Şimdi Ara

BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.296
Cevap
57
Favori
369.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• medici bitirmişler bu oyunda assault ile devam ederim artık.

• alpererez kullanıcısına yanıt
    ben dedim yukarda ki yazimla bittik diye , dmr asullta verdiler medic medium gun yok hepsi smg , aciklama yapmislar medium range silah calismasi yapiyorlarmis medic icin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kakuç

ben dedim yukarda ki yazimla bittik diye , dmr asullta verdiler medic medium gun yok hepsi smg , aciklama yapmislar medium range silah calismasi yapiyorlarmis medic icin
    yani medicler ön cephede savaşsın diye böyle birşeye girmişlerde, ilk medicler öldükten sonra medicleri ve diğerlerini kim kaldıracak
  • Dice’in su sacma sapan asiri işik patlamalari cok rahatsiz edici. Sahsen benim acimdan oyle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunda fena estirecem ortalığı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Suomi 2x dürbünle orta mesafeden öldürür gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Suomi 2x dürbünle orta mesafeden öldürür gibi.
    tabi bir şekilde öldürülür ama diğer sınıflarla karşı karşıya sıkıntı yaşar. medic silahlarının ttk süresi baya düşük oynayanların söylediğine göre. bana göre eski oyunlardaki gibi medicin yerde yatanı kaldırmadan önce etrafı temizleyip kaldırması gerek ama bu yeni medic tasarımı ile sadece yakın çarpışmalarda başarı sağlanabilir. zaten revive süresi de arttırıldı ve diğer sınıflara 1 adet medkit taşıma özelliği getirildi(sağlık istasyonundan her sınıf birer adet medkit alabiliyor). bence bu şekilde medic sınıfı baya etkisiz hale getirilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 30 Ağustos 2018; 14:20:30 >
  • Gerçek hayatta medicler ya silahsız oluyor ya da tabanca veriyorlar. Şimdi medic sınıfına smg vermişler cephenin ön hattında savaşsın diye herhalde

Stg 44 çok iyi gözüküyor keşke medicde de olsa böyle silahlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 30 Ağustos 2018; 14:43:48 >
  • beta bitiş tarihi de açıklanmış

Biraz uzatırlar umarım

• Oyunun çıkış tarihi 20 Kasım’a ertelendi. 26 Ekim’de Red Dead 2 geliyorken 16-19 Ekim tarihlerinin sebebini anlayamamıştım zaten; böylelikle Black Ops 4 ve Red Dead Redemption 2 arasında kalmaktan kaçınmışlar. Ön sipariş adedinin da hayal kırıklığı olduğu söylenen bir ortamda mantıklı bir hareket.

Normalde indirimi düşünüyordum ama Euro 8’e koşarken ön sipariş vereceğim gibi; düzüne 270, Deluxe sürüme 287 şu ortamda resmen sıcak fırsat gibi kaldı. Beklediğim sürece de bindirimden indirim olacağı için şimdiki fiyatına anca alırız gibi. Ha kur böyle olmasaydı bekler ve durumu görmeyi tercih ederdim, o ayrı mesele.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maximum_Carnage -- 30 Ağustos 2018; 16:10:24 >
  • 20 Kasım’a ertelenmesi iyi olmuş gönül rahatlığı ile RDR 2 oynarız artık.

• Kötü oldu ertelenmesi

• Maximum_Carnage kullanıcısına yanıt
    aynen dediginiz gibi hocam bunlar iyi gunler. almaya niyetiniz varsa alin gecin.
    ben ön siparis gecmiştim 10-15 gun önce ertelenmesine sevindim. assassins ve rdr2 de almiştim. cikis tarihleri cok yakindi. simdi ac ile baslar rdr2 ye akar sonra bf5 oynarim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 30 Ağustos 2018; 17:0:40 >
  • Bu baya kotu oldu. Simdi black Friday de indirim isi de yalan oldu. Yeni cikmis oyuna hemen indirim yapmazlar. Kotu oldu

• Güzel haber,oyunu daha düzgün halde çıkarırlar. Rdr 2 takılırız.Ama oyunu indirimden almak isteyenler için kötü haber
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaraMaraT

Güzel haber,oyunu daha düzgün halde çıkarırlar. Rdr 2 takılırız.Ama oyunu indirimden almak isteyenler için kötü haber

Katiliyorum gec gelmesi uzucu fakat eksik cikacagina, gec ciksin tam ciksin. Demekki birseyler ters gitti baya tepki aldilar. Koklu degisiklikler yapabilirler

• rdr2 icin ertelendi zaten rekabete girseydi sikinti yasardi , hic degilse oyun birazda ertelenmesi iyi oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Bu baya kotu oldu. Simdi black Friday de indirim isi de yalan oldu. Yeni cikmis oyuna hemen indirim yapmazlar. Kotu oldu
    Black fridayde olmazsa 1 ay sonra krismısta olur sıkıntı olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.