Şimdi Ara

BattleGAZI [GAZI] - #PS4 Clan - Clana Alım Vardır - Battlefield 4 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
2
Favori
7.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bozcan

K/D önemi değil derken? @DaveJones

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaveJones -- 7 Mayıs 2014; 17:41:21 >
  • DaveJones kullanıcısına yanıt
    "Off kdem dustu hesap degistircem"

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeiist

"Off kdem dustu hesap degistircem"

Aynen helikopterimi düşürdüler :( Yine beni vurdular :( Kd yerle bir oldu...Diyen sen...
    Kanka kabul edelim KD düşünce insanın moreli bozuluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aimstein -- 7 Mayıs 2014; 11:46:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeiist

Kanka kabul edelim KD düşünce insanın moreli bozuluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaveJones -- 7 Mayıs 2014; 17:40:53 >
    K/D nasıl yükseltilir rehberi istiyoruz senden
  • quote:

K/D nasıl yükseltilir rehberi istiyoruz senden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaveJones -- 7 Mayıs 2014; 17:40:08 >
  • Ahahah ya bir de k/d önemli değil demez mi..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam beyler.

Daha önceki klanda vardım fakat oyuna alışmak için domination oynadığım için pek katılamadım aranıza. olayları da kaçırdım doğal olarak. şimdi yeni klanda aranızda olmak isterim. zira baya deneyim sahibi oldum fena da oynamıyorum hani. hoş geçen akşam geldim aranıza, 0-10 luk iğrenç bir seri yakalayıp ayrıldım. hemen domination dönüp kendime geldim tekrardan şu conquest' e bir türlü alışamadım neyse eğer üye alımı açıksa klan tagını eklemek isterim ismimin başına...
  • C4 ucuz değil :)

• quote:

Orijinalden alıntı: haqoco

Selam beyler.

Daha önceki klanda vardım fakat oyuna alışmak için domination oynadığım için pek katılamadım aranıza. olayları da kaçırdım doğal olarak. şimdi yeni klanda aranızda olmak isterim. zira baya deneyim sahibi oldum fena da oynamıyorum hani. hoş geçen akşam geldim aranıza, 0-10 luk iğrenç bir seri yakalayıp ayrıldım. hemen domination dönüp kendime geldim tekrardan şu conquest' e bir türlü alışamadım neyse eğer üye alımı açıksa klan tagını eklemek isterim ismimin başına...

Tamamdır hocam.Tekrar aramızda olmanızdan mutluluk duyaruz.Online olduğunuz zaman party üzerinden iletişime geçeriz.

• kkaaaann K kullanıcısına yanıt
    Eğer sorun olmazsa battlelog'tan ekliyeyim sizleri clan şu an için olmasa da olur maksat arkadaşlık olsun tek başıma takılmaktan sıkıldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXios6

Eğer sorun olmazsa battlelog'tan ekliyeyim sizleri clan şu an için olmasa da olur maksat arkadaşlık olsun tek başıma takılmaktan sıkıldım.

Eger sorun olmazsa sizleri ekliyeyim? Kisminin benim adima olan tarafina cevap vereyim.Tabiki ekliyebilirsin :)
    Saka bi tarafa ekleyin arkadaslari size Platoon daveti gondersinler ve beraber oynariz.Soyle bi durum var, bu ara benim battlelog nickimde nedenini bilmedigim bi problem var ancak arkadaslari eklerseniz bu sorunu cozeriz.
    Oyunlarda gorusmek uzere... :)

• Operation lockerdaki kaos süperdi yaa herkes launcher rpg falan atıyo eglencelidi baya
  • bozcan kullanıcısına yanıt
    Oha lan

• Nasıl indirdi tek atısda koca uçagı
  • quote:

/>

adam cidden sıkıntılı.
  • jet düşerken koşup binseymiş bari bi de
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.