Şimdi Ara

bayram namazına hiç gitmedim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 8
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 12
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • chaisan (12 mesaj) ehmet04 (5 mesaj) feveranbey (2 mesaj) cicibebe bağımlısı (2 mesaj) Rwenzori (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (13 mesaj) Mini (1 mesaj) (3 mesaj) (8 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> İnançlar >> İslamiyet >> bayram namazına hiç gitmedim
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2863 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

İstediğim konuyu yapıp yapmakta da özgürüm.İster bugün okuduğum duayı yazarım ister TÜRKLERİN ATASI ATATÜRKÜ överim la sana hesap mı verecem.İsminde hayır yok zaten ehmat ne la,suriyeli misin afgan mısın ? hayırdır ? herkes yerini bilecek,yerini bildirmeyene bildiririz.

@ehmet04

• Teğmen
    179 Mesaj

Bildirsene senin seviyene düşüp sana hakaret etmeyecegim sen nasıl 2 lisans mezunusun sana insanlara on yargılı mi olmayı öğrettiler isme göre yorum yapan adam dan nasıl dini bilgilendiren mesajlar bekleyebiliriz senin amacın dini kötülemek ama eline yüzüne bulaştırdım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    chaisan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2863 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: ehmet04

Bildirsene senin seviyene düşüp sana hakaret etmeyecegim sen nasıl 2 lisans mezunusun sana insanlara on yargılı mi olmayı öğrettiler isme göre yorum yapan adam dan nasıl dini bilgilendiren mesajlar bekleyebiliriz senin amacın dini kötülemek ama eline yüzüne bulaştırdım

Senin gibi arapçıları çok ağlattım,dahada ağlatacağım,yatmaya yeriniz yok,az ötede havla la.

|
    |
  • Çavuş
    41 Mesaj

sen kim oluyorsunda beni arapçı islam profili içine koyuyorsun! arada anlamsız yazmak için yazdığın boş konularına denk geliyorum boş herifin tekisin yorumlarında konularında alayı boş senin gibi boşa yorum yaptığım için özür dilerim.

yedi yirmidört dh de takılan biri olmadığım için bildirimlerimde kapalı bide senin boş konuna yaptığım yorumumu mu takip edicem?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
    chaisan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.