Şimdi Ara

BAYİDE PARLAYAN TOYOTALAR =)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba. bugün 20.000 bakımı için beklerken birşey farkettim. onlar bütün gün ışıl ışıl parlıyor, siliniyor, müşteri çekmeye çalışıyorlar. evet onlar bayilerdeki toyotalar bugün beklerken fotoğraflarını çektim ve sizlersiz boğazımdan geçmedi. umarım beğenirsiniz..

önce kapıda avensis test aracı karşılıyor beni

ve içeri girince bir güzellik size göz kırpıyor, istemeden o tarafa gittiğinizi farkediyorsunuz

derken bir 4x4 çarpıyor arkalardan gözüme

avensise beyaz çok yakışıyor

ve diğerleri.. urban cruiser

verso..

eee dünyanın en çok tercih edilen modelini unutmak olmazdı..

evet fotoğraflar bu kadar.. umarım beğenmişsinizdir.. onlar gittiğinizde yine orada olacaklar, taa ki yollara düşüp asfaltta akacakları güne kadar. tıpkı diğer arkadaşları gibi..

• Öncelikle paylaşım için teşekkürler, bugün bende Tokullardaydım xenon uygulaması yaptırmak için akşam 7 gibi bitti işim , önce Akdemirler'i aradım fiyatı indirmeyip bugün yetişmez deyince Gaziemir'e yöneldim , demek Akdemirler'e gelsem sizinle bu sefer pişti olacakmışız Yeni araçlar gelmiş resimlerden göründüğü üzere , hepsi çok güzel görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: KemalKSK

Öncelikle paylaşım için teşekkürler, bugün bende Tokullardaydım xenon uygulaması yaptırmak için akşam 7 gibi bitti işim , önce Akdemirler'i aradım fiyatı indirmeyip bugün yetişmez deyince Gaziemir'e yöneldim , demek Akdemirler'e gelsem sizinle bu sefer pişti olacakmışız Yeni araçlar gelmiş resimlerden göründüğü üzere , hepsi çok güzel görünüyor

evet plakayı da söylemiştiniz kesin görür hatırlardım. en çok avensisi bir de prius u inceledim ben de. ben de xenonumu akdemirde yaptırmıştım sorunsuz kullanıyorum işçiliği falan çok iyi. inşallah sizinki de öyle olur güle güle kullanın. akdemir doğru söylemiş özellikle saat 15-16 dan itibaren acayip yoğundular. aracımın işi bittikten yarım saat sonra ancak alabildim herkes koşturuyordu

• Çok güzel resimler sağolun.

İlk kez RAV4 beyaz renk görmüş oldum sayenizde. Millet çıldırmış gibi RAV4'ü koyu gri veya siyah renk alıyor. Yollarda hiç beyaz RAV4 göremiyorum.

Doğrusu beyaz RAV4'e yakışmış, Avensis'e de.
  • Geçen hafta ben de Akdemir'deydim, benim de gözüme çok güzel gelmişti beyaz RAV4.
  • Gzüel resimler.

Arabalar bayide parlıyorlar ama elemanlar sildikleri bezin temizliğine dikkat etmezlerse cilaya zarar verebiliyorlar.

Emret1907 ve Soldier_of_fortune ile galeride duran "mor" Avensis de benzer çizikler farketmiştik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

Gzüel resimler.

Arabalar bayide parlıyorlar ama elemanlar sildikleri bezin temizliğine dikkat etmezlerse cilaya zarar verebiliyorlar.

Emret1907 ve Soldier_of_fortune ile galeride duran "mor" Avensis de benzer çizikler farketmiştik.

evet cok güzelll.

haklısın,bende aracı teslim alırken tavanda ve kaputta ince ve hafif daire biçiminde cizikler vardı.önemli olmadıgını cila ile gececegini soyledıler.almama luksum yoktu cunku 1,5 ay once fethıye bakırcılar a sipariş vermıştım,antalya bakırcılardan getırdıler.ve aldık

• güzel resimler eline sağlık
    avensis e hastayım ya
    geçen hafta arkadaşımın yeni aldığı avensis ile 200 km lik kısa bi yolculuk yaptım, kullanma fırsatı buldum hastası oldum araba çok güzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: teaman1977

Çok güzel resimler sağolun.

İlk kez RAV4 beyaz renk görmüş oldum sayenizde. Millet çıldırmış gibi RAV4'ü koyu gri veya siyah renk alıyor. Yollarda hiç beyaz RAV4 göremiyorum.

Doğrusu beyaz RAV4'e yakışmış, Avensis'e de.

Ilk parti RAV4 koyu gri olarak geldi. Extra donanimi ile.
    Muhtemelen gordukleriniz onlardir. Biz de acele ettigimiz icin onu aldik direk, hatta araba 2009 model bizim. 2010 da degil

Daha sonra 1000 bakimi icin gittigimizde Extra olmayan beyaz RAV4 gordum. Sanirim ilk partiden sonra diger renk ve modeller gelmeye basladi.

Bakalim buna ne zaman sahip olabilecegim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Real RocknRolla -- 2 Şubat 2010; 21:20:29 >

• yeni kasa auris ne zaman gelecek
  • auris çıkalı o kadar oldumu yahuu...
  • kasa aynı sadece makyajlanmış. iç plastik kalitesi yükseltilmiş çünkü inanılmaz kalitesizdi.
  • güzel fotolar :)
  • bayide parlayan değilde bence en iyi toyota anahtarı sende olan toyota öyle değilmi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.