Şimdi Ara

Bayide 3008 gören var mı😀

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herhangi bir bayide gezip gördüğünüz yada duyduğunuz 3008 dizel otomatik allure selection donanımlı araç varmıdır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Ben de dün İzmit Haldızlar'dan Active Prime Edition için fiyat almaya gittim ama ellerinde araba yok ve mayıstan önce gelmeyecek diyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartalus kullanıcısına yanıt
    Siz hangi yıl ve donanım almak istiyorsunuz, bende arayıştayım ve 2018 model bildiğim 3-4 bayi var. 2019 allure selection arıyorum ancak banada aynen sizin gibi cevap veriyorlar

• Allure Selection ve GT Line şuan yok, Skypack ve Sportpack bulabilirsiniz, Prime Edition ise belki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1cem1

Siz hangi yıl ve donanım almak istiyorsunuz, bende arayıştayım ve 2018 model bildiğim 3-4 bayi var. 2019 allure selection arıyorum ancak banada aynen sizin gibi cevap veriyorlar
    Ben 2019 Active Prime Edition arıyorum hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ankaradaki bayide 2 hafta önce vardı 2019 model hatta satış danışmanı arkadaş aracın bayide olduğundan haberi yoktu :) yeni gelmişti
  • Baktığımız modelleri gördüğümüz biryer olursa haber verirsek sevinirim arkadaşlar. Çoğu yere sordum, Mayıs’ta gelecek araçları bekliyorlar, fiyatta vermiyorlar. Şimdi baktım fiyatlar güncelleniyor diyo sitede.

• 3008 değil hiçbir araç yok desek yeridir. hem araç hem donanım imkansız zaten. çoğu bayiilerin içi bomboş. olanların da baz donanım.
  • Ne 3008'miş arkadaş. Kara borsa oldu resmen :)

Neden kia sportage değil de 3008?
  • Bir tane var o yüzden bir tane daha...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.