kalmadan trafik biraz da olsa dağılmış olacak diye düşünüyorum ben

• quote:

Orijinalden alıntı: erkan0075

quote:

Orijinalden alıntı: wings35

quote:

Ben de uzun zamandır ilk kez bayram dönemi yola çıkmak durumundayım. Olasılıkla bayramın ilk günü Ankara-İzmir. Bu rotada bayram dönemi yol durumu nedir? Kilometreye düşen dingil sayısı katlanacak, bunun dışında ekstrem yoğunluk yaşamış arkadaşlar var mı?

bu yolu çok kullanırım izmir girişi yoğun olur. yollarda sıkıntı olmaz. mesai saatlerine denk gelmemeye bakın. aliağa menemen karşıyaka taraflarına gidecekseniz manisa girişini tavsiye ederim. dönüştede ankara girişi yoğun ama akıcı olur.

Kastettiğiniz Turgutlu-Manisa-Menemen yolu mu? Aslında bu yol hakkında da bilgi arıyordum. Sizi bulmuşken sorayım dedim.

Turgutlu - Bornova girişi pert olur. İzmirde nereye gideceksiniz ? Ona göre Manisa - Menemen yoluda alternatif olabilir.

• Dönüşten bahsedeyim. Ben Bolu'da okurken İzmir-Bolu için Sakarya'dan otobana girerdim ve İstanbul trafiği tıkalı olurdu. Kocaeli taraflarını oradan hesap edin.
  • Bu arada dönüş için (pazar günü) İzmir-Afyon ne zaman sakin olur. En erken saat 15.00 gibi çıkabiliyorum. Daha önce bir defa bayram zamanı gittim, Denizli sapağından Merkeze kadar çok yoğundu.
  • Büyük şehirden gelecek olan düşünsun benim için sıkıntı değil :)

Allah kolaylık versin sağ salim evlerine donmeyı nasip etsın yola çıkacak olanlara
  • Sahsen 2. Gun daha ıyı olur ılk gun otobusle cok gıden olacak ben alıbeykoy termınalının orada oturuyorum gecen sene sabah 4 trn ıtıbaren arefe gunu cok yogunduv

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagatayu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wings35

quote:

Ben de uzun zamandır ilk kez bayram dönemi yola çıkmak durumundayım. Olasılıkla bayramın ilk günü Ankara-İzmir. Bu rotada bayram dönemi yol durumu nedir? Kilometreye düşen dingil sayısı katlanacak, bunun dışında ekstrem yoğunluk yaşamış arkadaşlar var mı?

bu yolu çok kullanırım izmir girişi yoğun olur. yollarda sıkıntı olmaz. mesai saatlerine denk gelmemeye bakın. aliağa menemen karşıyaka taraflarına gidecekseniz manisa girişini tavsiye ederim. dönüştede ankara girişi yoğun ama akıcı olur.

Kastettiğiniz Turgutlu-Manisa-Menemen yolu mu? Aslında bu yol hakkında da bilgi arıyordum. Sizi bulmuşken sorayım dedim.

Turgutlu - Bornova girişi pert olur. İzmirde nereye gideceksiniz ? Ona göre Manisa - Menemen yoluda alternatif olabilir.

Bayramın 1. günü saat 16-17 gibi İzmir'e gireceğim. Yolcumu İzmir terminale bırakıp oradan Aydın otoyolu üzerinden Kuşadası'na geçeceğim. Sizin önerebileceğiniz bir alternatif mevcut mu?

• 2. gün sabah 4,30- 5 gibi trabzon-ankara 3. gün gene sabah 4,30-5 gibi ankara-balıkesir tek şöför bakalım nasıl olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forever1907

Bizim de nereye gideceğimiz belli değildi ama İstanbul giriş-çıkış felaket oluyor diye epey önceden Yenikapı-Yalova feribot almıştım, kendimizi oraya atalım da nereye gidersek oradan gideriz diye. Şimdi Konya'ya gitme kararı aldık. Yalova'dan Konya'ya gogıl maps aşağıdaki gibi tarif çıkarıyor:
     Bayramda Trafik Durumu Nasıl Olur (Tartışma)

Bu yolu yakın zamanda kullanan var mıdır? Arada virajlı, bozuk tarafı yoktur umarım.

o yolu iyi bilirim yakın zamanda gittim geldim çifteler emirdağ arası yer yer yol çalışması var, emirdağ bolvadin arası 33 km virajlı bir yol bolvadin konya arası da yine yer yer yol çalışmaları var yol zaman zaman tek şerite düşüyor

• aykut467 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgilendirme için.
    Şunu kullansak daha mı rahat olur acaba Kütahya-Afyon üzerinden (burası da çok mu kalabalık olur):

Bayramda Trafik Durumu Nasıl Olur (Tartışma)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forever1907 -- 5 Ağustos 2013; 11:00:49 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.