Şimdi Ara

BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU (266. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.295
Cevap
57
Favori
369.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Adamlar bize ölümü gösterip sıtmaya razı etti, tebrik etmek lazım😂😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satarken acaba duygusu vardı da şuan iyiki satmışım diyorum. Akılda kalıcı harita yok. Silah sayısı inanılmaz yetersiz. Killcam berbat. Çoğu zaman sesler geriden geliyor. Aslında suçlu bence Dice değil.Muhtemelen mali yıla yetişmesi için Ea baskı yapmıştır. Erkenden çıkarın vs diye. Yaza doğru güncellemelerle adam olunca alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 20 Aralık 2018; 8:17:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spot kalktığı için oyunda bidop ile camp yapanlar daha büyük sorun bence şuan.
  • EVET YANİ BF1 SİLAHLARINI KAKALAYIP DURUYORLAR EKSİLER ÇOK İLERLEME YOK
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

artık belli içerikleri biz güncelleme indirip kurmadan server side tarafında güncellemeyle çözebiliyolar, ttk eski haline döndü çok şükür. ama hala server browserda 2-3 tane conquest core yazan server kalmış artık placebo etkisi mi yaptı bizde benim de kafam karıştı.

Alıntıları Göster
    Hocam bu ttk nedir.. Adam öldürme süresi ile alakalı bir durum anladığım kadarıyla..Bf 5 alfada çok güze öldürebiliyor daha rahat aim alıyordum bunda öldürmek daha zor oluyor. Bazen dibine aim alıyorum tam üzerine nişan alıyor bazen almıyor aim çokmu tutarsız full sürümde bana mı öyle geldi..k/d oranım 1.4lerde gezerken alfada bunda 0.9larda. bide core server olayı nedir teşekkür ederim şimdiden.:)

• Valla fpsyi tamamen bırakasım var yemin ederim. Çocuk oyuncağına çevirdiler paramızla rezil oluyoruz şeytan diyor sil gitsin.

• Battlefield ekibi V serisiyle tamamiyle başarısız olmuş. Battlefield 1 daha iyisi çıkana kadar 1 sene daha gider.

Daha profesyonel şeyler düşünmeleri ve geliştirmeleri lazım. Rockstar nasıl RDR2 ile oyun dünyasına yeni bir soluk getirdiyse Battlefield ekibi de benzer şeyleri yapmamalı.
  • Operasyonlar modunun icine ettikleri icin oyunu on siparisle aldigim halde bf1 oynamaya devam ediyorum.
    Savas atmosferini en iyi yansitan operasyonlar modunu ne hale getirmisler. Rezillik hic begenmedim ne haritalari ne oynanabilirligi.
    Bf1 operasyonlara devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anafartalar- -- 19 Aralık 2018; 12:40:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isa_tr

Hocam bu ttk nedir.. Adam öldürme süresi ile alakalı bir durum anladığım kadarıyla..Bf 5 alfada çok güze öldürebiliyor daha rahat aim alıyordum bunda öldürmek daha zor oluyor. Bazen dibine aim alıyorum tam üzerine nişan alıyor bazen almıyor aim çokmu tutarsız full sürümde bana mı öyle geldi..k/d oranım 1.4lerde gezerken alfada bunda 0.9larda. bide core server olayı nedir teşekkür ederim şimdiden.:)

ttk time to kill in kısaltması oluyor. yani birini öldürmek için geçen süre. alphada ttk daha kısa diye hatırlıyorum, oyuncular pek memnun kalmamıştı. betadaki hali gayet güzeldi. core serverlar kaldırıldı, hiç kafanızı kurcalamasın.

