Şimdi Ara

Bayram için Tenha yollar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. malum bayram geliyor. Büyük şehirlerden özellikle İstanbul'dan dışarı bir akın olacak. bildiğimiz tenha kimsenin gitmediği yolları yazarsak birbirimize yardımcı oluruz diye düşünüyorum

• Hangi yolu dusunurseniz dusunun sunu unutmayin sizinle beraber 1 milyon kisi de dusunuyor ayni yolu.
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    evet o kesin. eskinden navigasyon yaygin değilken yandex navigasyon ile rahat rahat gidiyordum ama şimdi herkes kullanıyor

benim rotam belli Pendik'ten Kastamonu Pınarbaşı'na gideceğim. Ağva-Karasu-Ereğli Bartın şeklinde gideceğim.çok tercih edilmeyen. hatta hiç tercih edilmeyen bir rota. otobanlarda uğraşamam açıkcası.
    Başka arkadaşlar varsa onlara yardımcı olmak maksat
  • hareketliperde kullanıcısına yanıt
    Bu bahsettiğiniz yolları yazsak güzel temiz asfaltlı bir rota çıkar mı ortaya? Ben de merak ettim sahil şeridinden gitmek gibi görünüyor deneyebilirim.
  • evet sahil şeridinden ilerliyor bu rota. defalarca gidip geldim ben. klasik karadeniz yoludur virajı falan boldur. biraz yorar ama eğlenceli ve çok kalabalık değildir. siz ne tarafa yolculuk yapacaksınız acaba? bildiğim başka rotalarda var ona göre alternatif sunabilirim :)

ekleme: yolu merak ediyorsanız yandex ve googlede panaroma kısımlarından bakabilirsiniz. güncel görünümler yok ama iş görür gene de. fotoğrafların yılları da yazar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hareketliperde -- 27 Temmuz 2020; 15:40:19 >
  • Ben de aynı yere gidiyorum bartın ereğli ye kadar daha önceki yıllarda gezmek için kullandım ancak hiç istanbul'dan çıkıp gitmemiştim
    Ereğli sonrası karabük üzerinden daha kısa gibi gösteriyor hem oradan sonrasında trafik de yoğun olmaz diye düşünüyorum.

Tabi ben kastamonu merkez için bakıyorum bunlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

evet o kesin. eskinden navigasyon yaygin değilken yandex navigasyon ile rahat rahat gidiyordum ama şimdi herkes kullanıyor

benim rotam belli Pendik'ten Kastamonu Pınarbaşı'na gideceğim. Ağva-Karasu-Ereğli Bartın şeklinde gideceğim.çok tercih edilmeyen. hatta hiç tercih edilmeyen bir rota. otobanlarda uğraşamam açıkcası.
    Valla tercih edilmiyor gibi duruyor da o tarafları kullanan da olur bayramda. Ağva'dan sonrasını bilmiyorum da google harita ile baktım sanki tek şerit bazı yerler çift ama hız yapılmayacak yollar. Keyifli yollar viraj sevenler için

• quote:

İki hafta önce pınarbaşında valla kanyonuna gittik pikniğe.
  • istanbul avrupa yakasından Arefe günü öncesi çarşamba günü Öğleden sonra 3-4 civarı yola çıkmak mı yoksa akşam 9 dan sonra mı mantık lı? İstikamet Giresun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhand28 -- 27 Temmuz 2020; 19:10:52 >
  • merkez için ereğliden devrek yenice karabük şeklinde devam edebilirsiniz. Yenicenin meşhur 21 tünelini geçmiş olursunuz. biri bitmeden diğeri başlayan tüneller
    diğer alternatif ereğli zonguldak bartın ulus karabük şeklinde. siz karar verin :)
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    otobanda yoğunluk yüzde 1000 olacağı için buralardaki yoğunluk devede sinek oluyor. evet tek gidiş yerler var ama genelde çift gidiş. hız yapmak zor ben yapmıyorum sizlerde yapmayın
  • ayhand28 kullanıcısına yanıt
    çarşamba günü ise 9 gibi daha mantıklı bence. 4 te çıksanız tam iş çıkışı işkence olabilr
  • Yok öyle bir yol. 3 gün önce Ankara Manisa yaptım yollar şimdiden kalabalık ve kazaliydi.
  • quote:

pınarbaşı ne kadar güzel yer hocam yaa. 3 sene önce gitmiştim. inanılmaz güzel bir yer. horma kanyonu olsun doğası olsun çok güzel...

Bayram için Tenha yollar.

• quote:

2. Köprüden geçin, kavacıktan ilk girişten Kuzey Marmara Otoyolu’na bağlanın. Sevindikli (son gişeler) çıkıp aşağı otobana değil köy yollarından kocaali’ye kadar çıkılıyor. Sonrası zaten karasu ereğli devam.

Geçen yıl hiç navigasyon kullanmadan 12’de hareket eden araç sabah 8’de bolu tünelini geçiyordu. Ben 4’te dediğim yoldan gidip 8.30 civarında Ereğli’de kahvaltıya oturmuştum.

Tamamen köy yolları, telefon çekmez. Bazen tek şerit oluyor, sıkıntı ara sıra kamyon çıkarsa virajlarda vs dikkatli olmak gerek. Bir de patpatlar çok fırlıyor yola sabah 6 civarında.

Bu sene gitmiyorum ama bu yol çok işinize yarar.

Ulus’a gidiyorum ben de bu yoldan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi van_hoijdonk -- 28 Temmuz 2020; 18:36:10 >

• Bayramda Otobanlar 00.00 itibariyle ücretsizmiş. Misal 23.00 da gişeye giriş yapsak 00.00 sonrası gişeden çıksak ücret öder miyiz? 00.00 sonrası mı giriş yapmak gerek.
  • horma kanyonu şu an çok daha güzel.yürüyüş yolunu tamamlamışlar hormadan girip ılıca şelalesinden çıkabiliyormuşunuz. henüz bende göremedim bayramda görürürz umarım .

fotoğraf çektiğiniz yer pınar oba sanırım. oraya benziyor
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    köprüyle işim yok hocam tuzladan yola çıkıyorum. İstanbul Tuzla'da başlar yazdığınız köy yollarını biliyorum hiç denemedim sanırım bu sefer deneyebilirim.
    Ulus ile köy arası 30 dakika zaten bizim
  • ayhand28 kullanıcısına yanıt
    çıkarken ücretsiz olursa ücret almıyorlardı sanırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.