Şimdi Ara

BATTLEFİELD V (Xbox One Ana Konu) Firestrom geldi (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
483
Cevap
3
Favori
20.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zala_

Eyvallah kanka :) Beta'daki unutulmaz anlardandı bu. Kaç kill olduğunu saymak için video'yu birkaç kere durdur-geri al vs yaparak izlemiştik.

Darısı normal oyuna ama bu aralar pek ekmek çıkmıyor. Ya attığımız yerden kill az geliyor ya da herkes hemen hemen round sonuna sakladığı için sıra bekliyoruz Dün round bitmese alırdık mesela Fjell haritasındaki Breakthrough maçını A'ya pis yattı herifler :(

• orctzl O kullanıcısına yanıt
    300 spartalı filmindeki gibi daracık bir yere sıkıştırdılar bizi :) oyun sona ererken soldan arkalamak aklıma geldi ama artık çok geçti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala_ -- 23 Kasım 2018; 13:34:55 >
  • Arkadaşlar ben yeni aldım Xbox One X’i de controller ile çok zor geliyor bfV önerileriniz neler acaba? Şu hızlı koşma da aşırı canımı sıkıyor, basamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İronik Adam

Arkadaşlar ben yeni aldım Xbox One X’i de controller ile çok zor geliyor bfV önerileriniz neler acaba? Şu hızlı koşma da aşırı canımı sıkıyor, basamıyorum.
    BF 5'e günde 2 saatinizi ayırıp, vuramayacağım, alışamayacağım, olmayacak, kolla asla oynayamam diyerek kendi kendinizin başının etini yemeden modunuzu düşürmeden ısrarla oyuna adapte olmaya çalışırsanız 7 gün içinde hatırı sayılır bir fps oyuncusu olur çıkarsınız. Xbox kumandasını bilgisayardan geçip elime ilk aldığımda ben de öyle olmuştum. Bu ne lan demiştim tabir i caiz ise. Umudu kesmeden ısrarla alışmaya çalıştım. Söve söve vurmaya başladım. İlk haftanın sonunda 30 ilk ayın sonunda 50 vuruyordum BF1'de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

BF 5'e günde 2 saatinizi ayırıp, vuramayacağım, alışamayacağım, olmayacak, kolla asla oynayamam diyerek kendi kendinizin başının etini yemeden modunuzu düşürmeden ısrarla oyuna adapte olmaya çalışırsanız 7 gün içinde hatırı sayılır bir fps oyuncusu olur çıkarsınız. Xbox kumandasını bilgisayardan geçip elime ilk aldığımda ben de öyle olmuştum. Bu ne lan demiştim tabir i caiz ise. Umudu kesmeden ısrarla alışmaya çalıştım. Söve söve vurmaya başladım. İlk haftanın sonunda 30 ilk ayın sonunda 50 vuruyordum BF1'de.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler. Elimi de ağrıtıyor, umarım alışınca rahatlar. Aim assist’i açayım mı sizce?

• Bu arada FPS’lerde konsol için sensivity yüksek mi tercihidir düşük mü?

• İronik Adam kullanıcısına yanıt
    Bunu bende merak ediyorum, kapatınca elimde silah yokmuş gibi hissediyorum oyunlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İronik Adam

Bu arada FPS’lerde konsol için sensivity yüksek mi tercihidir düşük mü?

Kişiye göre değişir. Game pad’e ne kadar hakimsen o kadar yuksek sensivity de oynarsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Bunu bende merak ediyorum, kapatınca elimde silah yokmuş gibi hissediyorum oyunlarda.
    Bence düşürmeyin, AIMSENS'e düşük alıştıktan sonra bir engel halini alıyor. Headshot şansınız varken bodyshot'a razı hale geliyorsunuz, online'da da bu yüzden mıh gibi avlanıyor, öldürülüyorsunuz. Düşman etrafınızda dönerken siz hedefleyene kadar ölüyorsunuz.

