Şimdi Ara

** BAYMAK DUOTEC COMPACT ** Kullanıcıları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
611
Cevap
21
Favori
64.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: disintegration

doğru monte edilmiş ama 5 saniyede bir rc yazısı olmasa iyi olurmuş bence servise veya müşteri hizmetlerine sorun belki ekrandan kaldırma özelliği vardır
    Hocam Baymak Duotec'e modülasyonlu termostat takıyorum, on off taki köprü öylece kalacak değil mi ? Kaç saattir nette araştırıyorum, net bir bilgi bulamadım.
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    köprü kalacak diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    Evet kalacakmış, bu sabah çalıştırdım ev 29 dereceydi, internet üzerinden ev sıcaklığını 32 dereceye ayarladım ve 3- 5 saniye sonra kombi yanmaya başladı, kazan sıcaklığı 45 di. Sonra ev sıcaklığını 26 yaptım alev küçüldü ama sönmedi, 23 yapınca söndü pompa devir düşürerek çalıştı ve 4-5 dakika sonra pompa da durdu. 10 saniyede 1 saniye rc yazması dışında hiç bir sorun yok Kombi Baymak Duotec 33 KW, termostat Honeywell Y87RF2008 Home Connect. Baymak yuvarlak termostat ile aynı model, sadece kombiye bağlanan röle modülü farklı, bununki mudülasyonlu olan R8810. Bu arada termostatı parça parça ikinci el topladım, epey bir uyguna geldi.
    hayırlı olsun güle güle kullanın

Çok teşekkürler
    Hocam merhaba,

Ben baymak kablolu programlanabilir oda termostatini kullaniyorum. Kombi uzerindeki kullanim suyu ya da kalorifer suyu sicaklik ayarlarinin bir onemi olmuyor. Tum ayarlari oda termostati uzerinden yapmam gerekiyor. Sizde de oyle mi?

• bosphorus74 B kullanıcısına yanıt
    Bendeki sıcak su devresine karışmıyor, Sizdeki Baymak termostat üzerinde gösterge olmayan modellerde de kullanıldığından bütün kontrolü ele alıyor olsa gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 24 Eylül 2019; 22:35:55 >
  • honeywell home connect ve baymak idee oda termostatı arasında fark var. baymak idee oda termostatı opentherm iletişim protokolü üstünden kombiye tam müdahele şansı veriyor
  • arkadaşlar bir arkadaş kombi içindeki purjor ve kombi üstündeki purjorun açık olması gerektiğini söyledi..acaba açıkmı olmalı yoksa kapalımı durmalı aklımız karıştı..(benimkisi kapalı duruyor)cevaplayan olabilirmi acaba..teşekkür ederim
  • birde sıcak su kullanım ile kalorifer kullanım su hafızaları kalıcı olarak nasıl yapılır bu kombide acaba..veya bir belgesi varmıdır acaba hocam..yardımcı olabilirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Evet kalacakmış, bu sabah çalıştırdım ev 29 dereceydi, internet üzerinden ev sıcaklığını 32 dereceye ayarladım ve 3- 5 saniye sonra kombi yanmaya başladı, kazan sıcaklığı 45 di. Sonra ev sıcaklığını 26 yaptım alev küçüldü ama sönmedi, 23 yapınca söndü pompa devir düşürerek çalıştı ve 4-5 dakika sonra pompa da durdu. 10 saniyede 1 saniye rc yazması dışında hiç bir sorun yok Kombi Baymak Duotec 33 KW, termostat Honeywell Y87RF2008 Home Connect. Baymak yuvarlak termostat ile aynı model, sadece kombiye bağlanan röle modülü farklı, bununki mudülasyonlu olan R8810. Bu arada termostatı parça parça ikinci el topladım, epey bir uyguna geldi.
    Bende baymak idee kombi ve baymak modulasyonlu kablosuz oda termostati mevcut.Servis on off ot girişine baglanti yapti.Ama bir köprü daha var. Bağlantı doğrumu acaba?
    ** BAYMAK DUOTEC COMPACT ** Kullanıcıları

• quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

honeywell home connect ve baymak idee oda termostatı arasında fark var. baymak idee oda termostatı opentherm iletişim protokolü üstünden kombiye tam müdahele şansı veriyor
    Sizin bütün yazılarınızı takip ediyorum.Fikirlerinizi bekliyorum.

• alp_erke A kullanıcısına yanıt
    Evet doğru bağlamışlar.
  • alp_erke A kullanıcısına yanıt
    baymak idee oda termostatı üzerinden kombinin kullanımı suyunu, kalorifer derecesini görebiliyorsan doğru yere bağlamışlar
  • Su basıncı harici diger bilgileri gorebiliyorum.Gecen sene 700 tl vermistim.Ama memnun değilim.Ev bir sicak bir soğuk.Özellikle yerler hemen soğuyor.,Galiba termostatin 0.5 hassasiyetli olmasindan kaynaklanıyor.Hassasiyet ayari düşük bir termostat almayı düşünüyorum.

• nasıl arkadaşlar memnunmusunuz kombiden?
  • Bugün aldık kullanan yok herhalde bakalım ben yazarım artık yorumları
    ** BAYMAK DUOTEC COMPACT ** Kullanıcıları

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emekkk kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun güle güle kullanın. duotec compact, baymak duo tec ile aynı kombidir sadece boyut olarak küçültülmüş halidir bu sene şubat ayında piyasaya çıktığı için kullananlar daha henüz bir kışı deneyimleyemedi. komponentleri kalitelidir,baymak idee modülasyonlu oda termostatı da bağlanabiliyor veya istiyorsanız herhangi bir on-off oda termostatı da bağlanabilir.
  • 80 m2 ev için büyükmü olur:(

teşekkür ederim, açıkcası sizin mesajlara bakıp aldım zaten bakalım bu kış inşallah yüzümüzü karartmaz :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.