Şimdi Ara

Bayern Münih - Manchester City finaline hazır mısınız?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• City-Liverpool/Psg

City bence şu anda en büyük favori.Diğer takim Liverpool, Psg olabilir. Bayernin stoperler ve kötü rotasyon yüzünden finale gelmeden patlayacağini düşünüyorum.Reina ve Acerbinin bireysel hatalari olmasa bugünkü maç Bayern için çok zor geçerdi.

Correra hali saha golü atti.O golü City ya da Psgye atamazdi.Boateng ve Alabayi çok rahat geçti.City, Liverpool ya da Psg o savunmayi kevgire çevirir.

• Cl işi çok farklı ya hiç ummadığın takım kalabilir gecen yıllarda totthem gibi.

Bir kere liverpool final felan kalamaz adamlar gol atamıyor oyuncular performans felan düştü kendilerini dünya starı felan sanıp lig cl alınca simardilar galiba nasılsa biz kazanırız kafası. Lepizing bile rövanşta bence zorlar, lepizing genç takım oyuncular saçma hata yaptı ilk mac.

Bu yıl city almalı artık kupayı, ama chelsea bile tuchell sürpriz yapabilir ek olarak bayern ilerler epeyce,bayern de futbol nasıl oynanması gerekiyorsa hepsi var.

Psg de var ilerler neymar ile dahada güçlenir,
    Psg - Münih- city ve sürpriz takım belki atalanta

Real madrid liverpool kazanamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenshin12

City-Liverpool/Psg

City bence şu anda en büyük favori.Diğer takim Liverpool, Psg olabilir. Bayernin stoperler ve kötü rotasyon yüzünden finale gelmeden patlayacağini düşünüyorum.Reina ve Acerbinin bireysel hatalari olmasa bugünkü maç Bayern için çok zor geçerdi.

Correra hali saha golü atti.O golü City ya da Psgye atamazdi.Boateng ve Alabayi çok rahat geçti.City, Liverpool ya da Psg o savunmayi kevgire çevirir.

Değil mi ya o gol aşırı moralimi bozmuştu benim pek konuşulmadı nedense ama sağlam bir takım geldiğinde ne olacağının sinyali az çok o gol

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 16 Atalanta, Çeyrek Finalde Porto, Yarı Finalde Chelsea'yi eleyen Real alır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • City'in şampiyonlar liginde başarısı ligdeki gibi olmuyor. Bu sene ne olacak bakalım. Lige arayı açtılar asılabilirler.

• bence de basliktaki iki takim olur tabi onceden eslesmezlerse
  • -Real Liverpool ve PSG olmayacak.

-Real i Atalanta karşısında herkes görmüştür.

-Liverpool City karşısında dağıldı ligde. İlk yakaladıkları o havadan çok uzaklar. Eskisi gibi olacaklarını sanmıyorum.

-PSG de CL de tecrübesiz.

City de CL de tecrübesiz ama çok başka oynuyorlar son dönemde. CL de de bu oyun sürerse final hatta kupayı almaları sürpriz olmaz.

Şu anki görüntü City ve diğerleri gibi Bayern Münih - Manchester City finaline hazır mısınız? 

• Benim City-Liverpool finali tahminim doğru çikacak gibi görünüyor.

• City bayerni eleyemez. Hayal kurmayalım

• bayern in olduğu yerde diğerleri ikinci kim olur onu tartışsın bence..

ejderha gibi bir santraforu var lewa daha başka bir şey lazım değil gibi ama

fizik gücü olarak eşdeğer belki biraz city var

kaleden en uca kadar her mevkisi çok dehşet güçlü bayern in

zaten lewa yı demeye gerek bile yok bildiğin aç ejderha :)

• Bayernin Lewa yokken Psg yi elemesi zor arkadaşlar ben şimdiden söyleyeyim de sonra kuponcular gelip saydırmasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kean, Neymar ve Mbappe, Boateng ve Alabanin içinden geçecekler. Bu hafta en güvendiğim maç.

• Bayern bu maçı geçtim ŞL'nin favorisi zaten ama ben de @sterig ve @Kenshin12 gibi düşünüyorum. Fakat iş gol fırsatlarını değerlendirmeye gelince PSG'de bir cünüplük mevcut. Eğer bu maçta öyle olmazsa Neymar ve Mbappe saçmalamazlarsa PSG, Barcelona maçında olduğu gibi ilk maçtan fişi çekebilir.

• Abimiz elle müdahele etmedi, top abimizin eline müdahale etti. PSG, anadolu takımı formatın da oynadı. Biraz mücadele isterdim. Hakem de her düşene faul. Birde düşenin dostu olmaz derler...

Bayern Münih - Manchester City finaline hazır mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hersh -- 7 Nisan 2021; 23:59:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.