Şimdi Ara

Bayburt Ünide Okuyup Kendilerine Mühendis Zannedenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 14
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 29 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • jinxbot (3 mesaj) Guest-45D1DBC07 (2 mesaj) zamandayolculuketmişadam (2 mesaj) lovecraftianism (2 mesaj) Psikolojik Deli (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6 mesaj) Mobil (8 mesaj) (2 mesaj) (3 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Valla tercih döneminde böyle okulları seçip ciddi ciddi iş bulacağını sanan varsa uzak dursun

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

|
    |
  • Bayburt üniversitesinde okuyanlar adam değil midir ?

Derhal Bayburt ünililerden özür dile

• Bayburt üniversitesinde mühendislik bölümü yok
    Şaka maka bir miktar haklı mezuna kalın daha iyi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bir yerden sonra üni kalitesi o kadar düşüyorki kendini geliştirme mekanizması devre dışı kalıyor. Yetkim olsa ünilerin yarısını kaparım zaten milleti 4 sene daha oyalayıp işsiz olacaklarının farkına varmamalarını sağlamak dışında işe yaramıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan var ya sırf senin gibi dangalaklara inat olsun diye, okuduğum yeri bırakıp gideceğim bayburt, siirt, osmaniye vs vs. bir şehre. Oradan mezun olup iş bulacağım. Sonra tüm türkiye de seni bulana kadar gezeceğim.

Bittin sen kelimeyi sahbet getir  

• Aşırı korktum şu an
    Lütfen beni bağışla Bayburt ünili kendini öğrenci zanneden zavallı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • af yok, bayburtluların gazabından kaç  

• "Kendilerine Mühendis Zannedenler"

Üniversitede alacağın ilk ders Türkçe 101 olsun.

• babamın hep bir lafı var kendisinin zamanında 15 tane üniversite varmış bunlara girdin girdin girmedin geçmiş olsun

• babam bi otomotiv fabrikasında lojistik müdür. firma amerikan bazlı bi firma. firmanın ana yeri michigan kentwoodda. üretim müdürü abi 29 yaşında ve girne amerikan üni pc mezunu. 250 binle almış geçen sene üni. adam aylık en aşağı 20k cebine koyuyo :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinxbot -- 14 Ağustos 2021; 15:18:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jinxbot

babam bi otomotiv fabrikasında lojistik müdür. firma amerikan bazlı bi firma. firmanın ana yeri michigan kentwoodda. üretim müdürü abi 29 yaşında ve girne amerikan üni pc mezunu. 250 binle almış geçen sene üni. adam aylık en aşağı 20k cebine koyuyo :d

5 yıl deneyimle odtüluler o kadar kazanmıyor. Kesin yaşanmıştır.

En iyi ihtimalle torpillidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zamandayolculuketmişadam -- 14 Ağustos 2021; 15:39:15 >
  • Mezun oluncaya kadar tozpembe bir hayal dünyasında yaşıyorlar. Sonrası ise asgari ücret veya işsizlik.

• Başlığı kendinigelişirentaşralı açtı sandım. ama haklılık payı var kesinlikle

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • zamandayolculuketmişadam z kullanıcısına yanıt

torpille kimi üretim müdürü yapıyorlar :d ytü makineden mezun oldum bu yaz şuan taideyim. çoğu odtülünün başvurusu kabul edilmedi ben edildim :d

• quote:

Orijinalden alıntı: jinxbot

torpille kimi üretim müdürü yapıyorlar :d ytü makineden mezun oldum bu yaz şuan taideyim. çoğu odtülünün başvurusu kabul edilmedi ben edildim :d

Çoğu odtulunun başvurusu kabul edilmemişmiş. Özel sektörde torpil dönmüyor mu sanıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zamandayolculuketmişadam -- 14 Ağustos 2021; 19:21:8 >

özel sektörde torpil döner fakat hafif döner. adam nitelikli eleman yerine tanıdık adamı alırsa şirketi geçindiremez. şirket başarılı ürün üretemez.

tmm

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.