Şimdi Ara

Bayan Voleybol Milli Takımımız Çeyrek Finalde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası play-off maçında Milli Takımımız, Belarus'u 3-0 yenerek çeyrek finale yükseldi.
    Yarın Rusya ile saat 18:00 de çeyrek final maçımız var. NTV de sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1OOOOOO -- 10 Eylül 2013; 22:16:25 >

• Çok güzel dostum, aynen devam takımımıza
  • Maalesef elendik
  • 2013 yılı bütün sporcularımız için kara bir yıl oluyor.
    Ne futbolda (futbolda zaten hiç bir zaman başarımız olmadı zaten), ne basketbolda ne de voleybolda bu sene tutturamadık.
    Yapacak birşey yok. Kızlar ellerinden geleni yaptılar.
    3. set 9-4 öndeyken ne olduysa birden gitti bizim takım yerine başka takım geldi sanki.
    O seti alsak belki maçın gidişi de değişecekti.

Bu arada Gözde'ye de geçmiş olsun demek istiyorum. Yüzüne vuran toptan hemen sonra bir de reklam panosuna çarpması çok kötü oldu.
    Umarım ciddi bir sorunu olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öner

2013 yılı bütün sporcularımız için kara bir yıl oluyor.
    Ne futbolda (futbolda zaten hiç bir zaman başarımız olmadı zaten), ne basketbolda ne de voleybolda bu sene tutturamadık.
    Yapacak birşey yok. Kızlar ellerinden geleni yaptılar.
    3. set 9-4 öndeyken ne olduysa birden gitti bizim takım yerine başka takım geldi sanki.
    O seti alsak belki maçın gidişi de değişecekti.

Bu arada Gözde'ye de geçmiş olsun demek istiyorum. Yüzüne vuran toptan hemen sonra bir de reklam panosuna çarpması çok kötü oldu.
    Umarım ciddi bir sorunu olmaz.

Aynen 3. seti kesin alırız diyordum bir anda gitti konsantrasyon eksikliği var herhalde. Gözde kafasını çok kötü çarptı panoya o pano oraya sabit olsaydı daha kötü olabilirdi.

• Bayan voleybol takımını anlamak mümkün değil. Zayıf rakipleri çok rahat yeniyorlar ama bir kademe üstünde kalbur üstü takımlarda ya süpriz yapıp yeniyorlar yada yüksek ihtimalle yeniliyorlar..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.