Şimdi Ara

BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU (451. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.296
Cevap
57
Favori
369.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Snrklyci67

Ben ps4 de mouse klavye desteğini mantıklı bulmuyorum bf5 de o 40-50 kill alan oyuncunun klavye mouse desteği ile oynadığını düşünüyorum bu bana hiç hemde hiç mantıklı gelmiyor oyunun içine klavye mouse girdikten sonra bilgisayardan ne farkı kalıyor ki söz konusu klavye mouse olacaksa konsolun ne önemi kaldı? pc toplardım veya ps4 yerine pc alır orda oynardim.
    Kodamanlar olarak oynuyoruz hepimiz kolla buyrun gelin oyunumuza her gece 22.00 dan sonra giriyoruz arkadaşlarımız 50-60 100-140 vuran var.:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tinynunis -- 3 Şubat 2020; 10:19:42 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tinynunis kullanıcısına yanıt
    100-140 vuruyorsun vuran var deme , bizim barem 90 maksimum 105 bf1 bide
    BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU
    monitör gelirse edit edip koyarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tinynunis

Kodamanlar olarak oynuyoruz hepimiz kolla buyrun gelin oyunumuza her gece 22.00 dan sonra giriyoruz arkadaşlarımız 50-60 100-140 vuran var.:)

Alıntıları Göster
    Dün klan tagımı KDM yapmayı unutmuşum yabancı değildim:D,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

monitör gelirse edit edip koyarım
    Akşama salarım haber

• quote:

Orijinalden alıntı: XragRaZor

Dün klan tagımı KDM yapmayı unutmuşum yabancı değildim:D,

Alıntıları Göster
    Buyrun gelim 22.00 den sonra giriyoruz grup olarak bekleriz.Yaş grubu olarak biraz yüksekiğiz ama bileklerde sıkıntı yok :)

yabancı değil beraber 250 vurursunuz artık
    Bir kaç kere rastladım kdm tagı olan arkadaşlara genellikle bende 00.00 dan sonra oyuna giriyorum şayet karşılaşırsak neden olmasın gerçi bu aralar ara verdim diyebilirim bloodborne a sardım onda vakit geçiriyorum :) bf5 de şu ayarı yaparsan daha iyi olur dediginiz ince ayarlar mevcut mu? yoksa kişinin tercihi olan kişisel ayarlar mı daha ön planda oluyor?

• Bende öyle düşünüyorum fps drop kaybı yaşama konusunda internet degerlerim tatminkar çünkü ayriyetten monitör de değil samsung 4k tv de oynuyorum bununda tv ile alakalı olmadığını varsayarsak ya makine de bitiyor olay yada alman sunucuların da :) o killere ulaşabilmek için bol bol pratik yapmak lazım o halde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snrklyci67 -- 4 Şubat 2020; 1:8:29 >
  • Ping sorunu yaşayan var mı

• Yeni gelen silahı sevdim.
  • iARDAs İ kullanıcısına yanıt
    Sayın hocam Ds4 mu k/m mi ? Şu kullandığınız ayarları rica etmem mümkün mü ? Benimkiyle karşılaştırayım bakayım.

Bir de silahın ismi neydi

• Uzak doğu vietman çılgınlığı ne zaman bitecek, nerde rusya fransa polonya belçika hollanda cehpeleri. Gına geldi pasifik cephelerinden. Kopyala yapıştır hepsi aynısı

• quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Yeni gelen silahı sevdim.
    Bu silah bende kendi kendine açılmış deluxe var diye mi bilemedim. Kullandığınız dürbün hangisi?

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    akşam oynadım bunla akıyor resmen. x2 scope takılı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfncskn -- 6 Şubat 2020; 12:53:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Uzak doğu vietman çılgınlığı ne zaman bitecek, nerde rusya fransa polonya belçika hollanda cehpeleri. Gına geldi pasifik cephelerinden. Kopyala yapıştır hepsi aynısı
    Cihat abi Solomon ısland ta atak takımında deli gibi tank var,piyade göremezsin

• quote:

Orijinalden alıntı: teneke_kupa

Sayın hocam Ds4 mu k/m mi ? Şu kullandığınız ayarları rica etmem mümkün mü ? Benimkiyle karşılaştırayım bakayım.

Bir de silahın ismi neydi
    Selamlar. Dualshock 4 kullanıyorum.

Soldier aim sensitivity 50
    Soldier zoom sensitivity 100

👍

Silah assault sınıfı Carbine m2.

• quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Bu silah bende kendi kendine açılmış deluxe var diye mi bilemedim. Kullandığınız dürbün hangisi?

Alıntıları Göster
    Aynen arkadaşın dediği gibi x2 scope takılı. Silah özellikle upgrade ettikçe coşuyor. Çok keyifli.

• iARDAs İ kullanıcısına yanıt
    Bilgi için çok teşekkürler. 👍👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teneke_kupa -- 6 Şubat 2020; 14:0:46 >
  • haklısın toprAAm kullanıcısına yanıt
    benlik sanıyordum belki yine öyledir ama maç içinde bi zıplıyor 400-500lere anlık ping , hevesim kaçıyor quit yapıyorum sonra
  • 
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.