Şimdi Ara

BattleGAZI [GAZI] - #PS4 Clan - Clana Alım Vardır - Battlefield 4 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
2
Favori
7.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende katılmak istiyorum eklerseniz sevinirim yaş 28
  • Vay anasını ismini koyduk clanın tuvaletçi yapmışınız ya la :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kkaaaann K kullanıcısına yanıt
    En büyük başgan Kaan başgan :)

• Güzel sayfa olmuş arkadaşlar ellerinize sağlık.

Kaan abi Rambo silahlarının(LMG) da rehberini hazırlayacak mı diye merakla bekliyorum :)
  • kkaaaann K kullanıcısına yanıt

cuntacılara ölüm. Harbiyeli aldanmaz.
  • Şuanda server doldu dolucak bizimle oynamak isteyen arkadaşları bekliyoruz
  • benide ekleyin birde haritaya nasıl gireceğiz

psn : utkantelli2
  • Serveriniz hayırlı olsun. Dün saat 23:00 gibi bir arkadaşımla serverinize girdik ancak lagtan oynayamadık 5 dk sonra çıktık. Ps4 çıktığından beri böyle lag görmemiştik. Serveriniz EU mu yoksa USA mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: MrBeyaz

Serveriniz hayırlı olsun. Dün saat 23:00 gibi bir arkadaşımla serverinize girdik ancak lagtan oynayamadık 5 dk sonra çıktık. Ps4 çıktığından beri böyle lag görmemiştik. Serveriniz EU mu yoksa USA mi?

EU hocam server. Zaten DICE'ın sunucuları nerede nasıl ise kiraladıkları sunucularda öyle. Lag yaşamanıza üzüldüm tam bir şansızlık olmuş :(.
  • Enteresan, bende 20mbit arkadaşımda ise 50mbit bağlantı var, sizin serverdan çıktıktan sonrabaşka servera girdik lagtan eser yoktu. Neyse bize rastladı o zaman, serverinizi favorilerime ekledim her fırsatta gelirim, tekrardan hayırlı olsun.
  • quote:

Enteresan, bende 20mbit arkadaşımda ise 50mbit bağlantı var, sizin serverdan çıktıktan sonrabaşka servera girdik lagtan eser yoktu. Neyse bize rastladı o zaman, serverinizi favorilerime ekledim her fırsatta gelirim, tekrardan hayırlı olsun.

Teşekkürler her zaman bekleriz. Ankara'da süperonline ile bağlanan arkadaşlarda zaman zaman sıkıntı çıkıyor dünde çıkmıştı. Acaba sizin de mi bağlantınız süperonline merak ettim :)
    Map ve oyun modlarıyla ilgili bir istek talep varsa belirtebilirsiniz.
  • Benimki kablo, arkadaşımın ki superonline. Harita/mod farketmez tüm paketler var bizde, biz size uyum sağlarız.
  • Arkadaşlar klan ismi türkçe olarak kötü olmamis mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rude. kullanıcısına yanıt
    Evet bunu düşündük ancak amacımız öyle bir çağrışım yapmak değil neticede :) O yüzden bu şekilde kalması kararı aldık.
  • quote:

Benimki kablo, arkadaşımın ki superonline. Harita/mod farketmez tüm paketler var bizde, biz size uyum sağlarız.

Teşekkürler hocam.Yavaş yavaş server dolmaya başlıyor.Serverımız arkadaşın dedi gibi EU bölgesinden.Lag olması çok garip dün akşam bendede sıkıntı oldu ancak dns almıştım ps4'e iptal edince sorun düzeldi.Sizde statik ip ve ya dns aldıysanız bir kontrol edin isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaveJones -- 6 Mayıs 2014; 12:49:47 >
  • DaveJones kullanıcısına yanıt
    Evet modeme dns girmiştim ancak tek sizin serverda lag oldu. Dediğim gibi bir süreliğine olmuş olabilir o da bize denk geldi sanırım, yine olursa dediğiniz gibi kaldırırız dns'leri.
  • Arkadaşlar oyuna bekleriz servera :)
  • Hocam sizin takım aşmış 100'lük adamların görünce insanın giresi gelmiyo. hükmen mağlup Bir de ranked yapmışsınız ben daha yeni yeni alışıyorum lvl almak zor 9lvl'ım daha pre olmadan zor olucak gibi.
    Edit=Konu için klan güzel olmuş server hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 6 Mayıs 2014; 23:48:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXios6

Hocam sizin takım aşmış 100'lük adamların görünce insanın giresi gelmiyo. hükmen mağlup Bir de ranked yapmışsınız ben daha yeni yeni alışıyorum lvl almak zor 9lvl'ım daha pre olmadan zor olucak gibi.
    Edit=Konu için klan güzel olmuş server hayırlı olsun.

Yazmis oldugunuz mesaj icin tesekkurler.Isterseniz sizide bizim klanimiza alabiliriz?Bizde rank veya k/d cok onemli degil, onemli olan arkadaslik, muhabbet.Bu Klan ve icinde bulundugu arkadaslar bununla beraber birlikte oynamanin vermis oldugu kolaylikla bu ranklara geldiler!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• K/D önemi değil derken? @DaveJones
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.