Şimdi Ara

Bayram Harçılığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
6.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ohh sabah sabah bi el öptük 100 lirayı attık cebe

Bayram Harçılığı

sizinkiler ne kadar verdi??

• Ben yiğenlerime 50 şer lira verdim artık bizden geçti sanırsam babam vermiyor artık dedemden alırım artık dede bi 100lira atta garıya gidek diye çıkarır verir
  • 50 alabildim daha kimse vermez.
  •  Bayram Harçılığı
  • peder 20 babannem & dedem 30

anneannem 50 verse enişte hala amca , akraba yakın komşu derken 130 yaparım
  • Valla annem teyzelerim annanem den toplam kaç alacam onu bilmiyorum en fazla 100 lira toplarım 30 kişinin elini öpsem
  • quote:

Orijinalden alıntı: HellLord_gs

Ben yiğenlerime 50 şer lira verdim artık bizden geçti sanırsam babam vermiyor artık dedemden alırım artık dede bi 100lira atta garıya gidek diye çıkarır verir

hehe biz hala çocuk sayılırız yaş 17 ama :D
  • Şuan bi tek dedemin bayramını kutladım.

yüzüme bile bakmadı.

0,00 TL
  • hadi bakalım afacanlar yine yasadınız bu bayram seker toplamayı da ihmal etmeyin
  • walla benim annem babamdan başka kimseden para alacağım yok bütün akrabalar Ordu & Samsun'da komşular desen ziyaretlerine bile gitmiyoss gitsek bile eşek kadar olduğum için vermiyolar... he bi de bağzıları tam harçlık verecek 200 leri saymaya başlar 100 'e iner sonra 50 10 derken en alttaki 5i verir
  • bende sabah bismillah 200 lira var daha babanemlere gidicem orda da rahat bi 200 bekliyorum

bayramları seviyorum
  • 50 lira babamdan 20 lira annemden aldım , annem vefat eden(2 sene önce) anneannemin yerinede 50 lira verdi , 25 de ablamdan alırım kuvvetle muhtemel ; almak istediğim baya bir kitap var onları alacağım inşallah bu parayla.
  • Babam 10 tl annem daha vermedi , verirmi onuda bilmiyorum. 10 tl ile bayramı kapatırız gibi düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaşaTuning

Bayram Harçılığı

aynen öyle.
  •  Bayram Harçılığı

Daha da gelir inşallah
  • Babam bana boboyu verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyin16

Babam 10 tl annem daha vermedi , verirmi onuda bilmiyorum. 10 tl ile bayramı kapatırız gibi düşünüyorum

sen yine iyisin.

0 TL

millet 200 liralardan bahsediyor. çok ilginç.
  • Babam 10 lira verdi.Sonra kardeşime elimi öttürüp egomu tatmin edip 10 lirayıda kardeşime verdim.
  • elini öpcen bekliycen para vermezse bi daha öpcen zaten anlar bişey diyemez parayı indirirsin cebe
    işi bilcen
  • bizde babayı aldık elimize :S
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.