Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BAYRAM HAVASINDA DEV KARNE KAMPANYASI EN İYİ FİYATLAR ITOPYA'DA! SINIRLI SAYIDAKİ ÜRÜNLERİ KAÇIRMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.024
Cevap
17
Favori
170.036
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> BAYRAM HAVASINDA DEV KARNE KAMPANYASI EN İYİ FİYATLAR ITOPYA'DA! SINIRLI SAYIDAKİ ÜRÜNLERİ KAÇIRMA
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      474 Mesaj
      20 Haziran 2018 18:12:08
      Bayramdan 1 hafta önce ses kartı aldım kargoya vermediler diye iptal ettirdim bugün aradım ya iptal etmişizde paranız iade edilmemiş bugün başlatıyoruz dediler iadeyi. Sanmıyorum para dönene kadar hergün arıcam. Enteresan bir firma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      22 Haziran 2018 10:41:02

Merhaba

Burada SENTRY - 1600 "4.349 TL" olarak görünüyor ama sitenizde daha pahalı 4349'dan alabiliyor muyuz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi durmus.42 -- 22 Haziran 2018; 10:42:36 >
      |
      |
      Bahsedilenler: itopya.com
      22 Haziran 2018 10:59:04 Konu Sahibi

Merhaba , ürünlerin fiyatları artmıştır.Konumuz yeni kampanyalı ürünler ile güncellenmektedir.
      |
      |
      durmus.42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      22 Haziran 2018 14:52:19
      bende kampanya bekliyorum. Güzel bir hazır sistem kampanyası olur ise alacağım bir tane
      |
      |
      22 Haziran 2018 18:19:44
      güzel bir kampanya bekliyoruz
      |
      |
      29 Haziran 2018 14:08:36

Merhaba daha önce sizin mesajınıza karşılık bir yanıt verip bir iki soru sormuştum ama gözden kaçırdınız sanırım, yanıtlarsanız sevinirim. ( bundan 6 mesaj önce)

|
      |
      29 Haziran 2018 14:44:13
      Kasanın içine fan koymuyorlar bilginiz olsun. Çakal bir firma. Kargolamadan önce sormuyorlarda fan ister misiniz diye.
      |
      |
      29 Haziran 2018 23:54:21 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: guntoldu

Videoyu izledim açıklayıcı yanları olduğunu söylemek mümkün, bununla beraber sorduğum sorulardan birisi anlaşmalı olduğunuz kargo şirketi ups'den ürünü teslim aldığım sırada, imza atmadan ürünlerde fiziksel bir sorun var mı bunu görme şansım var mı ?
      Eğer imzalayıp daha sonradan fiziksel yada yazılımsal bir sorun ile karşılaştığımda itopya müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattığımda, "kullanıcı hatası" yada kargo geldiğinde kontrol etmeliydiniz, tutanak tutmalıydınız gibi müşteriyi suçlu bulma tarzında bir anlayış ile karşı karşıya kalmak istemiyorum. Bunun cevabını sizden net bir şekilde duymak isterim.

Diğer sorum ile alakalı sanırım demek istediğiniz, üründe ilerleyen zamanlarda sorun çıkar ve bunun ne olduğunu anlayamazsam, ürünü kasa olarak size kargolamam ve sizinde ürünü, üreticinin kendi servisine gönderip onarımın yapılması sağlayıp geri firmanıza çağırarak montaj ve testini yaparak daha sonrada müşteriye tekrar geri göndermeniz, umarım doğru anlamışımdır ?

Alıntıları Göster
      Merhaba ,

1. sorunuzun cevabı izlemiş olduğunuz videonun 3:58 dk'sında bulunmaktadır.Evet, ürünlerinizi testleri yapılmak ve yetkili servisine gönderilmek üzere bize gönderebilirsiniz. 444 00 33 numaralı

telefondan veya UPS web sitesindeki Kurye İsteyin sayfasından adresinize kurye çağırarak 4A72Y0 referans numarası ile ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz. Ürün gönderimlerinizde faturanızın

fotokopisiyle birlikte yaşadığınız soruna dair detaylı bir açıklama metnini de tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Dilerseniz ürünlerinizi yetkili servisine doğrudan siz de

gönderebilirsiniz.Göndermiş olduğunuz ürün komple sistem ise tarafınıza tekrar ücretsiz şekilde montajı yapılarak gönderilmektedir.
      |
      |

