Şimdi Ara

Batum bütün iPhone/iPad Pro fiyatları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
2.646
Cevap
138
Favori
523.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dedigin fiyata ocak şubat gibi düşer piyasada olmayan ürün yüksek satilmasi normal ama bu fiyatlara anormal biraz daha beklemek piyasaya girmesi lazim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyattan sonra TR'den alırım herhalde. Zaten X bana minimum 3 sene yeter kafam rahat olur. Türkiye'ye gelince yurtdışından alınan modellerin garantisi varsa belki yurtdışından alırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • HellRazor H kullanıcısına yanıt
    Model numarasına göre kontrol edebilirseniz garantisi olan belli olur. Bende 8 plus almaya karar verdim

• Hocam hele bi TR'ye gelsin de, gerisini hallederiz ya. Zaten yine zam geliyormuş.
    Hocam ne zammıymış bu. :(
  • Akıllı telefonlardan alınan ÖTV gelecek yıl artacak!
    Yerel basında yer alan haberlere göre, 2017 yılında vergi, ceza ve harçlarda artış oranı yüzde 3,83 iken, bugün açıklanan enflasyon rakamlarına göre 2018 yılında bu oran yüzde 14.47 seviyesine yükselecek.

Eğer hükümet tarafından yeniden değerleme oranının ÜFE artışı kadar olacağına karar verilirse, 1 Ocak’tan itibaren cep telefonlarından alınmakta olan özel iletişim vergisi 47,7 liradan 54,6 liraya yükselecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HellRazor

Akıllı telefonlardan alınan ÖTV gelecek yıl artacak!
    Yerel basında yer alan haberlere göre, 2017 yılında vergi, ceza ve harçlarda artış oranı yüzde 3,83 iken, bugün açıklanan enflasyon rakamlarına göre 2018 yılında bu oran yüzde 14.47 seviyesine yükselecek.

Eğer hükümet tarafından yeniden değerleme oranının ÜFE artışı kadar olacağına karar verilirse, 1 Ocak’tan itibaren cep telefonlarından alınmakta olan özel iletişim vergisi 47,7 liradan 54,6 liraya yükselecek.

Hak ediyoruz. Umarım X 10bin tl olur.

• amonRa kullanıcısına yanıt
    Hocam hak ediyoruz diyorsunuz da bizim suçumuz nedir Allah aşkına? Biz anlatabildiğimiz kadar anlatıyoruz doğruyu yanlışı gerçeği yalanı. Bazıları anlamıyor, anlamamazlıktan geliyor diye niye bu işin ucu bize de dokunuyor? 2.5 yıldır aynı telefonu kullanıyorum sırf 10. yıl telefonunu beklediğimden değiştirmedim ve şuan alamıyorum neden dolar + vergiler. Bu benim çok sinirimi bozuyor ama biz buna engel olamıyoruz çünkü sizden bizden başka kimse elini taşın altına koymuyor. Ama millet yavaştan uyanmaya başladı "GİBİ", cam filmidir vergilerin bu denli artmasıdır, saçma sapan istifa olaylarıdır gibi şeyler 2019'a kadar çok şeyi değiştirir kanaatindeyim. Olur da hak ediyoruz cümleniz tüketim çılgınlığına ise, ona da diyecek hiçbir şeyim yok. Millet affedersiniz don değiştirir gibi telefon değiştiriyor, bu böyle olmaz ki telefon ölene kadar kullanmanız gerek. Ama bizim milletimiz sağlıktan, sıhhatten, refahtan, huzurdan çok gösterişi düşünüyor.

Çok haklısınız hocam valla. Bende suan 5S var siz düşünün halimi. iPhone X bekledim ama pahalı çıktı. Büyük ihtimal gidip 8 plus alıcam. Keşke vergi dolar düşük olsada ülkemden alsam vergi versem ama nerede? iPhone X olmuş 6099₺, önceden macbook bilgisayarlara derdim vay be 6000 küsür ne pc ama diye. Şimdi telefon fiyatları onu yakaladı. Önümüzdeki yılları çok merak ediyorum ne olacak diye.
  • Vallahi ben 2018'i zor düşünüyorum. Equris hocamın bir konusu vardı onu incelemenizi tavsiye ederim bence çok yerinde cümleler var. Normalde bir telefona bu kadar para vermem ama bu telefonu alıp minimum 3 sene hatta 4 sene gözüm gibi bakarak kullanmayı düşünüyorum çünkü artık Türkiye'de "yaşamak" lüks. Ciddiyim ne araba ne ev, direk yaşamak lüks oldu. Eskiden almaya üşendiğim, sonra alırım dediğim 150 TL'lik ram şuan 380 TL, bu aradaki farkı kim karşılayacak? 2018 sonrasına almayı düşünüyorum umarım birkaç kişi yakalarım yurtdışına çıkan, çünkü bu fiyat cidden çok fazla bana göre maksimum 4K verilir bir telefona o da vergiler dahil.

