Şimdi Ara

Bayram dönüşü kaza. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Birisi cocuga arabanin 218 hp ve 450nm oldugunu soylesin. Yoksa gene akillanmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • korsan58 K kullanıcısına yanıt
    19 yaşımdayım Hem citröen nemo aracım var hemde 520 Bmw var aynı kasa. Bizim araçlardan millete batan ne ben onu anlamıyorum. herkesin ağzında aynı laf.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

Arabada iki tane de çocuk vardı 8-10 yaşlarında, ne bileyim ben çok vicadanlıyım herhalde söylemedim. Tutanakta çarptım demesi yetti benim için.

Hocam bu dahada kötü.Yanında 2 tane çocuk varken bide böyle mi sürüyor dallama.Bence soylemenizde fayda var eğer karşılaşırsanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Farfaraway21

Geçmiş olsun. Sizin araç boyasız düzeltilir. Aslında Karşı tarafında çamurluğu boyasız düzeltilir. Yalnız boyasız düzeltme işleminin ücreti tam ödenmeyebilir. Sizin cebinizden fark çıkabilir. Karşı tarafın farı zaten en az 2500-3000 vardır.

ön farın sadece bitanesi 9000 tl

Keşke 2500-3000 olsa

• Dj_Gençkan D kullanıcısına yanıt
    zenginler cimri oluyor hocam

patronlar bile o kadar kâr ederken işçinin maaşını geciktiriyor, bazen yatırmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihcan4

quote:

Orijinalden alıntı: Farfaraway21

Geçmiş olsun. Sizin araç boyasız düzeltilir. Aslında Karşı tarafında çamurluğu boyasız düzeltilir. Yalnız boyasız düzeltme işleminin ücreti tam ödenmeyebilir. Sizin cebinizden fark çıkabilir. Karşı tarafın farı zaten en az 2500-3000 vardır.

ön farın sadece bitanesi 9000 tl

Keşke 2500-3000 olsa

😱😱😱 Ben en iyisi mesajımı sileyim. İyice rezil oldum. Bir çift far bir araba parası. Way anasını sayın seyirciler. Abi biz ölek o zaman. Yan sanayisi falan yok mudur bunun?

• Yan sanayisi vardır illaki de onun fiyatı da 5 liradan aşşağı olacağını sanmıyorum

yetkili serviste çalışıyorum 5.25 xdrive bide araç o arabada en az 20binliralık hasar mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihcan4

Yan sanayisi vardır illaki de onun fiyatı da 5 liradan aşşağı olacağını sanmıyorum

yetkili serviste çalışıyorum 5.25 xdrive bide araç o arabada en az 20binliralık hasar mevcut

An itibariyle BMW ile ilgili tüm hayallerimin üzerine çizik atıyorum. Kalemi kırıyorum. Defteri çöpe atıyorum. Çöpe benzin döküp ateşe veriyorum. Bir kaç ay öncesine kadar F20 1.16 almak için uğraşıyordum. Temiz olanları pahalı olduğu için hasarlı olanlara yöneldim. Dikkat hasar kaydı değil direk hasarlı. O şekilde alıp yaptırır kullanırım diye düşünüyordum. 1.16 nın farı için 1500 max 2000 fiyatlara buldum. Bununda 3000 civarı olacağını tahmin ettim ama kazın ayağı öyle değilmiş

• geçmiş olsun, kendi etmiş kendi bulmuş
  • V4NZE kullanıcısına yanıt
    Hocam biz 3 araçlık konvoyduk , diğer iki araç sahibi istanbullu oluğu için en önde ben vardım yolları bilen birisi olarak ve arkamdakileri devamlı aynalardan kontrol ediyordum kaybetmeyeyim diye, bu konvoyumuzun en sonundaki aracı sağladı, ama nasıl geliyor hızı tahminimce 130 civarı, ben yolun daraldığını gördüm gaza bastım ki, kendimi kurtarayım yolcu kapısından girmesin diye, az daha hızlansaydım kaza olmazdı.

Araçlardan indik toplam 6 erkek, ama içeride çocukları korkmuş görünce bir şey yapmadık. Zaten sürücü de korkmuştu hafif şoktaydı.
  • -ForeverY- kullanıcısına yanıt
    Canım kardeşim kendi adıma söyleyim allah daha çok versin ferariye bin, bana batan bir şey yok, zaten 19 yaşında aileden gelen maddi olanaklar ile gazlanıyor, 30 yaşında 3000 lira maaşla alınan araçlar gazlanamıyor kaza yaparım ve araç çok yakar kokularından dolayı.
  • Farfaraway21 kullanıcısına yanıt
    vallla ben diyecektim toplamda o araçta 15 bin hasar var diye ama iddia edemedim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.