Şimdi Ara

Bayan için telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar eşim için bir telefon almak istiyorum aradığım özellikler 3g görüntülü görüşme olsun dokunmatik ekran olabilir olmasa bile ekranı büyük olsun kullanımı kolay ve zarif olmalı fiyat azami 600 tl herkese teşekkürler

• zarif deyince hemen aklıma nokia 6700 slide geldi. ben eşime yeni aldım, gerçekten güzel telefon. tavsiye ederim. 1-2 gün kendim kullanayım geniş bir inceleme ekleyeceğim.
  • Önerin için teşekkürler ayrıca incelemeyi ihmal etme :) başka önerisi olan var mı arkadaşlar
  • sony ericson w995 olabilir...
    600 küsür civarı fiyatı var...
  • sony ericsson w715
  • Peki bu modeller dışında aynı özelliklerde dokunmatik ekranlı öneriler var mı?
  • monte beyaz
     Bayan için telefon
  • Peki bu modeller dışında aynı özelliklerde dokunmatik ekranlı öneriler var mı?
  • Eşim bana wave almıştı çok memnunum ancak bütçenizi aştığı için fiyatı daha uygun ve benim beğendiğim telefonlar;samsung preston beyaz ancak wifi yok,samsung star wifi pembe ancak 3g yok,samsung lindy mavi,samsung monte beyaz,lg nin yeni çıkan pembe yada beyaz dokunmatik telefonları özellik ve fiyatı hakkında bilgim yok ama görüntüsü çok hoş samsung jet lila,nokia 5230 beyaz kenarlarında mavi çizgileri var (5530 da olabilir tam hatırlamıyorum ama ya 3gsi yada wifi si eksik :) olan modeli 5800 sakın almayın çok takoz :) eşiniz bence de beğenmez :) bide lg gc900 diye bir model var onu da çok beğendim ben tam onu almayı düşünürken wave çıkmıştı wave aldık..benim önerilerim bunlar öncelik sırasına göre değerlendirebilirsiniz size önerim yine de bir şekilde eşiniz hangisini beğendiğini öğrenmeye çalışın şayet eşim gidip kafasına göre alsaydı ben üzülürdüm çünkü erkeklerin bakışıyla bayanların bakışı farklı istekleri beklentileri farklı :) şimdiden hayırlı olsun yaptığınız seçimi paylaşırsanız memnun olurum..

• quote:

Orijinalden alıntı: brcsrdr

Eşim bana wave almıştı çok memnunum ancak bütçenizi aştığı için fiyatı daha uygun ve benim beğendiğim telefonlar;samsung preston beyaz ancak wifi yok,samsung star wifi pembe ancak 3g yok,samsung lindy mavi,samsung monte beyaz,lg nin yeni çıkan pembe yada beyaz dokunmatik telefonları özellik ve fiyatı hakkında bilgim yok ama görüntüsü çok hoş samsung jet lila,nokia 5230 beyaz kenarlarında mavi çizgileri var (5530 da olabilir tam hatırlamıyorum ama ya 3gsi yada wifi si eksik :) olan modeli 5800 sakın almayın çok takoz :) eşiniz bence de beğenmez :) bide lg gc900 diye bir model var onu da çok beğendim ben tam onu almayı düşünürken wave çıkmıştı wave aldık..benim önerilerim bunlar öncelik sırasına göre değerlendirebilirsiniz size önerim yine de bir şekilde eşiniz hangisini beğendiğini öğrenmeye çalışın şayet eşim gidip kafasına göre alsaydı ben üzülürdüm çünkü erkeklerin bakışıyla bayanların bakışı farklı istekleri beklentileri farklı :) şimdiden hayırlı olsun yaptığınız seçimi paylaşırsanız memnun olurum..

Öncelikle önerileriniz için teşekkür ederim eşim aslında öyle çok telefon tutkunu bir insan değil ama ben yeni bir telefonu olsun istiyorum kendim 5800 kullanıyorum zaten bende bir bayan için uygun olmadığını düşünüyorum monte beyaz benim hoşuma gitti aslında gönül ister wave almayı kısmet bakalım telefonu alınca sizleri bilgilendiririm her şey için teşekkürler

• samsung star wifi veya corby nasıl
  • 6700 slide öneririm
  • herkese önerileri için teşekkürler arkadaşlar eşim corby pro modelini beğendi ve onu aldık tekrar herkese çok teşekkürler
  • Hayırlı,uğurlu olsun
  • Hayırlı olsun,güzel bir seçim.Iyi günlerde kullanmasi dileği ile...
  • hayırlı olsun, güzel telefon
  • herkese güzel dilekleri için çok teşekkürler daha iyilerini allah size nasip etsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.