Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

BATTLEFİELD V (Xbox One Ana Konu) Firestrom Trailer geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Blackkk Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
437
Cevap
4
Favori
13.573
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> FPS >> BATTLEFİELD V (Xbox One Ana Konu) Firestrom Trailer geldi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      7829 Mesaj
      26 Kasım 2018 09:42:36

Önümüzdeki ay başlarında bir update gelecek , yeni silahlar vs. eklenecek

Bu arada oyun düzelene kadar biraz ara vereceğim abuk subuk buglar var insanın canını sıkıyor, oyun keyifli ama olmadık şeyler can sıkıyor

Bipodçular ve sniperlar zaten isyan ettiriyorlar , bazı silahların elden geçirilmesi gerek hasar oranlarında dengesizlik var
      |
      |
      BF4kratos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1473 Mesaj
      26 Kasım 2018 15:31:54
      Arkadaşlar kampanyadan gold rush edition one x aldim daha öncesinde pro da oynuyordum 22 level olmustum gayet iyiydim bu kola gecince dünyam sasti tavsiyesi olan var mi kosmak icin l analogu itiyorum baya uzak geliyor bazuka can paketi mayin falan aliyim diyorum yon tuslari asagida oldugu icin cok zorlaniyorum tavsiyesi olan varsa bekliyorum bu arada beraber oynamak isteyen olursa cmuniryavas ekleyebilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    • Yüzbaşı
      876 Mesaj
      26 Kasım 2018 15:47:19
      quote:

Orijinalden alıntı: CagdasyavasTR1

Arkadaşlar kampanyadan gold rush edition one x aldim daha öncesinde pro da oynuyordum 22 level olmustum gayet iyiydim bu kola gecince dünyam sasti tavsiyesi olan var mi kosmak icin l analogu itiyorum baya uzak geliyor bazuka can paketi mayin falan aliyim diyorum yon tuslari asagida oldugu icin cok zorlaniyorum tavsiyesi olan varsa bekliyorum bu arada beraber oynamak isteyen olursa cmuniryavas ekleyebilirsiniz
      Hocam bu gamepad emin olun dualshock dan çok daha iyi 1 2 güne alışırsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1473 Mesaj
      26 Kasım 2018 15:52:15
      Ben zoom ve ates tuslarini tetik tuslari degilde ustte olanlara ayarladim boyle oynuyorum... yon tuslarina sol elle mi basiyorsunuz sag ellemi sacma bir soru oldu ama caresizlik boyle bişey &#128514;

|
      |
    • Yüzbaşı
      543 Mesaj
      28 Kasım 2018 14:03:02
      100 aim ile oynuyorum NIGHTSHADOWTR ekleyin aime ne kadar yüksek alışırsanız o kadar iyi arada keskin nişancı ile oynarken 90’a indiriyorum.Bf1deki ayarların aynı şekilde ayarladım lakin bfvda nişan almada o kadar rahat edemiyorum sanırım coeficentda bug varmış düzelir herhalde.

|
      |
    • Yarbay
      2829 Mesaj
      28 Kasım 2018 16:43:04
      Oyunda çok bug var bir an önce güncelleme gelmesi lazım.

|
      |

• Yarbay
      20642 Mesaj
      29 Kasım 2018 00:40:53
      Arkadaşlar deluxe edition'ın avantajları nelerdir..Indirmem gereken ekstra bir eklenti var mıdır?

• Yarbay
      2695 Mesaj
      29 Kasım 2018 01:15:12

Açıklamada yazıyor.

https://www.microsoft.com/tr-tr/p/battlefield-v-deluxe-surum/bqjnb24sc2hs

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      GT_55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1738 Mesaj
      30 Kasım 2018 01:51:24
      quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Arkadaşlar deluxe edition'ın avantajları nelerdir..Indirmem gereken ekstra bir eklenti var mıdır?
      Yalnız alırken şu noktaya dikkat edin ; sadece oyunun alındığı hesapta deluxe içeriği geliyor. Yani p1-p2 şeklinde alacaksanız deluxe içeriğini kendi hesabınızda kullanamıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku_20 -- 30 Kasım 2018; 2:9:1 >

GT : veryhardgame
      "What goes around, comes around"
    • Yarbay
      20642 Mesaj
      30 Kasım 2018 10:44:38
      quote:

Orijinalden alıntı: Utku_20

Yalnız alırken şu noktaya dikkat edin ; sadece oyunun alındığı hesapta deluxe içeriği geliyor. Yani p1-p2 şeklinde alacaksanız deluxe içeriğini kendi hesabınızda kullanamıyorsunuz.

