Şimdi Ara

Battlefield3 Jet Kullanımı geliştirmek için?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Daha önce hiç Multiplayer oyun oynama fırsatım ve zamanım olmamıştı.Battlefield3 serisi ile multi dünyasıyla tanıştım (counter hariç )

Taktir edersinizki noob'um ve 5 gündür Jet kullanıyorum.
    Şöyle söyleyim bir roundda jet ile 8 kill yaptıysam 13-14 kez vuruluyorum + ya hiç geçemedim desem yeridir.güdümlü füze kullanmak istemiyorum.eğer rakip noob ise alıyorum ama dişli bir rakip çıktığında kaçamıyorum ne yaparsam yapayım
    oldugu yerde dönüyor ve ben nereye gidersem gideyim arkamda olduğunu görüyorum air radardan.Air radar,flares ve pods kullanıyorum.

Yerdeki lavlardan veya kilitten kurtuluyorum ama peşimdeki düşman jetinden kurtulmak için taktik,tavsiye yada verebilceğiniz başka bir bilgi varmıdır.Saygılar.

• Güncel.
  • Kanka farklı biraz ama bak adam arkadasındaki jetten nasıl kurtulcanı bulmuş
  • hahha ya bende jetten çıkıp havada bazuka ile aldım adamı ama jete binmek çok dehşet olmuş:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrn

hahha ya bende jetten çıkıp havada bazuka ile aldım adamı ama jete binmek çok dehşet olmuş:D

seninki de ayrı bi yetenekmiş kardeş.ben atlayınca sağı solu şaşırıyorum.
  • Atladıktan sonra heycandan paraşütünü açamayanlar da var gene iyisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: HastaManyak

Kanka farklı biraz ama bak adam arkadasındaki jetten nasıl kurtulcanı bulmuş

hakkaten de müthiş bi yol bulmuş.bu adamın elini öpmek lazım
  • bu kadar sacma sapan bir sey oldugunu bilmiyordum bu oyunda. Almamakla iyi bir karar vermisim sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sheldon-Cooper

bu kadar sacma sapan bir sey oldugunu bilmiyordum bu oyunda. Almamakla iyi bir karar vermisim sanki.

Bu tarz bir oyun varsa paylasirsan sevinirim .

Ayrica oyunda mantikmi ariyorsunuz ? ilginc.

O videodaki olayi herkes yapamaz muthis birsey belkide ilk ve tek baskada yoktur bu tarz bir kill. Asil oyunu guzel yapan budur ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

quote:

bu kadar sacma sapan bir sey oldugunu bilmiyordum bu oyunda. Almamakla iyi bir karar vermisim sanki.

O videodaki olayi herkes yapamaz muthis birsey belkide ilk ve tek baskada yoktur bu tarz bir kill. Asil oyunu guzel yapan budur ...

jetten atlayip bazuka ile baska bir jeti havaya ucurmak sora tekrar o jete binmek...Benim hosuma gitmez senin veya baskasinin hosuna gider FANBOY :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sheldon-Cooper -- 21 Aralık 2011; 17:00:28 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

quote:

jetten atlayip bazuka ile baska bir jeti havaya ucurmak sora tekrar o jete binmek...Benim hosuma gitmez senin veya baskasinin hosuna gider FANBOY :)

Ben fanboyluk yapmiyorum sana duzgunce sordum bu tarz bir oyun varsa soylersen sevinirim diye. Bu fanboyluk degildir.

Imzam olmasa o mesaja fanboy gibi bir ifade eklemeyeceginide biliyorum cunku mesajimda oyunu ovmuyorum yapilan kill i ovuyorum.
  • quote:

Merhaba arkadaşlar.

Daha önce hiç Multiplayer oyun oynama fırsatım ve zamanım olmamıştı.Battlefield3 serisi ile multi dünyasıyla tanıştım (counter hariç )

Şöyle söyleyim bir roundda jet ile 8 kill yaptıysam 13-14 kez vuruluyorum + ya hiç geçemedim desem yeridir.güdümlü füze kullanmak istemiyorum.eğer rakip noob ise alıyorum ama dişli bir rakip çıktığında kaçamıyorum ne yaparsam yapayım
    oldugu yerde dönüyor ve ben nereye gidersem gideyim arkamda olduğunu görüyorum air radardan.Air radar,flares ve pods kullanıyorum.

Yerdeki lavlardan veya kilitten kurtuluyorum ama peşimdeki düşman jetinden kurtulmak için taktik,tavsiye yada verebilceğiniz başka bir bilgi varmıdır.Saygılar.

arkadakinden kurtulmanın en iyi yolu sürekli U çizmen ve dönüş kısımlarında afterburner kullanman.sürekli after kullanırsan karşı tarafta sürekli abanıp mesafeyi koruyor.ve en önemlisi asla düz çizgide gitme , mesela yukarı sağa doğru kalkış yaparken sol aşağı doğru bir anda inişe geç vs.
  • jet i bende kullanamıyorum heliyi yeni yeni öğrendimde jet zor ya baba 2 dakika ucuyorum sonra küt iniyorum heli keyifli ama onda da kill alma sorunu çekiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

jet i bende kullanamıyorum heliyi yeni yeni öğrendimde jet zor ya baba 2 dakika ucuyorum sonra küt iniyorum heli keyifli ama onda da kill alma sorunu çekiyorum

Heliden keyif almak için bir arkadaşınız gunner olmalı 1 map boyunca sizi aşağıya indirmek için baya uğraşmalılar . Tabi sizde iyi oynuycaksınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frostmourne Hungers

quote:

Merhaba arkadaşlar.

arkadakinden kurtulmanın en iyi yolu sürekli U çizmen ve dönüş kısımlarında afterburner kullanman.sürekli after kullanırsan karşı tarafta sürekli abanıp mesafeyi koruyor.ve en önemlisi asla düz çizgide gitme , mesela yukarı sağa doğru kalkış yaparken sol aşağı doğru bir anda inişe geç vs.

Hocam tavsiyelerin için teşekkürler.

Fakat ben dönüşlerde hızı düşürüyorum böylece arkamdaki beni geçmek zorunda kalıyor bu konuyu açtıktan sonra bunun üzerinde çalıştım biraz.Şu anda round başı 10-15 Kill alıyorum Jet ile fakat bir okadar da ölüyorum birazda dediğin gibi afterburner ile dönüş deneyim.
  • jet kullanımda dpi yüksek bi mouse işini kolaylaştırır diye düşünüyom.daha çabuk tepki alır ve daha iyi yönlendirirsin
  • Evet dostum haklısın.X7 kullanıyorum normal modda iken yeşil (en düşük hassasiyet) , jete geçince hemen kırmızıya geçiriyorum (en yüksek hassasiyet).

Logitech attack 55 lira civarı joystick.Ama aklım mantığım almıyor.Bu sonuçta bir simülasyon oyunu değil.Bu yüzden klavye ve mause dan çok daha iyi olcağını zannetmiyorum.Ama joystick kullanan arkadaşlar var ise bilgilendirirse sevinirim.
    teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.