Şimdi Ara

BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU (437. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.296
Cevap
57
Favori
369.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 435436437438439
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3 kere de pompalımın tadina bakan adam değil miydi abi o herif

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozcivan

BAR tamam akşam normal serverlarda akabiliriz
    Ben uğraşmadım valla mmg falan bana göre değil, zaten 1700 gpye açılıyor yormadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patren kullanıcısına yanıt
    İşyerindeyken bazen izliyorum onu.Chatte biri sordu km diye adam d4 360 derece döndürdü ispatlamak için.

Adam sgt44 hiç sektirmeden nasıl oynuyor anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvardar77 -- 16 Aralık 2019; 16:27:8 >
  • kvardar77 kullanıcısına yanıt
    Bir brokenmachine bakıyorum adam pro gamepadle oynadığı belli, maxiq bakıyorum DS4 simgeleri olmazsa PC derim.

• Ben Sony olsam ps5 de konsolla ve gamepade veri ileten USB giriş koymazdım bu sayede km aparatı cihaz yapamazlardı.

Hocam hori tac var ps lisanslı zaten kendileri izin veriyor

• Fjell'de Conquest maçı iyi seyirler..

• kvardar77 kullanıcısına yanıt
    Makro atama yapiyorlar cihaza 0.1 ms bas bırak seklinde atama yapiyor tuşa basiyor silah seri ateş ediyor ama makro 0.1ms bas birak yaptigindan silah sanki her sefer baştan r2 basmiş gibi algiliyor böylece sekme olmuyor :) bilmem anlatabildimmi

• 5.2.2 type100 nerf varmı? Çok güçlü smg olmuştu.
    Type 100,38,emp bunların TTK değişmemişti.

• Type 100:

Improved damage model from 5-12 to 5-10 BTK
  • cevik001981 kullanıcısına yanıt
    Normal dualahock 4 e mi yapiyolar bunu yoksa farklı gampede yapılabiliyor.Youtube ta gördüm bir aparatla sekmemesi için pc den program yukluyorlar silah hiç sekmiyor.

• Oyunda bir optimizasyon sorunu var, 64 kişilik modlar hep bir fps düşmesi kasma oluşuyor hatta kimi zaman 32 kişilik modlarda da

Özellikle metroda akıcılık sıfır nasıl hala düzeltemiyorlar ilginç ps4 prosu olanlarda bu fps düşme sıkıntısı oluyor mu merak ettim

Bunu yapinca su anki butun kulakliklar cöp olur, mumkun degil, sony nin kendi kulakliklari bile usb uzerinden calisiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: IIretiredII

Oyunda bir optimizasyon sorunu var, 64 kişilik modlar hep bir fps düşmesi kasma oluşuyor hatta kimi zaman 32 kişilik modlarda da

Özellikle metroda akıcılık sıfır nasıl hala düzeltemiyorlar ilginç ps4 prosu olanlarda bu fps düşme sıkıntısı oluyor mu merak ettim
    Hocam bende pro var bende bile düşüyor metroda metro nasıl bir haritaysa accaip aksiyon olduğu için aşırı düşüyor fps.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darwin7 kullanıcısına yanıt
    En iyi pcdede FPS drop oluyor metroda.

• Darwin7 kullanıcısına yanıt
    diğer maplarde de aksiyon olan yerde de düşüyor, önceki serilerde böyle bir şey yoktu göz yoruyor ayrı rahat oyun oynanmıyor birde

• quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

smg sevdalıları ;
    Bu sevdalar boşuna

• Yine karşımızda smg stg denedim beni götürür , şekli yeter .. keşke 1-5 in de şekli güzel olsa .. gelmedi şöyle janjanlı bi skin

• quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

biz bir kere denk geldik. arkadaşım kafasına v1 atınca erkenden çıkmışdı

videolarından kesin emin olamıyorum. km değil sanki. o gözle daha dikkatli izleyeyim.

Alıntıları Göster
    Hangi arkadaşın çaktı o v1'i ne güzel günlerdi........ yalnız o eleman km kullanıyo olabilir thebrokenmachine'in sadece ellerini çektiği vidyoları varı onun km kullanmadığını biliyoruz ama maxiq midir nedir o öyle bi vidyoyla gelmedi henüz.. km radar derler adıma

• quote:

Orijinalden alıntı: IIretiredII

diğer maplarde de aksiyon olan yerde de düşüyor, önceki serilerde böyle bir şey yoktu göz yoruyor ayrı rahat oyun oynanmıyor birde
    Bide o mesele var hocam ya ben pes fifa felan oynarken gözüm ağrımıyor bf oynarken 2 saat sonra gözlerim şişiyor ağrıyor neden oluyor acaba bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 435436437438439
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.