Şimdi Ara

bayern münih maçı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
13
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> bayern münih maçı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    50 Mesaj
    Herhande son 15 yılda Bayern Münih Türkiyeye hiç gelmedi. Bu takımı canlı gözle izlemek istiyorum fakat bu maçı beşiktaş taraftarı arasında izleyemem bir galatasaraylı olarak. Acaba Bayern türbininden bana bilet satarlar mı ?

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    4171 Mesaj
    Forma giymeden gidemiyon mu maça
    |
    |
    Illusions

Yok artık bjk taraftarı bunu da mı yaptı ?
    |
    |
    Batman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel Core i7 4790 / Asus H81M-D R2.0 / Zotac GTX 1660 6 GB / Kingston Hyperx 2x8 GB DDR3 1600 MHZ / FSP Hyper 700W / Seagate BarraCuda 2TB ST2000DM008 / Kingston Hyperx Fury 120 GB SSD / Dark Freezer X120RD
  • Yüzbaşı
    619 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: urugakhina

Onlar kardeş takım olarak görüp, formaları ile gelebiliyorsa bence gayet de izlenir. Hatta gayet de güzel olur. Sonuçta yabancı bir takıma karşı oynanıyor maç.

Hiç tavsiye etmem. Bir araba gol yiyecekleri için sinirlerini başka yerden çıkarırlar.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Dreamless Dream

Yok artık bjk taraftarı bunu da mı yaptı ?

Aynen bunun gibi. (Daha 2-3 gün önce yaşandı)

http://www.hurriyet.com.tr/sporarena/galeri-tt-stadinda-forma-skandali-besiktasli-kadinin-formasini-cikardilar-40673354#page-1

Üstelik o olaydan sonra sizin o 2 taraftarınız instagramdan açıklama yapıp, hiçbir sıkıntı olmadı, bize gayet dostça davrandılar, formamızı çıkarmamızı da rica ettiler dayak falan olmadı şeklinde konuşmuşlardı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    2417 Mesaj
    Ben de Münih'te izlemeyi düsünüyorum ama Besiktas kulübünün B.Münih'li yetkililere "Türklere bilet satmayin" uyarisi yaptigi söylentileri var. Sanirim yine ceza almaktan korkuyorlar. Bilgisi olan var mi?
    Alaba reis GS li dm den yaz sana bilet ayarlar
    |
    |

Uzantısını paylaştığınız haberi okuduğuna emin misiniz? Formayı çıkartıranın "güvenlik güçleri" olduğu yazıyor da.

Taraftarın, eşinin ve çocuğunun yanında (üstelik ikisi de Galatasaraylı) o formayı çıkarttırması mümkün değil. Sadece Galatasaray değil hiçbir takım taraftarı bunu yapmaz, yapmamalı. Hem bir kadın bu, hem de rakip bir takımı tutan ailesiyle maç keyfi yaşamaya gelmiş. Güvenlik gücü de yapsa ayıptır bu yahu. Nasıl bir memleket olduk biz böyle??
    |
    |
    Enkei kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: neverlate

Ben de Münih'te izlemeyi düsünüyorum ama Besiktas kulübünün B.Münih'li yetkililere "Türklere bilet satmayin" uyarisi yaptigi söylentileri var. Sanirim yine ceza almaktan korkuyorlar. Bilgisi olan var mi?

Buradan taraftar gitmeyecek, çarşı berlin başta olmak üzere diğer gruplara da bilet verilmesin diye bizden almanlara yazı falan gider muhtemelen. Ama bireysel truva şekilde yine giren olur. Neticede kulüp sorumluluk kabul etmiyor, men riski çok yüksek çünkü olay çıkarsa.

• Yarbay
    2417 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Buradan taraftar gitmeyecek, çarşı berlin başta olmak üzere diğer gruplara da bilet verilmesin diye bizden almanlara yazı falan gider muhtemelen. Ama bireysel truva şekilde yine giren olur. Neticede kulüp sorumluluk kabul etmiyor, men riski çok yüksek çünkü olay çıkarsa.

Mantikli. Bu durumda BJK tribününü kapatirlar. Ama Türklere bilet satmama olayini nasil yapacaklar bilmiyorum. Sanirim böyle bir ayrimcilik yapamiyorlar. Leipzig macinda oldugu gibi Alman tribününde karisik olarak izletebilirler belki.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Media Sözlük
SEO
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.