Şimdi Ara

BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.296
Cevap
57
Favori
369.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • WW2 gelecektir. BF1 ile seri tekrar geçmişe dönmüşken 2. Dünya Savaşını es geçip moderne dönmezler. Serinin özü olan WW2 teması modern grafiklerle tekrar sunulacaktır. Benim de tercihim bu yönde.
  • Bence de modern dönemde geçen bir oyun geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    senin düşüncene %100 katılıyorum, merakla beklemedeyim trailerı
  • Vietnam istiyorum ben de asıl büyük hayalım 2142 türü bi oyun ama o çok zor bu aralar.
  • Oyun modern zamanda geçecektir.
  • GamesBeat'in aldığı kaynağa göre İkinci Dünya Savaşı olacak ve planı BF1 çıkmadan yapmışlar. Projenin adı önce Battlefield 2, şuan BATTLEFIELD V diye geçiyor. DICE gelecek jenerasyona kadar modern'den uzak duracak söylediklerine göre.

Daha önce dediğim gibi benim için konseptin ne olduğu önemli değil, Battle Royale modu olsun yeter.

quote:

GamesBeat has apparently learned from sources familiar with EA’s plans that this year’s Battlefield game is Battlefield V, and will be returning to World War Two for the first time since the 2009 version of Battlefield 1942, aka Battlefield 1943 on PS3.

Gamesbeat have allegedly reached out to EA for comment on this, but currently no comment has been made.

The sources back this supposed rumour up with some details, including the fact that it is indeed called Battlefield V (though apparently it was previously named Battlefield 2 in-house at EA). the rest follows,

This is an entirely new Battlefield game and not a remaster of the 2005 Battlefield 2. EA will reveal it soon, and it will launch it before the end of this calendar year.

EA and Battlefield developer DICE decided on this strategy several years ago. They knew they wanted to get away from the modern and near-future settings for a while, but it also didn’t want to burn the WWII setting right away.

This led the studio to start with WWI knowing that it could always still go to WWII with the next game if Battlefield 1 didn’t work out. Of course, that wasn’t the case — Battlefield I finished 2016 as the No. 2 best-selling game in the United States, according to the industry-tracking firm The NPD Group.

https://venturebeat.com/2018/03/01/new-battlefield-2-follows-call-of-duty-back-to-world-war-ii-this-year/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 1 Mart 2018; 22:59:36 >

• BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battlefront 2 nasil 1 ile cok benzer yapidaysa bu seneki bf de muhtemelen bf1 ile cok benzer olucaktir . Oyuzden artik 2020de anca efsane bi bf gelebilir.

• Aman aman şu gereksiz,bomboş "battle royale" modu bf'ye gelmesin,ruhunu bozmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: speedycruiser

Bf1 in o tarihi ortamından, oyun öncesi verdiği tarihi bilgilerden nasıl ayrılacağız. Herşey mükemmeldi halbuki...

Kesinlikle hocam ya buram buram tarih kokuyor alıp götürüyor seni eski zamana. Bı Fransız oluyorsun bı Rus bı turk çok güzel be. Bırakmam bu oyunu asla

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

WW2 gelecektir. BF1 ile seri tekrar geçmişe dönmüşken 2. Dünya Savaşını es geçip moderne dönmezler. Serinin özü olan WW2 teması modern grafiklerle tekrar sunulacaktır. Benim de tercihim bu yönde.

İnşallah benimde isteğim bu

• Bf4 ve bf1 çok oynayamadım çok sıkıldım bu oyunlardan . Bc2 ve bf3 deki gibi saatlerce bıkmadan sıkılmadan oynayacağım bir oyun olur inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darwin7

quote:

Orijinalden alıntı: speedycruiser

Bf1 in o tarihi ortamından, oyun öncesi verdiği tarihi bilgilerden nasıl ayrılacağız. Herşey mükemmeldi halbuki...

Kesinlikle hocam ya buram buram tarih kokuyor alıp götürüyor seni eski zamana. Bı Fransız oluyorsun bı Rus bı turk çok güzel be. Bırakmam bu oyunu asla

Bf1'in muzikleri bile basli basina saheser.

• Benim tahminim bf1 kötü bir oyun olacak gibi görünüyor

Bakalım ilk video ya ne gösterecekler umarım iyi bir oyun ortaya çıkar

Bf1 de silahları hiç beğenmedim onun haricinde bf1 güzel bir oyun ilk fps online oynadığım oyun bf1

• Umarım bf1 in modası geçmez oyuncular bırakmaz. Bf1 muhteşem müzikleri ile, o güzel atmosferi ile, yüklenme ekranındaki o videoları ile dahi insanı moda sokan bir efsanedir bir şaheserdir. Umarım bi cs go gibi yıllarca oynanır yıllarca eskimez. Yıllar sonra bile açıp vay be diyerek duygulanıp, eşleşme sıkıntısı çekmeden oynayabileceğimiz o doyum olmayan atmosferi tekrar tekrar tadabileceğimiz bir miras olarak kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmtayd -- 15 Kasım 2018; 7:29:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtayd

Umarım bf1 in modası geçmez oyun boşalmaz. Bf1 bir efsanedir bir şaheserdir. Umarım cs gibi yıllarca oynanır

Bosalmaz hocam bf4 gibi bir oyuna bile hala giren var. Bu oyunun tadı harbiden çok başka . Arkadaşın dediği gibi müzikleri oynanışı hissettikleri harika

• Trailer Mayıs başında mı geliyor?

• Açıkçası BF1'i pek sevemedim. BF4 gibi bir oyun gelmesini isterim.

• Bf1 balondu söndü, BF4 çok daha uzun oynandı ve sevildi. Bu sefer umarım modern çağda geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda 88

Bf1 balondu söndü, BF4 çok daha uzun oynandı ve sevildi. Bu sefer umarım modern çağda geçer.

Balon muydu yapma be hocam. Tamam bf4 kadar uzun ömürlü olmaz ama icdden çok güzel oyun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.