Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

bayramda fazla kaçırdım sanırım

5
Cevap
0
Favori
133
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> bayramda fazla kaçırdım sanırım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3 Not
    Merhaba arkdaşlar dün gece 7 defa tuvalete kustum ve saat 8'den beri hiç kusmadım şuan 37,5 derece ateşim var, üşüyorum ve midem bulanıyor. Ne yapmamı tavsiye edersiniz?

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Fly -- 17 Ekim 2013; 16:07:00 >
    |
    |

Asus Z87-AIntel i5 4670 ASUS GTX 770 2GB 256 bit3.5'' Seagate Barracuda 2 TB 7200 RPMKingston Hyper X 2x4 8GB 1866 MHz CL9 Cooler Master 912 HAF PLUS
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    kendi kendine geçmez mi başım ağrıyor gece boyu hiç uyumadım ve midemde yine çok hafif bir bulantı var ara ara kendini yoğun şekilde belli ediyor.
    |
    |
    hocam net bir şekilde zehirlenmişsin kusa kusa bi hal olursun... ben bi kere zehirlendim ordan biliyorum :D doktora git çok önemli değilse bi serumla düzelirsin. hemen doktora git yoksa için dışına çıkar kusa kusa benden söylemesi ve doktora gitmedende kolay kolay geçmez
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KNO3 -- 17 Ekim 2013; 16:15:59 >
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
sohbet
haberler
üniversite
SEO
son dakika
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
2,884
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.