• Teğmen
      247 Mesaj
      02 Temmuz 2018 01:20:00
      İki haftadır baktığım sistem, dolar kurunda biraz daha gerileme olmasına rağmen fiyatı en yüksek seviyeye çıkmış. Bu nasıl iştir anlamak mümkün değil.
      02 Temmuz 2018 09:47:14
      Evet dolar az da olsa düşse bile fiyatlar sürekli artıyor

|
      |
      02 Temmuz 2018 19:09:43

Internetten satislarinzda kutusu acilmis ama kullanilmamis ( kullanilmis olmasi da farketmemeli ya neyse) islemcileri neden iade almadiginizi aciklayabilir misiniz?

|
      |
      03 Temmuz 2018 10:35:11
      quote:

Orijinalden alıntı: Batmanlı Betmen

hocam soksanıza 8.nesil orta segment üst segment işlemcileri falan tek indirime?

bakın vatan yaptı 1500e verdi 1060 sizde o tarz bir şey yapsanıza ? piyasa kötü ve çoğu kişi toplanmış kasa almıyor.

bırakın insanlar toplasınlar inanın sürümden daha çok kazanırsınız.
      Nerede 1060 6gb 1500 tl alayım

03 Temmuz 2018 10:36:11

Ohoo kalır mı sizce ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      Forum1th kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      566 Mesaj
      03 Temmuz 2018 10:37:29
      quote:

Orijinalden alıntı: phantasm

Internetten satislarinzda kutusu acilmis ama kullanilmamis ( kullanilmis olmasi da farketmemeli ya neyse) islemcileri neden iade almadiginizi aciklayabilir misiniz?
      Hocam açık kutu işlemciyi size yollasalar ne hissedersiniz?

03 Temmuz 2018 10:38:43
      quote:

Ohoo kalır mı sizce ?
      Hocam imkansız o fiyata anca aero tek fanlı modeldir. Vatan da MSI indirimlri oluyormuş ama ne zaman bilmiyorum onlar mıydı yoksa?

03 Temmuz 2018 10:46:04

Evet tek fanlı model. Tek fanlıların 2-3 fanlılardan temelde bir farkı yok. Kasanızın soğutma gücüne bağlı olarak.

Zotac aldım 1500 TL’ye vatandan. 5 sene garantili.

|
      |
    • Teğmen
      164 Mesaj
      03 Temmuz 2018 10:48:06

Mesafeli satis sozlesmesi maddelerini biliyor musunuz? Bence hayir, bilgi edinmenizi tavsiye ederim.
      Ayrıca firmaya sormustum. Size degil. Onlar biliyordur belki bahsettigim maddeleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phantasm -- 3 Temmuz 2018; 10:49:1 >
      |
      |
    • Yüzbaşı
      566 Mesaj
      03 Temmuz 2018 11:09:36
      quote:

Evet tek fanlı model. Tek fanlıların 2-3 fanlılardan temelde bir farkı yok. Kasanızın soğutma gücüne bağlı olarak.

Zotac aldım 1500 TL’ye vatandan. 5 sene garantili.
      Hocam yaz sıcağında fark eder. Mesela forumda konu var adam 1080 Tİ'ım ısınıyor kapanıyor diyor. 80 derede görüyormuş. Gerçi 1060 o kadar ısınmaz ama cidden evinizde klima vs yoksa tek fanlı 80 olacaktır, kasanızda da güzel bir soğutma yoksa

03 Temmuz 2018 11:36:50

Eğer uzun olan ekran kartlarının tek fanlı giriş modelleri olsa evet ama sizin mantığınıza göre fanın üstündeki plaka da daha küçük internetten incelemelerni izleyenilirsiniz. Zaten 70 dereceler normal ısılardır

|
      |
    • Yüzbaşı
      566 Mesaj
      03 Temmuz 2018 13:25:24
      quote:

Eğer uzun olan ekran kartlarının tek fanlı giriş modelleri olsa evet ama sizin mantığınıza göre fanın üstündeki plaka da daha küçük internetten incelemelerni izleyenilirsiniz. Zaten 70 dereceler normal ısılardır
      Biliyorum hocam mesela gtx 1050 ti la 1080 ti uzunluğu farklı. Zaten 1080 ti larda 3 fan oluyor. 70 derece normal de 80 derece biraz fazla, kartın ömrü azalır. Oc yapamazsınız diyeceğim yapmak isteseniz zaten gaming x alırdınız

|
      |

Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
son dakika
Ankara Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.