Şimdi Ara

Bayramda Trafik Durumu Nasıl Olur (Tartışma) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
0
Favori
17.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Askerlik yapmak . İstanbul trafiğinden daha kolay,,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gece cikin iyi ve uykusuzluga dayanikli soforler bitersiniz trafikte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler 21 Haziran Çarşamba akşamı yola çıktım ertesi gün saat 15.00 de Bayburta indim yolculuk süperdi uzun yolculuk ile araç ile seyahat daha zevkliymiş

Yolda 3 4 defa mola verdim araçtaki hız sabitleyicinin bana çok ama çok faydası oldu gerçekten mükemmel bir özellik

Yollar duble yol kitap gibi sygic Türkiye radar haritası adlı programı açtım hiç radara girmedim Yandex navigasyon ile yol boyunca kullandım

Aracım Peugeot partner tepee zenith 2016 model 1 depo mazot ile Bayburta gittim hız sabitleyici bayağı işe yaradı yakıt tasarrufu konusunda

Yolda uyumamak için Redbul 330ml içtim birde nescafe içtim bayağı faydası oldu toplasanız yarım saat ancak uyumuşumdur.

Bilgi veren tavsiyede bulunan arkadaşlara çok tşk ederim

Allah yola çıkacak olan herkesin yolunu açık etsin acele etmeyin kurallara uyun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tda 1562q -- 23 Haziran 2017; 22:20:41 >

• Pazar İstanbul dönüşü için tavsiyesi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreelci

18.52 şu an

Tuzla dan Ankara istikameti kilit

Tüm İstanbul dan çıkış yönleri de muhtemelen öyledir

Dün aynı güzergahta saat 13 gibi yol iyiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasret62

Kursunludan basliyor tedes radarlari corum amasya ve osmancikta devam ediyor bilginiz olsun saydigim illere girer girmez tedes tabelalarini beklemeden yavaslayin.

Onlar iptal oldu diye biliyorum

• Trafik rahat mı şuan istanbul içi

• Bu gün tekirdağ istikametine gidecek olan var mı? Akşam yola çıkacağım trafik durumu muhtemelen sıkıntılı olacak gibi duruyor

• Su an Gemlik ve Bursa Karacabey Kilit durumda..Mola verdik otesi de trafik bakalim nereye kadar..Susurluga kadar gidiyor sanirim trafik..

Bu arada Gemlik'te arac yanmis Renault Broadway..Hararet yapip yanmis..Gemlik cikisi burasi Trafik burdan basliyor Izmir istikameti e dogru..

Bayramda Trafik Durumu Nasıl Olur (Tartışma)

• ..

Bayramda Trafik Durumu Nasıl Olur (Tartışma)

• Yollarda olan forumdaşlar,aman diyeyimgaz pedalında yumurta varmış gibi basın

Yollar acemi dolu.

1-2 saat geç gitmek jiç dönememekten iyidir

Herkese hayırlı bayramlar

• Gravaze kullanıcısına yanıt
    pazar dönüyosan sıkıntı yaşamazsın muhtemelen
  • Var mı yol bilgisi arkadaşlar? İstanbul gerede arası lazım, e5 otoban farketmez.

• Dün 18:30 da Konya'ya gitmek üzere Ankaradan yola çıktım. Çalıştığım şirket sebebiyle bir hayli uzun yol tecrübem var buna dayanarak konuşuyorum;bu kadar acemiye ilk kez denk geliyorum.3 ciddi kaza atlattım ve tepki gösterdiğimde içi çoluk çocuk dolu araç sürücüleri tarafından korna yağmuruna tutuldum.

Birara 2 şeritli yol 3 şeride çıktı,emniyet şeridinden deli gibi gidenler sebebiyle.

-Yahu senin ne acelen olabilir,sen kimsin? İhaleye yetişen iş adamı mı,suçlu peşinde polis mı,ameliyata giden doktor mu??? Akrabana bayram ziyaretine giden bir şahıssın alt tarafı.

