Şimdi Ara

BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.296
Cevap
57
Favori
369.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tides of war diye sekme var orada her hafta silah, ekipman tarzı şeyler veriliyor. Oradaki görevleri yapmanız lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • weehwet kullanıcısına yanıt
    Her sinifin 8-9 silahi var, henuz acmadigin silahlar listende gorunmuyor. Her sinifi 20 lvl e getirince tum silahlari goruyorsun. muhtemelen siniflarin henuz 20 lvl degil
  • Arkadaşlar 3 Ocak’taki güncellemede neler olacağı netleşti mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • weehwet kullanıcısına yanıt
    Tommy Shelby dediği gibi görevleri yapman lazım. onun dışında m1928 ve ribeltrolles 1918 sılahlarını armory bölümünden temin edebilirsin. hediye silahtır onlar.
  • kozcivan kullanıcısına yanıt
    Dün herkes karizmaydı, senin yokluğunu aratmadı gençler. şu cümle hiç eksik olmadı "siz Zone C'ye gidin gençler, benim Zone B'de ufak bif hesabım var"
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tacsizkral05

Arkadaşlar 3 Ocak’taki güncellemede neler olacağı netleşti mi
    net bilinmiyor, herşey söylenti şu anda. company coin gelecek, visibility iyileşecek gibi.
    Yılbaşı itibariyle yeni dlc lighining strike geliyor. Yeni harita (Yunanistan) Mart da ki dlc ile geliyor biliyorsunuz. yeni dlc daha çok yeni oyun modu içeriyor

BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU

• Şimdi bunlar rus cephesini omaha çıkarmasını kim bilir ne zaman çıkaracak. Hepsini bir çıkarın tüm silahlar haritalar olsun işte yarım oyunu satıyorlar adama.Medal of honora omaha haritası sonradan gelse efsane olur muydu yani?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler oyunu alıp almamakta kararsızım öneriyor musunuz ? Bf1 de bi 100 saatim vardır. onu bırakıp sıfırdan başlamak zor geliyor. Sizce geçilmeli mi ?

birde bf1 deki gibi deluxe a özel mapler var mı ? normal alsak yeter mi ?
  • ahmtayd kullanıcısına yanıt
    Deluxe dediğin olay sadece kozmetik bu oyunda. Biz arkadaşlarla girip oynuyoruz saatlerce. Silahlara ve oyuna alışmak zaman alıyor doğru ama alışınca ve silahları kullanmayı çözünce çok zevkli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmanager

Deluxe dediğin olay sadece kozmetik bu oyunda. Biz arkadaşlarla girip oynuyoruz saatlerce. Silahlara ve oyuna alışmak zaman alıyor doğru ama alışınca ve silahları kullanmayı çözünce çok zevkli.
    Bf1 oynuyor muydun kıyasla nasıl hocam
    Bf1'i şimdi kontrol ettim de 691 saat oynamışım. Doğruyu söylemek gerekirse o oyun şu anki haliyle bu BF V'ten daha iyi. Ama BF V de gelişip kullanıcılar sayesinde en zevkli hale gelecektir. BF1'e göre hızlı oyun, olaylar çok çabuk gelişiyor etrafın bir anda sarılmış olabiliyor, dikkatli oynamak gerek ve bu yüzden de tüm silahlara dürbün takıp oynayabiliyorsun. Misal sniper'ın orta mesafe dürbünüyle taarruzun veya desteğin de aynı dürbüne sahip olması keskin nişancı oynamayı genelde mantıksız kılıyor. BF1'deki gibi uzun mesafe dürbünü takınca da -bf1de 8x idi- parlıyorsun karşıdan.-Devastation ve Rotterdam (2-3 harita) hariç medic olmak hiç mantıklı değil. Haritalar geniş ve bazıları bildiğin Rus dlc'sindeki gibi düzlükler çok. Takım ölüm ve fetih oynuyoruz biz ama bu haftaki silah için Grand Operations da oynadım geçenlerde. Sen hangi modları oynuyorsun bilmiyorum ama ben oyunu tavsiye ederim. Sağa sola sürekli koşturmayacaksın ama ilk başlarda yoksa sürekli doğ-öl kısır döngüsü hiç zevkli değil.

