Şimdi Ara

Bayonetta Türkçe Yama !!! Çıktı !!! (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
16
Favori
25.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maffay__musty

Acaba bu çeviri de bağış kotalımı olacak...
    hepsinde olduğu gibi
  • Türk Teknik kullanıcısına yanıt
    Hakkınızdır o kadar emek ediyorsunuz umarım bayrama aksilik olmadan çıkarda oynarız.
    Peki ne kadar ücreti yama hazır olunca bağış yapmak istiyorumda erken oynamak için ?
  • Türkteknik ps3 uyumlu hala getir hemen alayım yamayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Min 5TL ve üzeri gönlünden ne koparsa bağış yapan yamaya ulaşabilecek
  • acaba bagışı nasıl yapıyoruz..ben bilmiyorumda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türk Teknik

Min 5TL ve üzeri gönlünden ne koparsa bağış yapan yamaya ulaşabilecek
    en son 1 mayısda eli kulağında yazmışsınızda acaba ortalama ne kadar kaldı bitmesine söylermisiniz

Peki nasıl bağış yapcaz yama çıkınca bilgi verilcekmi mesela innial ödeme veya havale gibi şu hesaba felan diye askere gitmeden türkçe oynayım diyom hem size katkım olsun hem oyunu türkçe olarak anlayıp zevk alayım diye ?.
  • Patreon hesabı sizde açsanız mis gibi sistem kullansak onu olmaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bulkathos

Patreon hesabı sizde açsanız mis gibi sistem kullansak onu olmaz mı?
    patreon hesabı türk bankalarında olmadığından ödemeler hem geç hemde kesintili olur kullanmadığım için tam bilmiyorum ama muhtemelen öyledir.

Yamayı isteyenler bana ö.m. yoluyla ulaşabilirler..
    Yama çıkınca daha ayrıntılı bilgi vereceğim yama bitti test aşamasında geçildi...

Şimdi den söyleyeyim bazı gereksiz kombo bilgilerini çevirmedim...
  • quote:

Min 5TL ve üzeri gönlünden ne koparsa bağış yapan yamaya ulaşabilecek
    Bağışı mecburi yapma...

• asau kullanıcısına yanıt
    Resident evil 4
    Murdered souls suspect
    Aliens colonial marines

Bunları zorunlu yapmamıştım sonucu gördüm hele ki re4 uhd
    Bu yüzden bundan sonraki çıkacak tüm yamalarım, beni takip edenler biliyor
    zaruri bağışlıdır, Kusura kalmayınız...
  • quote:

Resident evil 4
    Murdered souls suspect
    Aliens colonial marines

Bunları zorunlu yapmamıştım sonucu gördüm hele ki re4 uhd
    Bu yüzden bundan sonraki çıkacak tüm yamalarım, beni takip edenler biliyor
    zaruri bağışlıdır, Kusura kalmayınız...
    Bir şey dediğimiz yok, elbette kazanmanı isteriz. ama bilmediğin bir şey var. Böyle zorlama yaparak kazanamazsın, zarar edersin. Zorunlu yerine bağış sistemi daha çok kazandırır. Kazandırmayacaksa her iki sistem de kazandırmaz. Sonuçta araba almıyoruz, 3 5 kuruş vericez. Bir kişi o parayı verip o yamayı internette yayması bir kaç dakikasını alır. Bu konuda kimseyle tartışmaya girme. Kaç kez test edildi, onaylandı. Zaten paradan anlayan adam para lafı yapmaz, para almasını bilir. Bu çeviri işinde para lafı ağızdan çıkınca hep ters tepmiştir. Ben para vermeyeceksem para vermem, o yamaya da bedava ulaşırım. Para vereceksem de 3 kuruş vermem mesela 100 lira veririm. Bu konuda yüm oyunsever nsanların fıtratı aynıdır, insan psikolojisi değişmez, Amerikayı yeniden keşfe gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 4 Haziran 2018; 5:38:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: asau

Bir şey dediğimiz yok, elbette kazanmanı isteriz. ama bilmediğin bir şey var. Böyle zorlama yaparak kazanamazsın, zarar edersin. Zorunlu yerine bağış sistemi daha çok kazandırır. Kazandırmayacaksa her iki sistem de kazandırmaz. Sonuçta araba almıyoruz, 3 5 kuruş vericez. Bir kişi o parayı verip o yamayı internette yayması bir kaç dakikasını alır. Bu konuda kimseyle tartışmaya girme. Kaç kez test edildi, onaylandı. Zaten paradan anlayan adam para lafı yapmaz, para almasını bilir. Bu çeviri işinde para lafı ağızdan çıkınca hep ters tepmiştir. Ben para vermeyeceksem para vermem, o yamaya da bedava ulaşırım. Para vereceksem de 3 kuruş vermem mesela 100 lira veririm. Bu konuda yüm oyunsever nsanların fıtratı aynıdır, insan psikolojisi değişmez, Amerikayı yeniden keşfe gerek yok.

Alıntıları Göster
    Sizinle tartışmaya girmeyeceğim. Yazınızı değiştirmeden önceki cümlenize cevap vereyim, zevkin ücreti olmazsa gidin bu lafı yeni oyunlara 299TL'den kapi açanlara söyleyin bana değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 4 Haziran 2018; 5:38:39 >

• ( Sizinle tartışmaya girmeyeceğim. Yazınızı değiştirmeden önceki cümlenize cevap vereyim, zevkin ücreti olmazsa gidin bu lafı yeni oyunlara 299TL'den kapi açanlara söyleyin bana değil. )

Çok doğru 299 veripte Türkçe olarak oynuyamıyoruz Türkteknik haklısın

• quote:

Sizinle tartışmaya girmeyeceğim. Yazınızı değiştirmeden önceki cümlenize cevap vereyim, zevkin ücreti olmazsa gidin bu lafı yeni oyunlara 299TL'den kapi açanlara söyleyin bana değil.

Alıntıları Göster
    Adam 389 tl ön sipariş açmış tr dil yok saka gibi

Asgari ücretin 4 de 1 kadar para

Hemen ekonomiye sallayanlar Rusya brezilya. Vs yerlerde hem ucuz hem kendi dili nasıl oluyor. ?

• Yama ücretli olsun hak ediyorsun ama yamayı mutlaka kopya ile uyumlu yapmalısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

Yama ücretli olsun hak ediyorsun ama yamayı mutlaka kopya ile uyumlu yapmalısın.
    Benim yaptığım yamalar her versiyonda çalışmasına dikkat ederim
  • Bağış için p.m attım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • acaba bagışı nasıl yapıcaz..yamayı bi an önce istiyorumda :)
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.