Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU | 31 Ekim Pasifik Cephesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
8.658
Cevap
104
Favori
315.435
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> FPS >> BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU | 31 Ekim Pasifik Cephesi
Giriş
    1576 Mesaj

hahhhaaaa. bende vurulmamak için tankın altına yatıyordum. tank gidince ters dönmüş kaplumabağa gibi yerde kalakaldım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veteran_gamer -- 22 Aralık 2018; 14:15:36 >
    |
    |
    Buyukbaba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: kabune

O video gelmiyor bir türlü malesef.Ben karadenizli olmama rağmen adam benden inatçı çıktı;ben pes ettim istemekten :)

Alıntıları Göster
    ben bi ara spectator olarak girip izledim de spectator modu bile hızına yetişemiyo, aşırı gecikme oluyodu o yüzden ben tatmin olmadım, video istiyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 22 Aralık 2018; 14:11:56 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Armag3d0N

• Teğmen
    174 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: isa_tr

Oyunu aldigim gibi thebrookenmachine youtuberin ayarlarını birebir kopyalamistom fov yüzünden adamları hic göremediğini cok kucuk olduklarını farkettim 90da oynuyor musun meğer 70e alinca cok rahatladım ya hersey ortada. Kac gundur boşuna eziyet çekiyormuşum.
    dostum sen yine de 85 altına inmemeye çalış. 70 i yavaş yavaş artır.
    |
    |

Orijinalden alıntı: alpererez

benim görevler ilk gün ilerlemiyodu da dün ilerlemeye başlamış sonunda, bi dünya tank patlattık boşuna
    "bıraktık işi gücü, saldır ankaragücü"
    dostum ilk gün tank çağırma görevini medic ile yaptım saymadı, erkesi gün assault ile yapınca saydı. bi sıkıntı vardı evet.

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

"bıraktık işi gücü, saldır ankaragücü"
    dostum ilk gün tank çağırma görevini medic ile yaptım saymadı, erkesi gün assault ile yapınca saydı. bi sıkıntı vardı evet.

Alıntıları Göster
    cidden neresinden tutsan yerinden patlak veriyo oyun ya

• Binbaşı
    1576 Mesaj

sende benim gibi kolleksiyoncusun galiba. hayatta elime almayacağım silahın görevlerini kasıyorum. kabul et normal değiliz
    |
    |
    alpererez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

sende benim gibi kolleksiyoncusun galiba. hayatta elime almayacağım silahın görevlerini kasıyorum. kabul et normal değiliz
    aynen bende bütün silahları 4 level yapmaya çalışıyorum, bizimkiler de baya alay ediyo benle. resmen hastalık hep birlikte kardeşlik yapalım diyolar, olmaz ben trophy biriktiriyorum diye kabul edemiyorum

• Yüzbaşı
    863 Mesaj

Ahahaha bu gorevler bazen adami maymun ediyor cidden. Bu gece ben destek olurum size siz gorevlere odaklanirsiniz gecen kemal abi saolsun gorevi yapmamda baya yardimci olmustu zaten borcluyum. Bu gece gorev keselim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: kozcivan , veteran_gamer
    Oyun 159 a düşmüş. Herkesten farkli bir ses cikiyor alip almama konusunda kararsiz kaldim. BF1 i cok seven ve halen oynayan birine önerir misiniz bu oyunu? BF1 den sonra pismanlik hissettirir mi??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: alpererez

aynen bende bütün silahları 4 level yapmaya çalışıyorum, bizimkiler de baya alay ediyo benle. resmen hastalık hep birlikte kardeşlik yapalım diyolar, olmaz ben trophy biriktiriyorum diye kabul edemiyorum

Alıntıları Göster
    eyvahh. senin durum çok fena. durumu düzeltecek, seni iyileştirecek iyi bir medic tanıyorum

• Yüzbaşı
    323 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jackal78

Oyun 159 a düşmüş. Herkesten farkli bir ses cikiyor alip almama konusunda kararsiz kaldim. BF1 i cok seven ve halen oynayan birine önerir misiniz bu oyunu? BF1 den sonra pismanlik hissettirir mi??
    Almayın hocam. genelde bf1 müpdelaları. bf5 den haz almadılar.

eyvahh. senin durum çok fena. durumu düzeltecek, seni iyileştirecek iyi bir medic tanıyorum

Alıntıları Göster
    çok para istemesin benden
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: ___NeO

Ahahaha bu gorevler bazen adami maymun ediyor cidden. Bu gece ben destek olurum size siz gorevlere odaklanirsiniz gecen kemal abi saolsun gorevi yapmamda baya yardimci olmustu zaten borcluyum. Bu gece gorev keselim
    benim silah cepte. bitirdim ben ama yardım ederim seve seve. tankın önüne geçer dikkaterinş dağıtırım. hizmetlerimiz arasında gaz bombası atmakta var:)
    |
    |
    Bahsedilenler: kozcivan

• Teğmen
    222 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lord Saladin

Almayın hocam. genelde bf1 müpdelaları. bf5 den haz almadılar.

Alıntıları Göster
    Bende bf1 cok oynadım ama bf5 çok hoşuma gitti bf1 e şuana kadar girmedim desem yeridir

BFV i bende çok severek oynuyorum. benimkisi genellemeydi. sizin her iki oyunu beğenmeniz oldukça iyi olmuş
    |
    |
    AbeRRaTioN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Medic güçsüz diyenler oynamayı bilmiyor heralde ya ne zaman medic alsam kd yükseltiyorum birde o kadar revive peşinde koşup riske girmeme rağmen anında canını yenilemesi çok büyük avantaj, thompson ve mp40 gibi silahlarda zaten yeterince iyi.
    |
    |
    Tides of War’da verilen eşyaları kaçıranlar bunları nasıl elde edebiliyor tekrardan?

Orijinalden alıntı: Lord Saladin

BFV i bende çok severek oynuyorum. benimkisi genellemeydi. sizin her iki oyunu beğenmeniz oldukça iyi olmuş
    Evet BF V çıkınca BF 1 den soğudum oyun mekanikleri çok farklı mermiler istediğimiz yere gidiyor BF V de. O yönü güzel

|
    |

• Yüzbaşı
    478 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CANBUYUK06

Tides of War’da verilen eşyaları kaçıranlar bunları nasıl elde edebiliyor tekrardan?
    Bunu ben de çok merak ediyorum. Pazartesi askere gidiyorum ve tides of war görevlerini yapamayacağım. Sanmıyorum sonradan verileceğini belki oyun parasıyla satın alınıyordur hiç dikkat etmedim.
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: CANBUYUK06

Görev süresi bittikten sonra görevi yapmadıysanız oyun içi para ile alınabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pratik Adam -- 23 Aralık 2018; 3:11:56 >
    |
    |
    Bahsedilenler: _Ritter_

Psn:PratikAdam, Kolbozuk-
HızlıCevap
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
seo paketleri
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.