Konsolu yeni aldım, bunun öncesinde 360 ile oynuyordum ama offline olarak. BF1'de doğru düzgün kill alabilmek için 1hafta zaman geçmesi gerekti. Şimdi AIMSEN. 80-90'da oynuyorum, prolar kadar olmasa bile kayda değer kill alıyorum. AIMSENS düşük olsaydı ve böyle devam etseydim hiç kill alamazdım.

Uzun lafın kısası, AIMSENS düşüklüğü uzun vadede bir engeldir.

Ekleme: BF ayarları için The Broken Machine adlı youtube kanalı iyi bir rehber.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aaatalay -- 24 Kasım 2018; 12:42:18 >

• Aaatalay A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ettim peki aim yardımcıya ne diyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Teşekkür ettim peki aim yardımcıya ne diyorsunuz ?
    Hiç bulaşmayın diyorum.

Zamanla alışacağınız bir şey bu, Aim Assist ise bu alışma durumunu ortadan kaldırıp kas hafızasını hiç ediyor. LT yapıp nişan almaya alıştığınız zaman sağ analoğa karşı yeterli refleks geliştirmiyor beyniniz. Bu da online oyunlar da keklik gibi avlanmanıza neden oluyor.

Keza siz vücuda nişan alırken rakibiniz kafanıza nişan alıyor, e haliyle siz ölüyor ve sıkılıyorsunuz.

O yüzden aim assist olmaksızın oynayıp kas hafızasına bunu atmakta fayda var. Sonra ne kadar kolaymış diyorsunuz zaten.

Fare, klavye ikilisini pas geçip sadece kontrolcü ile oynayan insanlar da gördüm ben PC'de. Tabi bu ayrı bir kıyas.

Tip: Alışırken hassasiyeti(sensivity) biraz kısmak daha faydalı olur. Kademeli olarak arttırırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aaatalay -- 24 Kasım 2018; 16:26:29 >

• Aaatalay A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ettim hocam.
  • Bf 5 ea access e sizce ne zaman gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: I m amazing.. I m Batman

Bf 5 ea access e sizce ne zaman gelir

2 sene sonra.

• Birisi 400 dolarlık konsol, diğeri sadece ekran kartı 1500 dolar değerinde olan 3000 dolarlık kasa. Kayda değer fark görebilen var mı ? Bunda FrostBite Engine'ında bayağı bi etkisi var tabii ki. EA, DICE harika iş çıkartmış optimizasyonda bu sefer.

• Merhaba arkadaşlar conquest moduna girip bir iki haritada maç yaptıktan sonra başka haritaya geçecek zaman oyun yükleme ekranı bir türlü dolmuyor sürekli aynı resimleri gösteriyor oyun içi bu hatayı daha önceden alan oldumu

• BF4kratos B kullanıcısına yanıt
    Bunun gibi çok hatalar var sorun sizden değil oyunda kaynaklı. Güncelleme ile düzeltirler bir sonraki update ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 26 Kasım 2018; 8:38:03 >
  • Cevap için teşekkürler ne zaman güncelleme gelir bir bilgi varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Birisi 400 dolarlık konsol, diğeri sadece ekran kartı 1500 dolar değerinde olan 3000 dolarlık kasa. Kayda değer fark görebilen var mı ? Bunda FrostBite Engine'ında bayağı bi etkisi var tabii ki. EA, DICE harika iş çıkartmış optimizasyonda bu sefer.

Sudaki yansımalar hariç çok bariz bir fark yok. Konsolun maliyetine göre çok çok başarılı bir iş çıkarmışlar dediğin gibi :)

• Haritalar sırayla dönüyor. Bizdeki şansda karlı haritayla başlıyoruz. İki karlı harita ardarda. Sıkıcı oluyor. Rastgele dönmesi lazım ama sırayla devam ediyor. Bunu düzeltmeleri lazım.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.