Dilerim böyleleri karşı tarafa zarar vermeden kendilerine zarar verebilsin sadece.Efendi efendi yolunda gidenin suçu ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruhumun -- 24 Haziran 2017; 18:21:7 >
  • Yollar çok kotu insanlar arac surmesini bilmiyor dikkatsiz kuralsiz hersey var.

• Antalyada trafik felçti

• Hasret62 H kullanıcısına yanıt
    Bir şahıs fren yapmasaydım aracın ön tamponunu sığırıyordu

• Ruhumun kullanıcısına yanıt
    Cuma günü bayram yolculuğu olmasa da o yoğunluğa bi 40 km karıştım. 34 plaka genç şoförlü bir getz 120 ile önüme makas atıyordu gerede sonrasında, özellikle kontrollü burun soktum, iyi tırstı ama sonra fırçayı yedi galiba yavaşladı. Sıkıntı çok, her türlü şoför var dikkat şart.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün sabah (arefe sabahı) saat 4 de istanbuldan çıktım. izmir istikamet. araç sayısı az değildi ama tıkanıklık yoktu. manisa ya kadar aktım.

amaaaa, akhisar manisa arası full lâmba rezalet ötesi bir şey. 50km dur kalk yaptık. yolculuğun sonuna ramak kala lanet ettim.

bu arada, unutmadan, bursa çıkışındaki otobanların birleştiği bir kavşakta tıkanıklık olmuştu ama yandex sağolsun tıkanıklığı görüp beni kavşağın etrafından dolaştırdığı için dur kalk yapmaktan yırttım

• quote:

Orijinalden alıntı: frzstate

quote:

Orijinalden alıntı: tda 1562q

quote:

Orijinalden alıntı: frzstate

quote:

Orijinalden alıntı: tda 1562q

Topaz42 hocam bende Çarşamba gece yola çıkacağım inş gece saat 12 gibi yol uzun 1200 km Bayburta gideceğim Allahın izni ile

İlk defa uzun yola çıkıcam otoban ağırlıklı gitmeyi düşünüyorum bana tavsiyeler de bulunabilirmisiniz hocam misal kaç yerde mola vereyim vs vs

Araç Peugeot partner tepee zenith 2016 model 60 lt yakıt alıyor bir depo ile gidebilir miyim?

Şehir içi 7.0 litre yakıyor araç şehir dışında bu ne kadar düşer tşk ederim

hocam benım aracta sehır ıcı yogun trafıkte 7 lerde gezıyor.
    ama uzun yolda sakin kullanımda 100 km ort hızla 3 litreye kadar düşüyor.

aracımın deposu 45 litre ben bile neredeyse 1 depoyla gittiğim zamanlar oldu o mesafeyi.

araç full yüklü gidip geliyorum 1.6 linea dizel

Hocam dün araca koruma için branda aldım eve geldim arabayı garaja koyarken gösterge ekranında 1920 km toplam km gözüküyor sonra 100 km ve anahtar resmi çıkıyor araçta sorun yoktur inş 2000 km bakımı olamaz herhalde dizel 2016 model araç sonuçta

Sizce ne yapmalıyım uzun yola çıkacağım yolda başıma sıkıntı çıkarmasın servise mi gitsek ne yapsak acaba ?

muhtemelen servis uyarısıdır.
    uzun yola cıkmadan yaptırmanızda fayda var tabi bakımı hem yakıtda azalır.
    ben 5000 de bir hava ve polen filtresini değişiyorum. mazot fitresini 10binde bir. yağ(castrol edge titanyum) ve yağ fitresini 15binde bir değişirim. zaten aracımda bakım uyarısı diye bir şey yok. garantisi falanda olmadığı için bu kendi sistemimde ilerliyorum. sonuç muazzam.

Geçtiğimiz Çarşamba yola çıkmadan babam arabayı kullanınca araç sürekli örüp arıza verdi

Shell denen sözde KALİTELİ mazot benzin istasyonundan depoyu fulledim meğer adamlar sulu mazot koymuşlar servise gittik 200 TL bayıldık.

Şimdi forumdaki üstadlarıma danışmak istiyorum bu shell in yaptığı pisliğe karşı ben ne yapmalıyım ?

Adamların yaptığı resmen milleti enayi yerine koymak

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.