Edit: Konunun linkini bırakmayı unutmuşum.https://forum.donanimhaber.com/turkiye-ekonomisi-neden-likidite-krizine-girecek-ekonomi-cokecek-gelin-anlatiyorum--129561235

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HellRazor -- 3 Kasım 2017; 19:33:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HellRazor

Hocam hak ediyoruz diyorsunuz da bizim suçumuz nedir Allah aşkına? Biz anlatabildiğimiz kadar anlatıyoruz doğruyu yanlışı gerçeği yalanı. Bazıları anlamıyor, anlamamazlıktan geliyor diye niye bu işin ucu bize de dokunuyor? 2.5 yıldır aynı telefonu kullanıyorum sırf 10. yıl telefonunu beklediğimden değiştirmedim ve şuan alamıyorum neden dolar + vergiler. Bu benim çok sinirimi bozuyor ama biz buna engel olamıyoruz çünkü sizden bizden başka kimse elini taşın altına koymuyor. Ama millet yavaştan uyanmaya başladı "GİBİ", cam filmidir vergilerin bu denli artmasıdır, saçma sapan istifa olaylarıdır gibi şeyler 2019'a kadar çok şeyi değiştirir kanaatindeyim. Olur da hak ediyoruz cümleniz tüketim çılgınlığına ise, ona da diyecek hiçbir şeyim yok. Millet affedersiniz don değiştirir gibi telefon değiştiriyor, bu böyle olmaz ki telefon ölene kadar kullanmanız gerek. Ama bizim milletimiz sağlıktan, sıhhatten, refahtan, huzurdan çok gösterişi düşünüyor.

hak ediyoruz derken yaptığımız yönetici seçimleriyle ilgili.

• Son 2 günde 1000GEL indirime gidildi. Suanda 3999GEL fiyatında iPhone X satılıyor. Umarım dahada düşer. TR'ye göre yine ucuz sayılmaz.5461₺ kayıtlı hali. 6100₺ TR'de verip garantili daha mantıklı. Adım adım indireceklermiş fiyatı. %11 iade ile 3550 küsür GEL fiyatında suanda 64GB iPhone X.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 6 Kasım 2017; 10:21:1 >
  • Tl nin dustugu duruma bak 2014 gittigimde 1 lari 1.1 di simdi 1.47 olmus

• hard_hacker kullanıcısına yanıt
    Maalesef öyle. eski kur değerleri olsaydı Türkler stok bırakmazdı Batumda. Gerçi hangi ülkeye karşılı paramız değerliki? Önceden herşey tam tersiydi.
  • 256 GB X fiyatı sitede 5485 GEL diyor ilk mesajda daha farklı hangisini baz almalıyız ?
  • ßlaCKFOX ß kullanıcısına yanıt
    I plus sitesindeki fiyatlar en pahalı fiyatlar ikinci yazdıklarım oradaki mediamarkt gibi teknoloji mağazalarındaki fiyatlar ikiye de baz alabilirsiniz

• 4.800'e iPhone X vay be

📲iPhone X 256GB - 5799 GEL>>>>4835 GEL>> 4799GEL
  • yanıt için teşekkürler fiyatlar şimdilik her türlü yüksek

ama farklılıkları merak ettiğim için sordum
  • ßlaCKFOX ß kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi hocam fiyatlar yüksek ama 2 günde 1000 gel ucuzlaması gsyet iyi. 3500 bandına çekerlerse tax free ile uygun olur.

• GEL1
    Gürcistan Larisi
    (1 GEL = 1.4936127 TL)
    = 1.4936TL
    Türk Lirası
    (1 TL = 0.6695176 GEL)

Biz telefon almak istedikçe paramız değerini kaybediyor. Bu nedir? 0.66 lara indi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.