Şimdi Ara

Bayan ev arkadaşı tutmak sıkıntı yaratır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni bir eve yerleştim 25 bin TL harcama yaptım beyaz eşyalar, yatak, mobilyalar vs. fakat evin kirası çok yüksek gelirimin %55'i kiraya gidiyor 2+1 ev. Sadece mutfak ve benim kullandığım oda dolu 1 oda boş orayı başkası için ayırdım.

Sizce boş oda için bayan ev arkadaşı aramak sıkıntı yaratır mı? Yoksa çalışan birisini mi tutayım? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Erkek yanında bayan ev arkadaşı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaisyLucky59 -- 11 Mart 2019; 1:4:28 >

• Kiralik eve 25000 TL masraf yapmak zaten basli basina bir zeka tartisma konusu olur. Ben de epey ev degistirdim, Agaoglu'nun luks evlerinde bile oturdum ama evli oldugum halde o kadar masraf yapmadim.

Odaya erkek kiz almaniz farketmez. Kimi alirsaniz alin masraflari acikca yazin. Eve aldiginiz ve ikinizin yedigi pizzayi bile not edin, ileride basiniz agrimasin. Evden ayrilirken gozunuze hic batmayan seyler bile masraf diye cikacaktir.

Ayrica bayan ev arkadasi alacaksaniz ozellikle banyo temizligine ozen gostermelerini isteyin. Devamli tikanan kuvetle siz ugrasmayin ki her iki uc banyo da bir tikanacaktir.

Ev esyalarinin tamaminin durumunun video ve resmini cekin ve bunlari kira sozlesmesine ekleyin. Buldugunuz durumda alacaginizi belirtin.
  • işin sonu şakşuka net

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadınlar işte bu yüzden feminist oluyor. Sen wc şifonu çekme bulaşıkları yıkama evi temizleme camları silme çamaşırları serime toplama ütüleme yemek yapma çöpleri çılartma buz dolabını silme halıları güneşletme , ohh ne ağlaaa memeleket misss kebab , arada o kıza sarkıntılık yapıp üstüne abandıkça aban abandıkça aban bir hamile kaldımı bu iş tammam 25 bin ev eşyasına verdiğin gibi bir 5 bin de. Kürtaj parası ver

• Sende ne cesaret varmış, evde yokken evini taşısa napcan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tensegrity

Kadınlar işte bu yüzden feminist oluyor. Sen wc şifonu çekme bulaşıkları yıkama evi temizleme camları silme çamaşırları serime toplama ütüleme yemek yapma çöpleri çılartma buz dolabını silme halıları güneşletme , ohh ne ağlaaa memeleket misss kebab , arada o kıza sarkıntılık yapıp üstüne abandıkça aban abandıkça aban bir hamile kaldımı bu iş tammam 25 bin ev eşyasına verdiğin gibi bir 5 bin de. Kürtaj parası ver
    Alaturka tuvalet devri bitti.
    Ankastre bulaşık makinesi mevcut.
    Ev temizliği için gereken her şey var. (torbasız elektrikli süpürge vs.) Ev zaten büyük değil 80m2 2+1.
    Kurutmalı çamaşır makinesi var 9/6.
    Ütü gerektiren kıyafetler için ve halı için yıkama atölyeleri mevcut. Zaten ileride yeni bir ütü makinesi alacağım ve pratik bir ütü masası.

Sarkıntılık falan diyorsun sanarsın playboy ev arkadaşı arıyoruz. Evlilik devri bitti Dünyanın nüfusu olmuş 7 milyar kim çocuk yapmak ister? Armani gömlek giymek, Mercedes arabaya binmek varken neden çocuk yapıp sürünmeyi tercih edelim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Üç Kağıtçı Mesut

Sende ne cesaret varmış, evde yokken evini taşısa napcan?
    Bu sıkıntı benim için nasıl güvenlik önlemleri alabilirim bilmiyorum ailesinden kimlik numarası istersem sıkıntı olur.
  • sıkıntı yaratır birader kirayı yine sen odersin

• quote:

Orijinalden alıntı: DaisyLucky59

Alaturka tuvalet devri bitti.
    Ankastre bulaşık makinesi mevcut.
    Ev temizliği için gereken her şey var. (torbasız elektrikli süpürge vs.) Ev zaten büyük değil 80m2 2+1.
    Kurutmalı çamaşır makinesi var 9/6.
    Ütü gerektiren kıyafetler için ve halı için yıkama atölyeleri mevcut. Zaten ileride yeni bir ütü makinesi alacağım ve pratik bir ütü masası.

Sarkıntılık falan diyorsun sanarsın playboy ev arkadaşı arıyoruz. Evlilik devri bitti Dünyanın nüfusu olmuş 7 milyar kim çocuk yapmak ister? Armani gömlek giymek, Mercedes arabaya binmek varken neden çocuk yapıp sürünmeyi tercih edelim?

Alıntıları Göster
    Haklısın , keşke birileride sizin gibi düşünseydi ...

• Bayansanız ben verebilirim her türlü bilgimi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman 2+1 ev niye tuttun delikanlı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2BA6261ED

O zaman 2+1 ev niye tuttun delikanlı
    Bina yaşı 5-10 arası. 1+1 evler çok az ve pahalı 1500+ üzeri.
  • Gerçekten enteresan bir düşünce yapısı. İyi ki babanız böyle düşünmemiş. Bu arada siz de kadınsınız, öyle değil mi? Yani, bunun için kadın ev arkadaşı?..

• quote:

Orijinalden alıntı: XrebeLLiousX

Gerçekten enteresan bir düşünce yapısı. İyi ki babanız böyle düşünmemiş. Bu arada siz de kadınsınız, öyle değil mi? Yani, bunun için kadın ev arkadaşı?..
    Kadın değilim nereden çıkardınız bunu?
  • Neden kadın arkadaş arıyorsunuz? Özel bir sebebi var mı?

• Kiralik eve 25000 TL masraf yapmak zaten basli basina bir zeka tartisma konusu olur. Ben de epey ev degistirdim, Agaoglu'nun luks evlerinde bile oturdum ama evli oldugum halde o kadar masraf yapmadim.

Odaya erkek kiz almaniz farketmez. Kimi alirsaniz alin masraflari acikca yazin. Eve aldiginiz ve ikinizin yedigi pizzayi bile not edin, ileride basiniz agrimasin. Evden ayrilirken gozunuze hic batmayan seyler bile masraf diye cikacaktir.

Ayrica bayan ev arkadasi alacaksaniz ozellikle banyo temizligine ozen gostermelerini isteyin. Devamli tikanan kuvetle siz ugrasmayin ki her iki uc banyo da bir tikanacaktir.

Ev esyalarinin tamaminin durumunun video ve resmini cekin ve bunlari kira sozlesmesine ekleyin. Buldugunuz durumda alacaginizi belirtin.
  • Kiz kendi erkek arkadasini getirip sevisecek sende onlari goreceksin veya duyacaksin veya erkek arkadasi sana atarlanacak kavga çıkacak vesaire bir düşün derim

• quote:

Orijinalden alıntı: EnergyHill

Kiz kendi erkek arkadasini getirip sevisecek sende onlari goreceksin veya duyacaksin veya erkek arkadasi sana atarlanacak kavga çıkacak vesaire bir düşün derim
    Erkek arkadaşı getirmesine izin vermeyeceğim buna karşılık benim de kız arkadaşımı (gerçi yok).
  • Suriyeli al suri

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.