Şimdi Ara

Bayan için telefon tavsiyesi lütfen Bütçe 1000 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu eşime hediye olarak alacağım. Program yükleme gibi işlerle uğraşacağını sanmıyorum daha çok mesajlaşma ve facebook gibi amaçlar için kullanır. Bayan için olmazsa olmaz şartı olan görünümünün iyi olması çok önemli. Her türlü tavsiyenize açığım

• s3mini beyaz . cuk oturur hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: mjslash

s3mini beyaz . cuk oturur hocam

Katılıyorum beyaz rengi çok hoş duruyor
  • Blackberry 9790 bold beyaz
  • bende ilk önce s3 mini olarak düşündüm ama sitede bazı arkadaşlar ekran ve plastik kalitesinin iyi olmadığını söylüyorlar. Bakılacaklar listesine aldım

quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

Blackberry 9790 bold beyaz

Bildiğim kadarıyla firma üretimi bıraktı bu ileride sorun olabilir ayrıca dokunmatik büyük ekranlı olması daha iyi gibi geliyor.
    Tavsiyenize teşekkürler
  • Beyaz S3 Mini . Teknosa'dan alırsan 50 Lira hediye çeki veriyorlar sanırım sitede gördüm.
  • xperia p

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temiz bir iPhone 4 Beyaz Öneririm.
  • S3 Mini mavi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baranozt

Temiz bir iPhone 4 Beyaz Öneririm.

iphone eşiminde favorisi ama ikinci el almak istemiyorum. iphone 4s gereksiz pahalı geliyor iphone 4 nasıldır acaba ?

-iphone 4
    -s3 mini beyaz
    -experia p

bunları çıplak gözle inceleyim bakalım
  • nokia lumia SARI
  • hocam bayana alıyorsun zaten git sıfırını al işte s3 minin. Kasası da gayet sağlam geçen inceledim çivi çakmayacaksan sorun yok .
  • quote:

Orijinalden alıntı: serrikoc

quote:

iphone eşiminde favorisi ama ikinci el almak istemiyorum. iphone 4s gereksiz pahalı geliyor iphone 4 nasıldır acaba ?

-iphone 4
    -s3 mini beyaz
    -experia p

Kendim iPhone 4S kullanıyorum ama sırf uygulama yüzünden. Uygulama kullnmayacak olsam iPhone 3Gs'im vardı oda idare ediyordu. Yani diyecegim iPhone 4 yeterli olur internette sörf, facebook, twitter, oyun vs vs sıkıntı cıkarmadan bunları yapabilcek bir makina. Beyaz renginin ayrı bir şıklıgıda var zaten.

Ama iPhone 4'e okadar vermem ikinci el'de istemem derseniz S3mini önermem Xperia P öneririm. S3mini'den birçok yöne ile daha iyi, önü açık, şık bir tasarıma sahip bir telefon bence.

• quote:

quote:

-iphone 4
    -s3 mini beyaz
    -experia p

s3 miniye vereceğiniz parayla xperia p alabilirsiniz xperia p çok daha kaliteli üründür.

xperia p nin artıları;

+ daha saglam kasa (full aliminyum)
    + daha iyi ve dunyanın en parlak led aydınlatmalı whitemagic teknolojili ekran ve daha yuksek cozunurluklu 275 ppi(s3 minide bu 233 tür)
    + çok daha iyi müzik kalitesi (kutudan cıkan mh750 kulaklıkla beraber)
    + daha iyi kamera (exmor r sensorlu 8 mp)
    + daha yeni işlemci u8500(s3 minide u8420)

s3 mininin artıları;

+daha yuksek kapasiteli pil 1500 mah( xperia p de bu 1300 mah tı

KARAR SİZİN KOLAY GELSİN

• quote:

Orijinalden alıntı: mipa90

quote:

quote:

-iphone 4
    -s3 mini beyaz
    -experia p

s3 miniye vereceğiniz parayla xperia p alabilirsiniz xperia p çok daha kaliteli üründür.

xperia p nin artıları;

+ daha saglam kasa (full aliminyum)
    + daha iyi ve dunyanın en parlak led aydınlatmalı whitemagic teknolojili ekran ve daha yuksek cozunurluklu 275 ppi(s3 minide bu 233 tür)
    + çok daha iyi müzik kalitesi (kutudan cıkan mh750 kulaklıkla beraber)
    + daha iyi kamera (exmor r sensorlu 8 mp)
    + daha yeni işlemci u8500(s3 minide u8420)

s3 mininin artıları;

+daha yuksek kapasiteli pil 1500 mah( xperia p de bu 1300 mah tı

KARAR SİZİN KOLAY GELSİN

Hocamdan gerekli açıklama gelmiş. Elinize sağlık..

Karar sizin :)

• Xperia P .
  • arc s
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali282

arc s

Arkadasım lütfen yapma. Arc S eskidi hatta birçok elektronikl markette satıştan kalktı. Güncellemede almıyor diye biliyorum. Yanlıs yönlendirme yapmayalım...
  • Kırmızı veya Pembe Xperia P müthiş olur.
  • mipa90@

Öncelikle sizin ve diğer arkadaşların verdiği bilgiler için teşekkür ederim. İnternette ve forumda biraz araştırma yaptım xperia p aklıma yattı gibi kendime alsam hiç düşünmeden alırım ama eşime alacağımdan dolayı tereddüt içindeyim ama büyük ihtimalle alacağım telefon Sony xperia p olacak. Bu hafta sonu Xperia P çıplak gözle görüp son kararımı vereceğim.

Bugün akşam hem xperia p yi hemde s3 miniyi görmek için vatan bilgisayara uğradım. Ama ne yazık ki P modeli yoktu S modeli vardı S modeli boyut olarak bayağı büyük geldi gerçi P 1cm kadar daha küçük ama çok farkeder mi bilmiyorum. S modelinde alttaki şeffaf bölüm pek hoşuma gitmedi. Netten gördüğüm kadarıyla P modelinde aynı şekilde bulunuyor.

Aklıma takılan bazı saptama ve sorularım var yardımcı olursanız memnun olurum.

- Nette bir arkadaş sim kart bölümünün micro sim olduğundan bahsetmiş Bana pek mantıklı gelmedi acaba doğru mu?

-Pil telefon üzerinde sabitmiş bu olay bizi pil değişiminde servise mahkum bırakırken yan sanayi pil almak gibi bir şansımızın olmayacağını gösteriyor. Pil değişimi biraz maliyetli olacağa benziyor.

-Android 4.0.4 güncellemesi(yanlış hatırlamıyorsam) sinyal sorunlarına neden oluyormuş bu yüzden bazı kullanıcıların güncellemeyi tavsiye etmiyor. Bu sadece bir raslantı mı yoksa genel bir sorun mu?

-Ben internette gümüş siyah ve bordo renkleri gördüm abdullahkhan arkadaşım pembe diyor ama ben görmedim başka renkler var mı ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.