Şimdi Ara

Battlefield3 prime üyelerine özel ücretsiz (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
4
Favori
17.563
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• kodu olan varsa özelden gönderebilecek var mı?

• Ara bakıyorum konuya bütün kodlar dakikasında gidiyor arkadaşlar ne kadar ölücüsünüz zamanınızı burda mı öldürüyorsunuz

• ben de kod arıyorum varsa olan paylaşabilir mi?

• FB55-R3EK-2PC4-B9QT-6ZL7

• teşekkürler hemen kütüphaneye ekledim

• Akıyor bu akşam maşallah... :D
  • Kod kod atıyor kalbim  

• Elinde kod olan varsa ben de alabilirim. Şimdiden çok teşekkürler

• Hala bf3ten iyi bf yok

Keske ps4 remastered gelse

Bf1 yine iyi de kalanlar hepten çöp hele bf4teki o luzumsuz cok buyuk haritalar igrenc

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özelden kod verebilirsiniz çok sevinirim bir türlü yetişemiyorum kodlara kullanılmış oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aldım teşekkürler

• twitch avnatajı ne hocam...abonelik falan diyor ama üye girişi yaptıktan sonra bulamadım sevdiğimiz bir oyuncuya nasıl uye olacağız ücretli mdiir?

• Özelden kod verebilirmisiniz, yoksada canınız sağolsun

• Özelden kod verebilirsiniz sevinirim

• Forumdan bir arkadaş sağolsun key gönderdi aktifleştirdim. Arkadaşla beraber oynamak istiyoruz 1 adet key onun için lazım mümkünse özelden iletebilirseniz sevinirim

• Özelden kod verebilen olursa, minnettar olacam  

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Hala bf3ten iyi bf yok

Keske ps4 remastered gelse

Bf1 yine iyi de kalanlar hepten çöp hele bf4teki o luzumsuz cok buyuk haritalar igrenc
    1. Dunya ve 2. Dunya savasi silahlarinda nefret ediyorum bir tane daha modern zamanda geçen bf lazim dedigin gibi bf 3 hem hikaye hem multide 4 u tokatlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

1. Dunya ve 2. Dunya savasi silahlarinda nefret ediyorum bir tane daha modern zamanda geçen bf lazim dedigin gibi bf 3 hem hikaye hem multide 4 u tokatlar

Alıntıları Göster
    64 kisi icin konusuyorum

Haritada en fazla 5 tane fethetme noktası olmalı

Bf4 adami bi atiyor 7 8 9 noktali haritaya senin oyunu oynamanın hicbir anlami kalmiyor oyun üzerinde bir etki olusturamiyorsun

Ama mesela battlefront 2 oynuyorum aylardir bikmadan efsane otesi oyunu oyle bi dengeli yapmislar ki haritalar ufak 20 vs 20 ve 5 noktali

Bf3tede en guzel haritalar bu dedigim battlefront 2 haritalarindan buyuk 32 vs 32 5 noktali haritalar

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.