Şimdi Ara

Baymak Elegant Plus 12 A++ 12000 İnverter Klima

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu Klimadan almak istiyorum 22M² salon için yeterlimidir yoksa fazlamıdır ?
    internetten fiyatlara baktığım zaman kredi kartına 6 taksit 1900-1950 tl arası daha uyguna bulabilirmiyim ?

http://www.enuygunkombi.com/baymak-montaj-dahil-elegant-plus-12000-btu-inverter-klima-1

• Selamlar. BTU anlamında yeterlidir ancak ürünün gerçek performansı ve yetip yetmeyeceğinin belirlenmesi için evinizin koşulları ve kullanım alışkanlıklarınız asıl etken unsurlardır.

Yani 22m2 dir ama 4 metre tavan vardır (Tabi ki mecaz yapıyorum) ısıtmada sorun yaşarsınız, Veya 22 m2 dir ama ahşap pencere tek cam, kötü izolasyon ve kuzey cephedir yine ısıtmada sorun yaşarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ado

Selamlar. BTU anlamında yeterlidir ancak ürünün gerçek performansı ve yetip yetmeyeceğinin belirlenmesi için evinizin koşulları ve kullanım alışkanlıklarınız asıl etken unsurlardır.

Yani 22m2 dir ama 4 metre tavan vardır (Tabi ki mecaz yapıyorum) ısıtmada sorun yaşarsınız, Veya 22 m2 dir ama ahşap pencere tek cam, kötü izolasyon ve kuzey cephedir yine ısıtmada sorun yaşarsınız

il cepheler kaç kişi olacak konfor beklentiniz ne .......
    arkadaşın dediği gibi detaylar önemli konfor beklentiniz ne kimisi yazın klimayı 27 de çalıştırır kimisi 25 de
  • Kiraya vereceğim ev için alıyorum fazla bir beklentim yok uzun ömürlü olsun sadece
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.