Şimdi Ara

Battlefield3 Kardeşliği kontenjan doldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oyunu az önce aldım. kredi kartıma borç ödeme veya yapıkredi hesabıma havale yapanlar ile oyun paylaşılacaktır.

kontenjan doldu teşekkürler

1)Dr_oetker
    2)Tol9a_tr
    3)ev4evs
    4)ilker
    5)ilkerxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr_Oetker -- 1 Kasım 2011; 13:49:03 >

• Hocam hemen ödemeyi yapabilirim.Fifa 12 yide beraber almıştık hatırlarsan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tol9a_TR -- 1 Kasım 2011; 13:09:43 >
  • PSN den alınan BF3 te FIFA12 gibi kodsuz online a girebiliyor muyuz? Yani online kod olayı nasıl oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

PSN den alınan BF3 te FIFA12 gibi kodsuz online a girebiliyor muyuz? Yani online kod olayı nasıl oluyor?

Direk giriyorsun.
  • quote:

PSN den alınan BF3 te FIFA12 gibi kodsuz online a girebiliyor muyuz? Yani online kod olayı nasıl oluyor?

no problem
  • Hmm, cevap için teşekkürler Son olarak Yapıkredi paramatikten havale ücretsiz parayı iletmemiz mümkün mü? veya işlem ücretsiz herhangi bir şekilde sadece oyun ücretini iletmemiz mümkün mü?
  • quote:

Hmm, cevap için teşekkürler Son olarak Yapıkredi paramatikten havale ücretsiz parayı iletmemiz mümkün mü? veya işlem ücretsiz herhangi bir şekilde sadece oyun ücretini iletmemiz mümkün mü?

yapıkredi hesabına göndereceğiniz için ücret alınmaz diye biliyorum.
  • Kartsız işlem yapcaktım ama? Veya kabul ederseniz istediginiz operatörden 30tl lik kontör alıp gönderebilirim
  • kontenjan doldu malesef
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.