• 18 aralık 3 ocak arası oyuna giriş yapan herkese assault sınıfı için ribeyrolles 1918 ve support sınıfı için m1897 shotgun verecekmiş

quote:

Login between 18th of December till the 3rd of January to receive:

1918 Ribeyrolles for the Assault Class✔

M1897 Shotgun for the Support Class✔/

gerçi ben hiçbiriyle oynamam neden bf1 silahlarıyla oynayımki...yenileri varken...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 19 Aralık 2018; 16:38:12 >
  • Dün ribeyrolles ile oynadım beğendim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • blawer_s B kullanıcısına yanıt
    Adamlar oyunu sanki battle royale moduna hazırlık olarak yapmışlar gibi bir durum var. Haritaların zaten hiçbiri akılda kalır değil. O kadar eleştirilen bf1 de bile argonne, amiens , st quentin gibi kaliteli mapler vardı. Bu oyunda mapler sanki battle royale moduna uygun olsun diye büyük büyük tasarlanmışlar.

Yenilik diyorlar yaptıkları yenilikler de yine bu moda uydurulmaya çalışılmış gibi. Revive sistemi mesela br modu için bu hale getirilmiş. Keza belli bir noktaya işaret koyma işlemi de yine bu mod için spot yerine getirilmiş gibi. Fortification zaten tamamen modun öncü oyunu fortnite dan alınıp , oyuna uygun hale getirilmiş. Başka oyunlardan alıntı yapmaları sıkıntı değil de bu oyununda bir çizgisi var. Bunca değişikliği tek oyun da yapmak pek akıl kâri değildi zaten. Nesili bf4 gibi sorunlu bir oyunla açtılar şimdi de bf5 gibi sorunlu bir oyunla kapattılar. Bu nesil bf gibi bf oynayamadan bitti.

• kim ne derse desin bu neslin en iyi multi oyunu bf1 dir oynanisiyla silah sesleriyle yasattigi savas atmosferiyle bu saatten sonra bu oyun kolay kolay duzelmez iyiki almamisim oyunu .

• Silah özelliştirmesi için kullandığımız coin para bitti 50 level olduktan sonra para kazanamayacakmıyız?

• quote:

Orijinalden alıntı: kozcivan

Dün ribeyrolles ile oynadım beğendim.
    Bana gelmemiş daha

• Valla bir oyun aldık 300 kağıt verdik bu oyunu oynayabilmek için plus aldık senelik onada domaldık ulen yapacağınız 1 oyun zor bilmem ne tamamda Bi dünya para kazanıyorsunuz be kardeşim işinizi layığıyla yapsanıza. Bukadar rezillik olmaz insanla alay ediyorlar yok TTK arttı yok TTK düştü tek dertleri para vurmak oyuncu felan umurlarında değil abi. Düne kadar oyun içinde dlc mlc para alıyorlardı bide utanmazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darwin7 -- 19 Aralık 2018; 16:42:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezerx77

Bana gelmemiş daha

Alıntıları Göster
    Menülerden armorye baktın mı abi?

• Bir oyundan ne bekliyorsunuz ki diğer oyunlara bakın ne kadar rezil oynanışı var oyun demeye bin şahit ister mesela CODun yeni oyunlarına bakın 15 sene önceki gameplay tarzıyla oynanıyor sanki harf life oynar gibi oynanışı var. Battlefield oyunları gerçekten çok iyi olduğu için birbirleriyle kıyaslanıyorlar mesela bf1 daha iyiydi deniyor. BF1 oynarkende BF4 daha iyi deniyordu kişiden kişiye değişir.

Bana göre de BF1 atmosferi asla yok oyunda tabi bunda bizle alakalı olduğu için ve Türkçe olmasının etkisi olabilir.

Bide oyundan keyif almak istiyorsanız operasyon oynayın sadece bayrak toplama gerçekten rezalet bir mod kocaman haritada koştur dur başka bir şey yok taktik yok hiç bir şey yok keyif alamazsınız o modu kapatmaları lazım enayilik yapıyor EA o modu oynayan oyundan sıkılıyor.
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    bugün shotgun geldi, eventle VGO geldi. assaulta yeni silah. medic napsın öksüz koddular bizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

bugün shotgun geldi, eventle VGO geldi. assaulta yeni silah. medic napsın öksüz koddular bizi

dediğin gibi medici bitirdiler. şimdiye kadar en yoğun kullandığım sınıf medicti ama bfvde neredeyse en az kullandığım sınıf oldu.

• 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.