Şimdi Ara

BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU (439. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.296
Cevap
57
Favori
369.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    46 inc sony tvden sonra oğlumun 22 inc monitörü bağlayıp yarım saat bf5 oynadım.Monütör Samsung'un pls panel tipli monitörü.Oyun monitörde hem küçük ve renkler birbirine girmiş gibi düşmanı zor görüyordum.10 dakka oynadım gözüm yaşardı.Daha fazla dayanamayıp ledtv ye geçtim.Görüntü bakımından sony led tv daha iyi.Kısaca bu monitörle oynanmaz.32 inc kaliteli bir monitör olsaydı daha iyi olabilirdi.Oyunda renkler çok parlak ve birbirine girmişti.Parlaklığı hem oyun menüsünden hem monitörden kısmama rağmen pek bir şey farketmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvardar77

46 inc sony tvden sonra oğlumun 22 inc monitörü bağlayıp yarım saat bf5 oynadım.Monütör Samsung'un pls panel tipli monitörü.Oyun monitörde hem küçük ve renkler birbirine girmiş gibi düşmanı zor görüyordum.10 dakka oynadım gözüm yaşardı.Daha fazla dayanamayıp ledtv ye geçtim.Görüntü bakımından sony led tv daha iyi.Kısaca bu monitörle oynanmaz.32 inc kaliteli bir monitör olsaydı daha iyi olabilirdi.Oyunda renkler çok parlak ve birbirine girmişti.Parlaklığı hem oyun menüsünden hem monitörden kısmama rağmen pek bir şey farketmedi.
    Yokya oyunda var bişeylik. Battlefield 1 de hiç böyle bir sorun yoktu adam rahat görünüyordu bu kadar ayrıntı detay yoktu bunda adamı görmek için uğraşıyorsun resmen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

32" oyun monitöründe denemen lazım.. Ama bende tvciyim yatağa yayılıp oynuyorum kasamam koltuk tepesinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bende 3 senedir monitör de oynuyorum herangi bir sıkıntı olmadı hatta mücadeleci fps oyunlarını monitör de oynamak daha rahat alana daha rahat hakim oluyorsun.
    Bu oyunda problem var

• drejtc kullanıcısına yanıt
    Bf5 i kaç inc monitörde oynuyorsunuz? Bf5 te sizi göz açısından rahatsız etmedi mİ?
  • quote:

Bf5 i kaç inc monitörde oynuyorsunuz? Bf5 te sizi göz açısından rahatsız etmedi mİ?
    Oynadığım monitör bu
    https://www.vatanbilgisayar.com/asus-24-mg248qr-1ms-144hz-full-hd-hdmi-freesync-gaming-monitor.html#urun-ozellikleri

Bf5 Bf4 bf1 bf hardline hepsi bende var, bf5 oynarken gözüm bf1 e göre daha fazla yoruluyor, bazı haritalar misal daha parlak daha fazla yoruyor.

Sizin monitör 1ms olduğuna göre Tn panel kullanıyor monitör.Tn paneller hız olarak en iyisi ama yandan vs görüntü bakımından va ve ips panellere göre kötüdür.

Dünkü monitör faciasından sonra monitör olayı benim için kapanmıştır.
  • 4dkda 24 killstreak revive olmadan, iyi seyirler

https://www.youtube.com/watch?v=bnTmNZiuHTc&feature=youtu.be

• yaklaşık 1 seneden beri bu oyunu 24" ekranda hemde hatrı sayılır saatlerce (beni tanıyanlar iyi bilir ) oynadım. bahsettiğiniz şikayetlerihiç yaşamadım. rekabetçi oyun monitörde oynanır. yok ben keyfime düşkünüm oyun performansım az düşse mühim değil dersenizde saygı duyarım. Ama "gaming monitor" diye bir dünya var. tepkime süresi, input lag, black equlizer gibi kriterler varken oğlanın monitöründe bakarak bu iş olmuyor demek çok doğru olmuyor. siz keyfiniz için tv nizde oynayın. bizde 1-2 ms için monitörde oynayalım.
    Ama "ah be adamın 90 canı gitti, vay arkadaş nasıl ölmedi o be" diye oyun içinde çokta şikayetlenmeyin...
  • Sınıflara ait silahlar niye açılmıyor yahu sınıf levelleri atlamama rağmen
    Benmi anlamıyorum oyunda hatamı var

• veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Kutay sana diyor Cem abi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bazı silahlar level ile bazıları görevle açıldı. Açılmayanları oyun içi para ile açıyorsunuz galiba

• quote:

Bende 55 Sony de oynuyorum 3 metre uzaklık var tv ile aramda pek bir sorun hissetmedim.Poang koltuklar var bide puf çektim günün bütün yorgunluğu gidiyor oyuna girince.Biraz da olsa sinir sıkıntı yapıyorsanız sanırım monitör çare olur ama aldığınız konfor bozulur seçim şöyle yapmak daha uygun konfor ve sinir olmama vs konforsuz ama daha iyi oynama :)

• veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Oyunu iyi oynayan monitörde de led tv de de iyi oynar.Bak IIretiredII(Gökay) plazmada canavar gibi oynuyor
    Şaka bir yana daha büyük bir monitörde denemek lazım.Monitörde tepkime daha iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvardar77 -- 19 Aralık 2019; 10:37:9 >
  • kvardar77 kullanıcısına yanıt
    K/D yüksek oyuncu, yetenek olarak donanım eksiğini kapatıyordur, değişikliğe ihtiyaç duymaz. onu zorlayan rakip azdır.
    K/D düşük oyuncu, çok sık öldüğünden, birşeyleri değiştirse iyi olur
  • kvardar77 kullanıcısına yanıt
    Asus VG275Q 27 inc monitor aldim gecen sene. Cok memnunum. Hem buyuk hemde ozellikleri en ust seviye tam bir gaming monitor. Dusunenlere her konuda tavsiye ederim.

• Son güncelleme sonrası ttk fena zorlamaya başladı, öldü diye mermiyi kesiyorum bakıyorum adamın kıl kadar cabı kalmış ben ölmüşüm. Çok rastlıyorum bu ara buna, birde aynı mesafeden adam 5 mermi ile ölüyor bazende bir şarjörle dengemizi bozdun dice

• ___NeO kullanıcısına yanıt
    Evet sizin monitör Tn panel olduğu için 1ms gecikme ile hızlı tepki verir.İlerde alırım insallah.Led tv ile oynadınmı bayağ farkediyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

K/D yüksek oyuncu, yetenek olarak donanım eksiğini kapatıyordur, değişikliğe ihtiyaç duymaz. onu zorlayan rakip azdır.
    K/D düşük oyuncu, çok sık öldüğünden, birşeyleri değiştirse iyi olur
    KD kaça kadar iyi sayılır :)

• tinynunis kullanıcısına yanıt
    Bizim evde görmedim sizi düzenek aynı 😂😂

• 
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.