Şimdi Ara

Batum bütün iPhone/iPad Pro fiyatları (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.646
Cevap
138
Favori
523.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yıllardır Gürcistan’da vize pasaport olayı kalktı. Pasaportta gerekli değil. TC kimlikle giriş yapın. Telefonu alın çıkın. TR ye dönünce adınıza kayıt ettirin bitti bu kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • usta artık yurtdışından alınan cihazların garantisi yokmuş. öyle bi durumda batuma göndeiliyor mu telefon yoksa kendimiz mi gitmemiz lazım
  • hilmi6161 H kullanıcısına yanıt
    Kim garanti yok diyor 1 sene uluslarası garanti var sadece Apple store bakmıyor Kvk,Troy,Pupa vb. yerler bakıyor
  • ßlaCKFOX ß kullanıcısına yanıt
    Dün teknosada sordum çalışanlara hepsi aynı şeyi söyledi. devlet böyle bi önlem aldı falan dediler. İnternette haberler varhttps://tr.sputniknews.com/bilim/201703111027595677-apple-turkiye-garanti-listesi/
    O karar sonradan tekrar kalktı diye biliyorum. Ayrıca apple bakmasa bile ben pupaya sormuştum, merkeze göndeririz dedi model noya bakıp. Ki ben pupayı çok kaliteli buluyorum bu konuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 19 Eylül 2019; 12:47:34 >
  • kesin olarak nerden öğrenebilirim? bir de teknosa çalışanı bana kendisini başka bi ülkeden telefon aldığını pasaportla imei kaydı yaptıktan sonra 3-4 ay sonra kayıtlı değil mesajı falan gelmiş böyle bi şey olabilir mi?
    Servisi arayarak direk sonuç alabilirsiniz. Pasaport olayıda başkasının ise düşürmüş olabilir veya geçici turist kaydı yapılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 2 Şubat 2018; 7:16:21 >
    Teknosa vb. teknomarket çalışanları sizden benden daha fazla bilgi sahibi değil kendi malını satmak için size her yalanı söylerler ağlarına takılmayın
  • Bugün gidip sordum Apple store'a dediğiniz gibi kvk, pupa falan bakıyormuş. Bir sorum daha olucak. Siz aldınız mı telefonu? Ve zoommer.ge diğerlerinden daha ucuz olmasının bir dezavantajı var mı? 20 gün önce falan iPhone 7 1800lariydi şimdi 1777 lariye inmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hilmi6161 -- 4 Şubat 2018; 2:56:6 >
    Ben cihaz aldım sorunsuz kullanıyorum . Şöyle düşünün; Applestore da 3300₺ Hepsiburada 2900 küsür farkı varmı sizce? Veya teknosada 3300 vatanda 2999₺ gibi.

• Konu dışı bir şey sorucam. Güvenilirlik açısından nasıl bir yer Batum. Mafya tarzı şeylerden bahsettiler çekindim açıkçası. Siz o tarz şeyler gördünüz mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hilmi6161 -- 5 Şubat 2018; 2:29:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hilmi6161

Konu dışı bir şey sorucam. Güvenilirlik açısından nasıl bir yer Batum. Mafya tarzı şeylerden bahsettiler çekindim açıkçası. Siz o tarz şeyler gördünüz mü?

Kulüplere gidersen dikkat et

Bana denk gelmedi. Kluplere gittim çıktım sorun olmadı. Zaten 1-2 kere gittim fazla gitmem öyle .Fakat efsane olarak duyduğum şu var;

Eğer arabanla sınırı geçersen ve sana kıl kapan biri olursa arabana uyuşturucu yerleştirir ve polise şikayet eder. Bu tabi efsanelerin efsanesi yıllar önceydi. Arıza çıkaracak bir tip değilseniz sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 5 Şubat 2018; 12:26:5 >
  • Anladım hocam. Çok sordum ama.. Tax free olayı pasaportsuz olmuyo dediler falan yazmışsın ilk sayfalarda. Telefonu aldığında tax freeyi pasaportsuz alabildin mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hilmi6161

Anladım hocam. Çok sordum ama.. Tax free olayı pasaportsuz olmuyo dediler falan yazmışsın ilk sayfalarda. Telefonu aldığında tax freeyi pasaportsuz alabildin mi?

İphone x harici bence oda pahalı da neyse diğer iphone modellerini almak batumdan kazık yemek demekdir google yazın lari tl çevirme sonra zoomer internet sitesinden lari fiyatlarına bakın cihazların

Örnek 6s 32 gb

2179 tl ye geliyor

Hadi 179 tl yi tax freden geri aldın

Cihaz 2000 tlye geldi

150 pasaport kaydı etti 2150 yol parası artı 15 tl pul harcı 50 de öyle koy 2200 tl

Türkiye garantili zaten 2500tl hat üzerinden satanlar al sat yapanlar 2250-2300 den veriyor 2yıl apple garantin var artı apple store kullanma şansın var

Öbürü 1 yıl garanti artı apple bakmıyor sadece kvk genpa

Değermi sizce böyle mantıksız işe tüm cihazlarda böyle

X de sadece 500-700 arası fark var ama onda da 1 yıl fazla garanti önemli 2. Yılda face id bi bozulsa ayvayı yedin kaldır at cihazı

• travegostar kullanıcısına yanıt
    Her sayfada millete neden ayrı postu yazıyorsun? Tamam haklısın da iphone X 500-700 tl fark yok. Bildiğin 1500₺ Fark var. (6099-4200). 7 Trde 3000₺ 2200e oradan almak daha karlı. Bunları yazmaktan yoruldum. Şuanda ki kur düşük olabilir bu kurlar her zaman düşüp artıyor. Face id bozulan telefon neden çöp olsun. Apple bakmasa bile diğer servisler bakıyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 7 Şubat 2018; 20:14:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Space.

Her sayfada millete neden ayrı postu yazıyorsun? Tamam haklısın da iphone X 500-700 tl fark yok. Bildiğin 1500₺ Fark var. (6099-4200). 7 Trde 3000₺ 2200e oradan almak daha karlı. Bunları yazmaktan yoruldum. Şuanda ki kur düşük olabilir bu kurlar her zaman düşüp artıyor. Face id bozulan telefon neden çöp olsun. Apple bakmasa bile diğer servisler bakıyor zaten.

İphone x 5500 tl apple türkiye garantili ne anlatıyorsun sen asıl bilmeden etmeden 6099 tl demişsin bide milleti kandırma doğru bilgi ver
    Batum bütün iPhone/iPad Pro fiyatları
    Batum bütün iPhone/iPad Pro fiyatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi travegostar -- 7 Şubat 2018; 20:28:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: .Space.

Daha x de en pahalı parçanın apple üretim bandında face id bileşeni olan parça takımı olduğunu bilmiyorsun bozulsa tamiri yok direk çöp cihaz apple bile bugün bozulan cihazda onarım yapmıyor face id direk değişim swap yapıyor hala insanları yanlış bilgi veriyorsun iphone 7 bu arada maliyeti 2550-2600 tl geliyor kayıt ıvır zıvırla

• zannımca kendisi bu online sitelerde daha önce bahsedilen türden piyasa değerinin çok altında operatör cihazlarını/yenilenmiş cihazları toplayıp satanlardan ya da hiç ihtimal vermesem de Apple Tr'nin parayla tuttuğu trol
  • travegostar kullanıcısına yanıt
    Bazı kişiler AppStore tercih ediyor. Bizde biliyoruz o siteleri 5300 olsa bile 1000₺ fark var canım benim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 7 Şubat 2018; 21:22:56 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.