Şimdi Ara

BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU (262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.296
Cevap
57
Favori
369.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Senin tanidigin hakan, hakkan034 ve FLOZOF. su an bf oynamiyorlar, istemiyorlar. FLOZOF artik nnja da da degil zaten.
  • Arkadaşlar rakip öldürdüğün de rakip nerden öldürdüğünü neden göstermiyor ayarı filan var mı bf1 de gösteriyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    bir ayarı yok. killcam de pozisyonu net anlaşılmasın diye belli belirsiz kırmızıyla gösteriyor. geçmiş bf serisiyle alakası yok.
    nasıl öldüğün hakkında fikir sahibi olamıyorsun
  • Arkadaşlar yanlış okumadıysam Bf1 e girdiğimde BfV 20 aralığa kadar %50 indirimde diye bir yazı vardı doğru mu bu? Store da gözükmüyor indirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ceyhun erdem

bir ayarı yok. killcam de pozisyonu net anlaşılmasın diye belli belirsiz kırmızıyla gösteriyor. geçmiş bf serisiyle alakası yok.
    nasıl öldüğün hakkında fikir sahibi olamıyorsun
    Bf1 de daha iyiydi bunda sorun var

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    malesef hocam. hiç yapmasalar daha iyimiş

• Adamlar core serveri istila ettiler, ne kadar beklediler acaba aynı platondan 30 kişi ilk defa böyle birşey görüyorum normal serverlarda😳

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Great_catch -- 16 Aralık 2018; 23:42:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Great_catch

Adamlar core serveri istila ettiler, ne kadar beklediler acaba aynı platondan 30 kişi ilk defa böyle birşey görüyorum normal serverlarda😳
    bize bugün core serverda bi takıma denk geldik, nefes aldırmadı namussuzlar ben böyle oynayan düşman takımı görmedim, gavura vurur gibi vurdular resmen. artık arkadaşlar ısrar edince dedik madem yeni ttklı servera geçelim.

• alpererez kullanıcısına yanıt
    Vicdansızlık ya😂 ama en az 2 saat beklemişler hakları. Ben bunların takımındaydım rahat rahat gezdim haritada😀

• Şaşkınspor kullanıcısına yanıt
    Sniper neden gaz maskesi takıyor anlamadım, alman tarafının da ilgiç kostümü sniper adam smg şarjör kılıfı taşıyor.
  • Şaşkınspor kullanıcısına yanıt
    Sniper neden gaz maskesi takıyor anlamadım, alman tarafının da ilgiç kostümü sniper adam smg şarjör kılıfı taşıyor.
  • Oyun için nasıl oynanır başlığı açmak lazım, conquest modunu oynamayı bilen yok gibi, v1 çağırmak istiyorsanız düşman aramayın bayrakları alın kişi başı 800 puan veriyor,takım olarak 10 dakikada çok rahat 41 bin puan biriktirsiniz.

Takım kaptanlarına sesleniyorm arkadaşlar emir verin emir verin ki puan kazanın, emir vermiyorsanız emir ver diyen takım arkadaşınızı takımdan atmayın, çok pis küfür yersiniz.

Bunlara rağmen oyun iyi güzel ama silah dengeleri aşırı can sıkıcı, kafamın almadığı şey stg 44 4 yada 5 mermi ile birini öldürürken p19 gibi bir tabanca 2 mermi ile öldürebiliyor yeni ttk da durum bu.

Oyunu arkadaşlarınıza tavsiye edicekseniz söyleyin 1 sene sonra alsınlar o zaman güzel bir oyun olabilir ama şuan herkes e hitap etmeyebilir ama benim için bunlar sorun değil diyorsanız alın oynayın verdiğim paraya kıyasla iyi zaman geçirdim.
  • ßLacKLioN kullanıcısına yanıt
    118 mi

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Ben o indirimin başladığında aldım xbox tan oynuyorum, ps4 konusu diye yazmadım fiyatı.Bu oyun ancak bu kadar eder zaten.

• Arkadaşlar selam, bu ttk-ttd olayları hakkında şöyle bir sorum var.
    BF1'deki gibi veya ona yakın olan ttk-ttd ayarları ile oynamak istediğimde core serverlara mı girmem lazım yoksa normal olana mı?
  • ebascholl kullanıcısına yanıt
    Normal sunuculara girmeniz gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    Anladım, teşekkürler
  • Oxygen1777 kullanıcısına yanıt
    Ben de geçen yıl aynı şekilde gözcü artı sıhhiye oynadım. Ama bu yıl gözcü uzun mesafe silahlarını zayıf buldum. Yeni silah gelmesini bekliyorum. Bakalım ne zaman gelir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.