• quote:

Bf1'i şimdi kontrol ettim de 691 saat oynamışım. Doğruyu söylemek gerekirse o oyun şu anki haliyle bu BF V'ten daha iyi. Ama BF V de gelişip kullanıcılar sayesinde en zevkli hale gelecektir. BF1'e göre hızlı oyun, olaylar çok çabuk gelişiyor etrafın bir anda sarılmış olabiliyor, dikkatli oynamak gerek ve bu yüzden de tüm silahlara dürbün takıp oynayabiliyorsun. Misal sniper'ın orta mesafe dürbünüyle taarruzun veya desteğin de aynı dürbüne sahip olması keskin nişancı oynamayı genelde mantıksız kılıyor. BF1'deki gibi uzun mesafe dürbünü takınca da -bf1de 8x idi- parlıyorsun karşıdan.-Devastation ve Rotterdam (2-3 harita) hariç medic olmak hiç mantıklı değil. Haritalar geniş ve bazıları bildiğin Rus dlc'sindeki gibi düzlükler çok. Takım ölüm ve fetih oynuyoruz biz ama bu haftaki silah için Grand Operations da oynadım geçenlerde. Sen hangi modları oynuyorsun bilmiyorum ama ben oyunu tavsiye ederim. Sağa sola sürekli koşturmayacaksın ama ilk başlarda yoksa sürekli doğ-öl kısır döngüsü hiç zevkli değil.
    Hocam ben operasyoncuyum.

Bf1 delirtti hocam beni. Operasyon bölümünden nereye tıklarsam tıklayayım yüzde 70 beni boş servera atıyor. Quick match bölümü de hep boş yere atıyor.

Yalnızca server list den biyerlere girebiliyorum orda da istediğim haritaları oyunları bulamıyorum. Bu sıkıntı veriyor bana.

Bide izlediğime göre bfv de adam öldürmek dah basitleşmiş sanırım öyle mi

BF5 in operasyon modu, BF1 e göre çok kötü. operasyon ağırlıklı düşünürsan alma hocam.
    kimse sana oyunu BF1 e göre kıyalayaaz. çünkü oynanış mekanikleri çok farklı. senin bizzat kendin oynaman gerekir.
    Ben BF1 e göre daha çok beğendim ama tam tersi düşünenlerde var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Saladin

BF5 in operasyon modu, BF1 e göre çok kötü. operasyon ağırlıklı düşünürsan alma hocam.
    kimse sana oyunu BF1 e göre kıyalayaaz. çünkü oynanış mekanikleri çok farklı. senin bizzat kendin oynaman gerekir.
    Ben BF1 e göre daha çok beğendim ama tam tersi düşünenlerde var.
    Hangi hususlarda fark var hocam bunlardan bahsedebilir misiniz
    Hocam quick match bölümü benim bildiğim problemliydi BF1'in. Ben sürekli gelişmiş aramadan girip oynuyordum. Fetih oynuyordum genelde ama Takım Ölüm bile oynasak onu bile server araması yapıp öyle giriyorduk. Bunda da aynı şekilde oyuna giriyorum. Quick Match olayı bizim ekibe göre değil. Alman server'larına giriyoruz. BF V için vaktin varsa ucuzken alıp oynarsın bakarsın, alışma süresi var onu baştan belirteyim. Kolay öldürme adamına göre değişir. Kolay ölme olduğu kesin ve bunu düzelteceklerdi bakalım ne zaman düzelecek. Bazen tek mermide ölüyormuşsun gibi oluyor. Neyse tanklar kolay patlıyor, BF1'de tank alana kadar canımız çıkıyordu. Değişimler bence olumlu ve oyun daha hızlı ve biz keyif alarak oynuyoruz. Tabi zevkler ve renkler herkese göre farklı.
  • Bu oyunda aim çok mu tutarsız arkadaşlar. Bazen dibine aim aldığın adama asist nişan alırken almıyor.Bazen daha uzağına aim al otomatik kitliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 2 Ocak 2019; 10:6:1 >
  • Ben oyunu PC'de oynuyorum bu sefer. Grafikler efsane hakikaten. Ben şu anlık beğendim.

Hergün 2-3 el atıyorum güzel oluyor.
  • quote:

Hocam quick match bölümü benim bildiğim problemliydi BF1'in. Ben sürekli gelişmiş aramadan girip oynuyordum. Fetih oynuyordum genelde ama Takım Ölüm bile oynasak onu bile server araması yapıp öyle giriyorduk. Bunda da aynı şekilde oyuna giriyorum. Quick Match olayı bizim ekibe göre değil. Alman server'larına giriyoruz. BF V için vaktin varsa ucuzken alıp oynarsın bakarsın, alışma süresi var onu baştan belirteyim. Kolay öldürme adamına göre değişir. Kolay ölme olduğu kesin ve bunu düzelteceklerdi bakalım ne zaman düzelecek. Bazen tek mermide ölüyormuşsun gibi oluyor. Neyse tanklar kolay patlıyor, BF1'de tank alana kadar canımız çıkıyordu. Değişimler bence olumlu ve oyun daha hızlı ve biz keyif alarak oynuyoruz. Tabi zevkler ve renkler herkese göre farklı.
    Anladım hocam teşekkür ederim.

Ekibiniz forum üzerinde mi acaba

• Beyler DS4 controller ayarlarınızı paylaşabilir misiniz? Bir türlü düzen tutturamadım

• son birkaç günkü halimiz

BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU
  • 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.