Alıntıları Göster
      Ben xbox one x paketindeki, kodu girdim.Özel bf5 eluxe edition paketini almıştım.Ondaki kodu kullandım ve o kodu girmiş olduğum hesap ile kullanıyorum.Bu şekilde bu içerikleri kullanabiliyormuyum?

• Yarbay
      2695 Mesaj
      30 Kasım 2018 11:59:08

Kodu hangi hesaba girdiysen içerikleri sadece o hesapta kullanabilirsin kendi profilin de olmaz.

|
      |

• Binbaşı
      1738 Mesaj
      30 Kasım 2018 12:24:58

Kodu Yazdığınız hesapta oynuyorsanız deluxe içeriğini alırsınız, şimdiden iyi oyunlar!

|
      |

• Yarbay
      4424 Mesaj
      30 Kasım 2018 12:30:25
      Oyun ps4 de 200 tl ye düşmüş. Şu lanet ms store de neden hala 322 tl anlamadım. Düşse de 220 tl ye falan alsam. Yoksa mecbur kalıp ps4 e alacağım.

• Yarbay
      2695 Mesaj
      30 Kasım 2018 13:15:09

200₺ ye dijital konuda kod şeklinde satan var zaten.

|
      |
      SaFaKTR3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4424 Mesaj
      30 Kasım 2018 13:23:11

Çok iyi gerçekten. Ama benim kredi kartı ile almam lazım. Şuan nakit param yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaFaKTR3 -- 30 Kasım 2018; 13:23:48 >
      |
      |
      Hellknight69 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      20642 Mesaj
      30 Kasım 2018 13:37:23
      quote:

Orijinalden alıntı: Utku_20

Kodu Yazdığınız hesapta oynuyorsanız deluxe içeriğini alırsınız, şimdiden iyi oyunlar!
      Eyvallah. Yalnız içerikleri aldım mı , almadım mı tam bilmiyorum. Açıklama kısmında şöyle yazıyor.
      • Beş Set Hava İndirme Teçhizatı.
      • Özel Görevler ve Başlangıç Görevleri; savaş meydanında yeteneklerinizi sınayın, ödüller kazanın.
      • Hava Köprüsü ile 20 adet Haftalık özelleştirme ögesi

Çok önemli şeyler değil.Özel silahlar veya silah geliştirmesi olsaydı daha iyiydi.

• Binbaşı
      1738 Mesaj
      30 Kasım 2018 13:55:31

5 adet kıyafet seçimini Menüdeki Armory bölümünden seçmeniz isteniyorsa, ve Assignments bölümünden onlarca görev varsa Deluxe paketini kullanabiliyorsunuz demektir.

Bana göre de oyunun sadece makyaj kısmında içerikler alıyorsunuz ama bunlar en az 50.seviyeye gelseniz bile belki de alamayacağınız ürünler. Sürekli oynadığınızda göze hoş gözüküyor bence kıyafet ve skinler. Ama oyunun oynamanızda işlevselliğini etkileyecek bir şey yok silah upgrade'i almadığınız sürece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku_20 -- 30 Kasım 2018; 13:56:0 >
      |
      |

• Teğmen
      112 Mesaj
      30 Kasım 2018 19:15:55
      quote:

Orijinalden alıntı: SaFaKTR3

Oyun ps4 de 200 tl ye düşmüş. Şu lanet ms store de neden hala 322 tl anlamadım. Düşse de 220 tl ye falan alsam. Yoksa mecbur kalıp ps4 e alacağım.
      bende ps4 sahibiyim
      xbox one x alma niyetim var.
      ama xbox ın oyunları daha pahalı
      ps de iyi indirimler falan oluyor en azından
      |
      |

• Yarbay
      2829 Mesaj
      30 Kasım 2018 23:24:05
      Conquest modda oyunun başlarında yanlış hatırlamıyorsam 'we have suffered casualties..' gibi bir ibare çıkıyor. Neden böyle bir yazı çıktığını bilen var mı?

• Binbaşı
      1963 Mesaj
      30 Kasım 2018 23:55:06
      quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

Conquest modda oyunun başlarında yanlış hatırlamıyorsam 'we have suffered casualties..' gibi bir ibare çıkıyor. Neden böyle bir yazı çıktığını bilen var mı?
      Conquest modunda oyun iki taraf için de eşit skorla başlıyor. 700-700 örneğin. 700-699 olduğunda İlk kaybı veren takımdaki oyuncular için ekranda bu şekilde bir ibare beliriyor işte. İlk kanı döktüler, ilk kaybımızı verdik kanımız yerde kalmasın tarzında bir gaz mesajı.

Opel Insignia 1.6 Turbo 180 HP-230 NM Cosmo - Olimpik Beyaz + DVD 800 (2010)

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP-320 NM S3 Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)
    Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
web tasarım
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.