Şimdi Ara

BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.296
Cevap
57
Favori
368.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LuffyBey

Keşke bf1 den bileyidim sıkıntın olmazsı medicten yana

Burda da silahları açalım tekrar döneriz medic candır , bizim de sten ‘imiz var
    Medic icin en guzel silah sten sanki. 3-4 silahi acildi Medic in ama Sten den iyi degiller diye dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://youtu.be/q_6Si3eGHe8

https://youtu.be/Gb0ok_tWIN4

Bunlar da benden :) Bu sene hızlı başladık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adama iki saat skiyorum olmuyor donuyor tak aliyor beni biturlu alisamadim bu oyuna. Bf1de harikalar yaratiyordum ama burda surekli eksi oynuyorum. Oyun bf1e gore cok esksik gibi. Yok sevemedim. Pismanim hakim bey

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Medic icin en guzel silah sten sanki. 3-4 silahi acildi Medic in ama Sten den iyi degiller diye dusunuyorum.

Alıntıları Göster
    Mp40 benziyor bakalım güncelleme neler getirecek , en azından destek sınıfına nerf gelsin yeter benim için

• ___NeO kullanıcısına yanıt
    :)
  • veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Siz sevdinizmi hocam ne dusunuyorsunuz?

betadan sonra başka oyun oynuyor gibiyim şu anda. aylardır medic oynamayı planlamıştım. yalan oldu. yazık etmişler bu sınfa.
    Assault oynayacağım. silahın perklerini açarsam oyunda daha uzun hayatta kalabilir ve haritaları çözerim.
    sabredip deneyimlemek lazım. birşey söylemek için çok erken. bence sizde az daha sabır gösterin.
    Aynen hocam sabr etmek lazim bende oyle yapiyorum. Bugun 4 kere oyunu kapatip bikac saat sonra dur bidaha deniyim diyerek actim bakalim nereye kadar.

bir hafta ongün sabredersen beraber oynarız.
    Oynariz tabi hocam. Ben her gece giriyorum. Psn. By-LION-

• Ke 7 fazla Op olmuş. Optik takınca orta uzak mesafeden affetmiyor. Şuan için en sevdiğim silah bu. Bf1 e göre Sniper kullanımı oldukça kolay. Oyunun açık ara en gıcık noktası yerde 20 saniye yattığını halde yanından geçenlerin kaldırmaması. Takımla oynamak şart bu oyunu yoksa çok zevk alınacağını düşünmüyorum.

Ke 7 örneği

https://youtu.be/YGdf9qovBUs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 21 Kasım 2018; 1:09:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler gewherde çok güzel tabsiye ederim tek tek atıyır ama mıazzam oluyor dürbün takınca bi deneyin isterseniz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ses için gece modu / surround iyi geldi sanki. Kulaklığım steelseries arctis 3

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ayıptır sorması Combat Medicin olayı ney ?
  • aschil kullanıcısına yanıt
    https://www.ea.com/tr-tr/games/battlefield/news/battlefield-5-medic-class-and-combat-roles

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • assault sınıfında level 20de açılan gewehr 1-5 silahını tavsiye ederim, silah hem çok seri hem de bi şarjörde 30 mermisi var. upgradelerden sonra baya güzel oluyo, sayesinde güzel skor yakaladım

• kozcivan kullanıcısına yanıt
    Aydınlandım, teşekürler.
  • Şimdi ilk önce negatih yönünden bahsedelim BFV in vuruş hissi bir tık Bf1 e göre daha düşük, silahların sekmesi betaya göre daha az, ağlayan oyuncuları dinlemiş Dice, bunun dışında negatif anlamda bir gözlemim olmadı.

İlk 4 saat dominition oynadım, bayraklar çok hızlı alınıyor lakin bayrakların birbirine olan uzaklıkları önceki oyunlara göre daha uzak.

Conquest modun da kendimden geçtim, baya bi keyifli, geniş alan çatışmaları olsun sokak ortasındaki yakın çatışmalar aşırı keyifli, yeşil örtünün hakim olduğu haritalarda düşmanları bataklık ve sık bitki örtüsünde ararken kendimi vietnamda hissettim. Spot olayı olması gerektiği gibi.

Araç kullanımı Bf1 den sonra çok hızlı geldi malum Ww1 araçları çok hantaldı, araç zırhları abartı değil, işini bilen bir tankçı ise alan kontrolü ile oyunu domine edebiliyor, henüz uçak kullanmadım.

Asıl konu ise alternatifi olamayan bir seri, BR modu geldi mi başka BR oyununa ihtiyacınız da olmaz.

• 50-60 liraya düşünce alırız 250-300 tl bi oyuna veremeyiz
  • Bende sniper olayını bi beğenemedim ya. Sniperler bence çok güçsüz kalmış gibi. Daha ilk iki silah açık ama göreceğiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.