Şimdi Ara

Bayraktar TB3 SİHA/İHA ile dışa bağımlılık biraz daha azalacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İyiki damat yoksa ne İHA ne SİHA sahibi olabilecekmişiz.2009 da kredi alamamış ,2015 de silahlı atış izni verilmemiş.Bu arada maskitoda hangi dünya ta rk atinin adamın biliyorsundur..

• Baykarın farklı İhalar üretebilmesini takdir ediyorum ama Tai-Tusaşı , Anka'yı görmezden gelmelerine sinir oluyorum. Kilit olan savunma sanayi şirketleri bence sırasıyla ;Aselsan Roketsan Tai Havelsan Otokar Bmc sonra baykar. Tabi kapasite olarak bizim şirketler uluslararası diğer şirketlere göre çok küçük mesela italyan havacılık uzay şirketi Leonardo'da 60bin küsür çalışanı var. Amerikan locheed martinin 100binden fazla bizim Tai son yıllarda çalışan sayısını 2 kata yakın arttırırak 8bine çıkardı. Ben Taide 3 4 yıl önce staj yaparken en az 10bin çalışan olması gerektiği söyleniyordu. Hatta üretim kapasitesi olarakta örnek veriyim. Tsk 60 70 atak sipariş etti Taiden ama yıllık üretim adetini 4 5 hatırlıyorum, yanlış değilsem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1BilimAdamı -- 7 Kasım 2020; 17:1:41 >
  • başaramayacagımız şey yok bizim yeter ki imkanlarımızı kısıtlamasınlar

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.