Şimdi Ara

Bayram Harçılığı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
6.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NuTeRX

Babam 10 lira verdi.Sonra kardeşime elimi öttürüp egomu tatmin edip 10 lirayıda kardeşime verdim.

• daha bayramlaşamadık 100 lira aldım bugün için iyi gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shift41 -- 20 Eylül 2009; 9:51:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emure

quote:

Babam 10 lira verdi.Sonra kardeşime elimi öttürüp egomu tatmin edip 10 lirayıda kardeşime verdim.

Ben şimdi otele gideceğim ne yazıkki bir dedeme uğrucaz onun dışında kimsenin elini öpemicem ama yine bi 150 lira kaldırırda giderim otele.

• zenginler çok ekonomik kriz teğet geçmiş anlaşılan onları

Allah artırsın 100 lira
  • parası yoktur belki bazısının, kahreder onları bu durum, takılmayın böyle şeylere
  • Ne kadar zengin aileleniz var bize 2tl verirlerse kardır
  • Parayi gectim bayramlasacagim biri bile yok ailelerinizin kiymetini bilin. Uzaklarda olunca zor valla.
  • çoçukmusunuz ya
  • ula bi el 100 lira iyi para bende kardeşime verdim 10 lira
  • burda ekonomik olarak her sınıftan insan var.kimi için 50 tl büyük bir mutluluk kaynağı iken kimi 200 tl yi beğenmeyebiliyor. bende kardeşlerime 5 tl dağıttım toğlam evdeyken cebimden 25 tl gittin.her bayramdan önce bu sefer harçlıkları artıracağım diye düşünüyorum ki pat bi ekonomik dar boğaz çıkıyo.dün bi pc topladım anakartı yakmışım sanırım şimdi 150 tl bayılacam yeni anakart için buda benim ekonomi proğramımı bozdu.herkese hayırlı bayramlar....
  • Ben de bir dolaşıyım, kazık kadar olduk ama para da işime yarar hani.
  • Babam elime verdi
  • annemgil vermiyo burda. memlekette olsam alırdım bi 150-200.
  • Evden : 0 lira
    Kdv Dahil : 0 lira
    Toplam : 0 lira
    ----------------------

TOTAL: 0 LİRA
  • küçükken atlattık o safhaları artık ufak eller bize uzatılır uzatılır bizimkiler pamuk eller cebe rolünü oynama başlar hey gidi günler hey
  • quote:

Orijinalden alıntı: XPHOS

küçükken atlattık o safhaları artık ufak eller bize uzatılır uzatılır bizimkiler pamuk eller cebe rolünü oynama başlar hey gidi günler hey

çok güzel bi duygu ama ya..çocukları sevindirmek kadar güzel bişi var mı acaba..bugün bende verdim nasıl seviniyorlar anlatamam..imkanım olsa herkese daha fazla verebilsem
  • Babamdan başkasından para almadım bayramda saolsun verdi gene bi 40 lira
    zaten başka akraba da yok
  • quote:

• yuh :D ben en fazla 80 toplamıstım en fazla oda
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnsancıl Yaratık

Babam elime verdi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.