Şimdi Ara

BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU (305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.296
Cevap
57
Favori
369.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu killcam kapatılabiliyor mu ya da hızlı geçme tuşu filan var mı

Adamı izlemek zorundamıyız 5 saniye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness12

Bu killcam kapatılabiliyor mu ya da hızlı geçme tuşu filan var mı

Tek çaresi az ölmek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness12

Bu killcam kapatılabiliyor mu ya da hızlı geçme tuşu filan var mı

Çaresi yok maalesef,seni öldüreni 6 saniye boyunca izleyeceksin :D

Belki bi update falan gelir DICE insaf ederse.

• Su CHAPTER REWARDS icin gerekli XPleri sadece TIDES OF WAR oynayarakmi aliyoruz? Yoksa herhangi bi multi mod da oynayincq geliyor mu XP?

BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FiNTR -- 19 Ocak 2019; 1:43:34 >
  • FiNTR kullanıcısına yanıt
    Tüm modları oynayabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Roket kullanmayı biri bana anlatabilir mi? 2 aydır oyunu oynuyorum ama hâlâ roket kullanamadım. Puanım yeterli seviyeye geldiğinde roketi çağırıyorum ama dürbün açılmıyor. Dün bir daha denedim. Elimi çekip L2'ye bastım, ekranın bir kısmı siyah oldu ama dürbün açılmadı. O sırada veya hemen sonra başka roket çağıran da olmadı.
    Ne yapmam gerek, biri usulü adım adım anlatırsa sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dream Machine kullanıcısına yanıt
    Hocam cok basit. Puanin doldugu zaman l1 r1 basii tutuyorsun , basili tutarken cikan sekillerden sag analoglan en ustteki rokek simgesini seciyorsun eline durbunu alacak ondan sonra atmak istedigin yere durbunle bakip tetige basiyorsun.

Edit. Yazmayi unutmusum durbunle bakmak istedigin yere aim tusuna basiyorsun l2 yada r2 olmasi lazim hep karistiriyorum onlari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ___NeO -- 20 Ocak 2019; 14:22:36 >
  • L1+R1 aynı anda basıp sol analog ile roketi seçip R1 i bırakmadan L1 i bırakıyorsun. Dürbün çıkınca önce R1 den eline çekip çok oyalanmdan atacağın yere dürbünle bakıp sarı nokta işaretli yer atmak istediğin alana gelince R2 ye basacaksın. Ve Booom
    https://youtu.be/XBvJwO2gK_g

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozcivan -- 20 Ocak 2019; 14:54:5 >
  • Gözcüyü 20 lvl yaparken tanıştığım Throwing knife neden daha önce kullanmamışım dedim çok keyifliymiş , Bf hardline da vardı kullanamıyordum o zamanlar

• PC oyuncuları, BF game designerlardan bir adım önce. hadi koçlar birde sese el atın

• quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

PC oyuncuları, BF game designerlardan bir adım önce. hadi koçlar birde sese el atın

Nerelerdesin kaç gündür oyunda yoksun?

• Hakkaten canimi cektirdin
  • lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Cem oyuna küstü ve bıraktı. :((

• quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

PC oyuncuları, BF game designerlardan bir adım önce. hadi koçlar birde sese el atın

çok iyi ys :)
    yatan oyuncular cıscıplak ortada. haberleri yok ama

• quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

Hakkaten canimi cektirdin
    tam senlik güzel bi rahatlama geliyor
  • Lord Saladin L kullanıcısına yanıt
    medice bipodlu silah mı olur Allah aşkına :) oyun bildiğin yatmaya özendiriyor. cümleten obez olacaz
  • @veteran_gamer pubgye mi sardın yoksa sende cem
  • Bizim alfa lar olmasa cod br ye sarmaya çalışacaktım. Bizim çocuklar oynuyor neyse ki de soğumuyoruz oyundan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

Bizim alfa lar olmasa cod br ye sarmaya çalışacaktım. Bizim çocuklar oynuyor neyse ki de soğumuyoruz oyundan.
    abi bu hafta bedava cod br denemesi verdiler, adama bi şarjör mermi sıkıyosun ölmüyo. bi şarjör sıktıktan sonra kenara geçip 2-3 saniyede canını arttırıyo, bi şarjör daha sıkıyosun. bizden bi kaç kişi heves ediyodu da, bi kaç kere oynadıktan sonra direkt sildiler oyunu tdm, kill confirmed modları güzelde br modu olmamış bence. bi de harita baya küçük diğer br oyunlarına göre.
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    Oyunda alışma süresi var, ilk girdiğinde çok zor geliyor. Oyunu bilmek öğrenmek gerekiyor. Ben ilk gün 2 ikinci gün 2 adam alabildim :)Eklentiler, silahlar, ekipmanlar hayati önemli. Doğru silah ekipman ve eklenti ile normal multiye dönüyor oyun, ondan sonra da çözüyorsun zaten. Sabırla oynamak lazım yoksa arkadaşların gibi bırakıyor o sabrı gösteremeyenler. Ben ve benim gibi leş bu oyun oynanmaz diyen herkes cod multiyi bırakıp br'sine geçtiler abicim.

Şu an için acil olarak geçme ihtiyacım yok ama bf nin beni daha ne kadar mutlu edeceğiyle ilgili de hiç fikrim yok, asıl problem o
  • 
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.