Şimdi Ara

BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU (302. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.296
Cevap
57
Favori
369.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Ben bf1 sevemedim zaten bf1 i savunmuyorum. Sadece 2 yılda gelişmiş büyümüş oyunla 2 aylık oyun karşılaştırılmamalı. Bf3 oynadığım en iyisiydi. Ana hikayesini bile defalarca bitrdim arada açar oynarım ps3te

Alıntıları Göster
    yok abi zaten ikinize birden yazayım dedim tek mesajda, bf3ün hikayesini bende sevmiştim. zaten online olarak harikaydı

• quote:

Ben bf1 sevemedim zaten bf1 i savunmuyorum. Sadece 2 yılda gelişmiş büyümüş oyunla 2 aylık oyun karşılaştırılmamalı. Bf3 oynadığım en iyisiydi. Ana hikayesini bile defalarca bitrdim arada açar oynarım ps3te

Alıntıları Göster
    abi bf1 de problemli cikti. fakat atmosferi kurtariyordu. su oynadigimiz bfv'nin ikinci dunya savasi ile ne alakasi var? ne oyun dinamikleri ne atmosferi istenileni veremedi. duzeltecekler diye bekliyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: S R T

abi bf1 de problemli cikti. fakat atmosferi kurtariyordu. su oynadigimiz bfv'nin ikinci dunya savasi ile ne alakasi var? ne oyun dinamikleri ne atmosferi istenileni veremedi. duzeltecekler diye bekliyoruz.

Alıntıları Göster
    Katılıyorum cod ww2 haritaları modları çok çok daha iyi. Onunda eksisi mapler ufak ama o dönemi yaşatıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastwarriors -- 16 Ocak 2019; 17:20:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Yanlış anlamayın ama olmuş oyunla olacak oyunu karşılaştrmayalım. Bf1 de ilk çıktığında sorunluydu ve haritaları sonradan geldi

Alıntıları Göster
    DLC haritalarının bazıları hariç çoğu orijinal haritalardan daha iyi değildi. BF1'in en popüler haritaları hala disk ile gelen orijinal haritalarıdır, Modern Warfare 2'den bu zamana çıkış yaptığı haritaların neredeyse tamamının bu kadar iyi olduğu benim hatırladığım tek oyun BF1 özellikle BFV'in çıkış haritalarının vasatlığını gördükten sonra tüm dlc öncesi BF1 haritaları para ile BFV'e gelse ben satın alırdım.

• iyi seyirler

• iyi seyirler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • IIretiredII kullanıcısına yanıt
    Maaşallah

• Öldüren adamın gözükmesi sniper kullananlar için iyi mi kötü mü oldu sizce ?

• aa44 kullanıcısına yanıt
    Sağol dostum

• Oyunda 50 saati geride bıraktım, gördüğüm en büyük eksik düşman görünebilirliği resmen 1x ve 1.5 x de adam görmek işkence, gölgeden karanlıktan vs. Diğer ufak tefek hatalar uptade ile düzelir illa ki ama oyunun erken çıktığı çok belli.

Onun dışında harita konusunda sınıfta kalmış bu seri sürekli oynamak istediğim bir harita yok denilebilir.

Diğer yandan oynanışda vuruş hissiyatında bir sorun yok.

Fetih oynamıyorum fetih oynayınca aksiyonda çok uzak kalan bir oynanış var oda tamamen haritalardan kaynaklı olduğunu düşünüyorum 300-400 saat civarı oynarım oyunu galiba

1000 saat üzerinde oynadığım bf3 ün bir remastered versiyonu çıksa bu nesil için çok klas bir hareket olur ama dice yapar mı bilemiyorum.

• Cronus, xim apex 😂

• Güncelleme gelince tekrar oyun bitiminde aynı haritayı yüklüyor gibi gösteriyor uygulamayı kapatmak lazım. Bunu yaşamıyordum 1 aydır yine başladı güncelleme ile.

Ölünce takım arkadaşının revive için ne kadar zamanı kaldı bunu da bozmuşlar. Ölünce kill cam gidip adama zoom yapıyor etrafında biri var mı göremiyorsun.

Daha da bozulmuş oyun
  • Chesapeake Ripper kullanıcısına yanıt
    Ds4 bro

• Biliyorum ds4 olduğunu :) Bu arada ben thekarapanter

• Chesapeake Ripper kullanıcısına yanıt
    Heee ok bro :)

• Frontlines 8v8 nedir ya ...

Acilen 16v16 ya geri döndürülmesi lazım ...

Tek sevdiğim bir oyun modu vardı onun da içine ettiler
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Daha güncellemenin güncellemesi gelecek abi ayıpsın. Dice bu

• Şuan en büyük problem düşman görünebilirliğinin çok zayıf olması. Dün takım olarak bayrakta 1 düşam aradık 4 5 dk. Zaten görünebilirlik zayıf ve öyle bir yere pusmuşki akıl almaz.
  • m1a1 hala iyi, nerfi farketmedim pek, hala rahatça uzaktaki adamı alabiliyorum. ama hala harita geçişlerinde düşmeler devam ediyo, dün arkadaşım her maç sonunda oyundan düştü. ayrıca eski bir hata tekrar başlamış, betada sık yaşanan harita ekranında kalıp deploy olamama sorunu geri gelmiş maalesef tek çözümü serverdan komple çıkıp tekrar girmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 17 Ocak 2019; 9:11:3 >
  • Yeni araçları bekliyen arkadaşlara bir haberim var :D, araçlar bu gün gelmiyecek, bu ay bir güncelleme daha alıcak oyun büyük olasılıkla o zaman gelicektir.
  • 
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.